Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пакулт: Појачања што пре

 

- Заслужена победа Црвене звезде. Видели смо да је ривал много испред нас по питању такмичарске форме, четири утакмице у Европи донеле су сигурност у игри и пасу. Имамо младу екипу и морамо што пре да пронађемо појачања. Звезди желим све најбоље у борби за Лигу Европе - рекао је аустријски стручњак.

 

Ево како је новинар ''Новости'' оценио наше играче. Мање више се слажем. Само бих Номи дао мању оцену. Звездин голман нема оцену. 

РАДНИЧКИ НИШ: Браћ 5,5 - Аксентијевић 6, М. Петровић 5,5, Симуновић 5,5, Станковић 6 - Нома 6 (од 81. Стевановић -), Томић 5 (од 59. Александар Јовановић 5,5) - Мркић 6,5 (од 73. Ранђеловић -), Арсић 6, Голубовић 5,5 - С. Стојановић 6

Edited by Матрикс
Link to comment

Не?

Mislim da se slabo pozicionira, nesto mi nije ni previse brz kako sam mislio, slabo skace i ne ceni dobro, slab u duelu u napadu totalno neupotrebljiv. Na bilo kakav pritisak reaguje vracanjem lopte nazad, retko odluci da krene napred itd., itd.

Mozda preterujem ali ocekivao sam da pokaze neki napredak u igri. Ne pricam samo za veceras vec i za pripremni period.

Aksentijevic nije igrao godinu dana, nov u ekipi pa odigrao srcanije. Jeste gubi lopte jer nema kome da doda ali ide napred, trazi loptu. Vidi se da treba malo da se saceka ali moze dosta.

Golubovic ce da igra toplo-hladno kako se i ocekuje od mladih igraca. Ocekivao sam mozda neki bolji prodor, malo vise koncentracije, neki ubac ali dobro.

Nego Noma mi skroz u kontra ritmu. Mnogo gresio. On da je bio onaj iz prosle sezone mnogo bi to drugacije delovalo. Danas ni jedan igrac svojom igrom nije uneo neku stabilnost, mirnocu u igri.

Nadam se da ce Trava vrlo brzo na teren. Ako ga je Pakult nastimovao da bude agilniji kao Mrku imacemo dva jako neugodna krila, uz prepoznatljivog Nomu, Arsu i kasvetnog spica bicemo mnogo neugodniji.

Takodje mislim da se Tomke ne uklapa mnogo u ovaj sistem.

Uz prodornijeg levog beka i stopera koji ce da dominira i unese mirnocu u odbrani mozemo da se nadamo nekom mestu.

Ipak da prvo vidimo ta pojacanja pa ce pricamo i kao sto rekoste Mladost ce mnogo toga da otkrije. Nije cak ni pobeda toliko vazna koliko da se stvari postave na mesto i da nadjemo igru a mozda i muuuuuuu.....

Link to comment

Citam Narodne pa se razmisljam. Mozda i jedina odlicna stvar sto smo se pali sa Zvezdom u prvo kolo i sto smo ovako pukli jeste ta sto se Pakult uverio i sam koliko smo jaki i mocni. Ako su ga mozda neki i lagali da imamo ekipu sada se uverio u suprotno. Nadam se da ce i on sve ovo da ubrza i da dovede u red.

Toncev ako ne odresi kesu tesko cemo u pley off... Jes da je rano za takve procene ali ne treba se kockati.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Нисам гледао утакмицу, стигао сам на последњих 15 минута. Довољно ми је било да после погледам прва два гола и ту се како нам је нови тим уигран...

Link to comment

Ja gledao na preskoke do drugog gola. Od onog remija gde je Aca odbranio penal mi nismo nista odigrali tamo. Statistika ukupna, 44 prvenstvena meca u Bg, 37 poraza, 5 remija i 2 pobede. Secam se jednog remija iz devedesetih i ovog iz 2015. 

Link to comment

Честитам и играчима Радничког који су се борили, нису ниједног тренутка вадили белу заставу. Види се да су млади играчи, Раднички иде у правом смеру и ја им желим све најбоље, мислим да град Ниш то заслужује — рекао је Милојевић.

 

Link to comment

Sa fb nezvanične stranice, potpisano punim imenom i prezimenom, izdvajam:

 

Postovane "Meraklije",
Ne razumem zasto svi osudjuju i kritikuju igrace i trenera?
Zasto niko ne pozove na odgovornost onog ko je doveo tog trenera i ko je odgovoran za ovakav igracki kadar?

Stub odbrane Rados Bulatovic,odveden od strane Tonceva u "Radnik" iz Surdulice,Caki ostao slobodan igrac a Zivkovicu ponudili da ostane u klubu pod uslovom da oprosti sva dugovanja. Zahvalili su se i nekim igracima koji nemaju gde da odu vec vise na "fudbalskoj pijaci" a mogli su da itekako pomognu nasem timu .O Rastavcu bolje i da ne govorimo.
Hitno najuriti Tonceva .
Dosao je da "pomogne" nasem klubu i pomoci ce mu da se plasira u nizi rang.
Necu da gledam moj Radnicki na stadionu Masinca kako igra derbi utakmice sa ekipom Sindjelica i Moravac Oriona vec evropski Radnicki na juznoj tribini naseg Caira.
Znam da su Meraklije razbijene u vise manjih grupa ali u ovome treba biti jedinstven.
Istaci transparent na juznoj tribini i okrenuti ledja na sledecoj utakmici .
Nema mesta lopovima i hostaplerima na nasem stadionu.
Tebi pevam ovu pesmu ja, ti si ponos svih Meraklija.....

 

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...