Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Caki je bio na stadionu. Ima ponude drugih klubova super lige a on bi hteo samo malo da ga ispostuju i da odigra jos sezonu za nas.

Cuo od ljudi ne direktno od njega.

U ovoj formaciji bio bi odlican da zameni Arsu u drugom delu igre ili da Arsa ode na levo krilo a Caki iza napadaca. Nema ko da zadrzi loptu, da stane, izvede neku madjiju.

I Pakult trazi vodju a mi ga imamo, sedi na tribine i verovatno je najjeftiniji vodja koga mozemo da nadjemo a ujedno i jedan od najboljih.

Milutin danas pokazao da jos uvek ima veliki talenat i osecaj za fudbal. Steta za tog decka...

 

Mislim da su svi na stadionu ocekivali makar jedno novo pojacanje a dobili su podugacku ...

Ili se cekaju neke prave bombe pa ne zele da daju neki nerealni novac za recimo Klisuru ili stvarno trazimo pojacanja bez pare.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za sada smo licencirali igrače samo za prvih 11 i klupu. Recimo, Živkovića golmana i Kojića sa B liste. To su nam golmani za Zvezdu. Nije licenciran Ljubisavljević, golmani Brać i Andrič, Slaviša Stojanović......itd.

Link to comment

Caki je bio na stadionu. Ima ponude drugih klubova super lige a on bi hteo samo malo da ga ispostuju i da odigra jos sezonu za nas.

Cuo od ljudi ne direktno od njega.

Lično sam razgovarao s njim na poluvremenu i potvrdjujem tvoju priču.

Link to comment

Lično sam razgovarao s njim na poluvremenu i potvrdjujem tvoju priču.

A okle Milutin na probi? Po meni odlicno odigrao, ne znam koliko je spreman i okle je doso?

Link to comment

A okle Milutin na probi? Po meni odlicno odigrao, ne znam koliko je spreman i okle je doso?

Nem pojma...valjda za jermenski Širak odigrao neku utakmicu. Nije bio loš danas. U drugoj postavi bih izdvojio i Lazara Ranđelovića, a mogli bi da prođu možda i Gazivoda kao i Petrov, šta misliš ti ?

Link to comment

Nem pojma...valjda za jermenski Širak odigrao neku utakmicu. Nije bio loš danas. U drugoj postavi bih izdvojio i Lazara Ranđelovića, a mogli bi da prođu možda i Gazivoda kao i Petrov, šta misliš ti ?

Lazar je dosta brz i mozda moze da bude nesto od njega. Kontam da su danas svi igrali ispod nivoa zbog ove zege. Noma, Arsic, Tomic svi podbacili. Tako da mislim da kao i prva postava i druga postava moze dosta bolje.

Petrov je onaj visoki spic? Iznenadio me svojom brzinom. Ucestvovao u par lepih razmena pasova i imao par sansi. Svidja mi se. Mozda nije trenutno pojacanje ali ima potencijal.

Gazivoda je levi ili desni? Onaj desni je hitar, ima brze noge, lepo odreaguje kad je gusto ali nije znao da izvede aut, u par slucajeva izabere najgljuplju mogucu opciju. Ima materijala ali mislim da treba jos dosta da guli.

Levog nisam skroz lepo ispratio jer sam slep kod ociju. Medjutim mislim da je Silo dosta napredovao i dosta je bio siguran i pozrtvovan. Bas mi se svideo.

Mislio sam da je Brac branio u prvom a Zivkovic u drugom ?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Lično sam razgovarao s njim na poluvremenu i potvrdjujem tvoju priču.

Мислим да би обе стране онда требале да седну за сто и нађу решење. Исто важи и за Жилета. Колико би нам само значили, да су прошли примпреме са нама, за недељу.

 

Милутин ми је много готиван зато што је нашо дете и зато што знам колико воли Раднички. Штета што није направио до сада мало више у фудбалу, али бих много волео да га потпишемо и да дечко добије шансу.

 

Мени су у другом полувремену за око запали Ранђеловић, Газивода и шпиц Петров. Прва двојица због покретљивости, брзине и технике, заиста сам пријатно изненађен и надам се да ће бити уз први тим а не на позајмици негде. За Петрова се не слажем да не би био појачање. Био би и то велико, мада сам очекивао на месту шпица неког баш искуснијег, наравно, можда и такав дође. Да се вратим Петрову.  Дечко је у репрезентацији до 19 година, потписао је петогодишњи уговор са Партизаном пре годину дана, а тамо је преко 9 година, дакле од малих ногу. Да не вреди не верујем да би га потписивали, нити се посветили њему толико, као што верујем да би код нас дошао евентуално на позајмицу, јер има уговор до 2021. Прошао је зимске припреме са њиховим А тимом. Не верујем да би се тек тако одрекли њега. Има брзину, технику, шут. Нема искуство. Можда сам у заблуди, али мислим да је доста добар играч.

 

Живковић је бранио у првом, Браћ у другом. Словенац си отишо изгледа. Очекујем Живковића на голу у недељу. Мислим да је у бољој форми тренутно.

 

Едит: Допао ми се и Голубовић, заборавих да поменем. Мислим да када уђе у форму биће добро појачање. Ео неких фотографија на јужним...

https://www.juznevesti.com/Sport/Radnicki-i-Dinamo-odigrali-bez-golova.sr.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+juznevesti+%28Ju%C5%BEne+vesti+-+Leskovac%2C+Ni%C5%A1%2C+Pirot%2C+Prokuplje%2C+Vranje+-+vesti+iz+ju%C5%BEne+Srbije%29

Edited by Матрикс
Link to comment

Lazar je dosta brz i mozda moze da bude nesto od njega. Kontam da su danas svi igrali ispod nivoa zbog ove zege. Noma, Arsic, Tomic svi podbacili. Tako da mislim da kao i prva postava i druga postava moze dosta bolje.

Petrov je onaj visoki spic? Iznenadio me svojom brzinom. Ucestvovao u par lepih razmena pasova i imao par sansi. Svidja mi se. Mozda nije trenutno pojacanje ali ima potencijal.

Gazivoda je levi ili desni? Onaj desni je hitar, ima brze noge, lepo odreaguje kad je gusto ali nije znao da izvede aut, u par slucajeva izabere najgljuplju mogucu opciju. Ima materijala ali mislim da treba jos dosta da guli.

Levog nisam skroz lepo ispratio jer sam slep kod ociju. Medjutim mislim da je Silo dosta napredovao i dosta je bio siguran i pozrtvovan. Bas mi se svideo.

Mislio sam da je Brac branio u prvom a Zivkovic u drugom ?

Gazivoda je desni, a Živković je branio u prvom. Brać nije registrovan inače. Petrov ...bolje njega nego Stojanovića iz Surdulice.

Lično misim da je bolje da se uigravaju Raul i Šilo....

Link to comment

Dvadesetčetvorogodišnji fudbaler bi u klubu sa "Čaira" trebalo da ostane do januara 2019.

http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Super-liga/a178718-Radnicki-dovodi-Nemanju-Aksentijevica.html

 

По кладионицама делимо 4. место за освајање лиге са Чуком.

http://sportextra.net/2017/07/19/neocekivano-poznate-kvote-osvajanje-superlige-evo-ko-po-kladionicama-najveci-favorit-titulu/

 

Istog dana ugovor bi sa srpskim viceprvakom trebalo da potpiše i iskusni čuvar mreže. Iako Borjan trenutno ima reprezentativne obaveze s Kanadom na Gold kupu, postoje nagoveštaji da bu ugovor sa Zvezdom mogao da se završi faksom.

Edited by Матрикс
Link to comment

Gazivoda je desni, a Živković je branio u prvom. Brać nije registrovan inače. Petrov ...bolje njega nego Stojanovića iz Surdulice.

Lično misim da je bolje da se uigravaju Raul i Šilo....

Gazivoda kao sto sam napisao, mislim da ne bi bio pojacanje odmah ali ima materijala. Na kraju krajeva manje gresio nago Stankovic protiv Sutjeske.

Petrova nisam mogao da ocenim na osnovu jedne utakmice, neko ko zna ceo njegov istorijat sigurno je bolje upucen u kvalitet. Ono sto je prikazao je brzina, lepo proigravanje saigraca, ima visinu..... Mnogo agilniji od Pavkova a cini mi se i brzi. Stojanovic ume da sacuva loptu i to ce mnogo znaciti ovoj ekipi sa manjkom takvih igraca. To je do sada radio Caki. Ako se ja pitam oba igraca bih zadrzao jer Stojanovic ima iskustvo i vidi se da zna fudbal.

Licno i ja bih uigravao Raula i Sila. Nije me Simunovic ubedio da je mnogo bolji.

Sad opet, prireme su jedno a prvenstvo drugo. Mnogi znaju fudbal kada nema pritiska i to izdvaja vrhunskog igraca od proseka. Znamo svi koji su komentari bili kada smo pripremnu utakmicu izgubili od Radnika 0:4. Komentar je bio da su igraci opusteni, znaju da je pripremna i da ce sve to delovati mnogo bolje u prvenstvu.

Tada su najbolje igrali igraci iz treceg plana.

Ostaje nam da verujemo struci i da docekamo jos dva, tri pojacanja inace se plasim za taj pley off. Namerno ne pisem opstanak jer mislim da cemo zbog predsednika imati u mnogo utakmica domacinsko sudjenje a i zimski prelazni je tu pa mozemo mnogo toga tada da popravimo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...