Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Starteri protiv Zvezde po mojoj proceni :)

 

                                 Zivkovic

 

Aksentijevic       Raul            Simunovic     Stankovic

 

                           Noma        Tomic

 

Stojanovic                    Arsic                      Kapiten

 

                                    Mrka        

 

Pitam se sta je sa Apostolovicem tj. niko ne rece posle snimanja kolika je krajnja procena koliko ce pauzirati?

Koliko ce pauzirati Trava jer pored svih ovih on je extra kvalitet?

Gde je Hadzikadunic? Mogao je on na levog beka uz Stankovica...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Starteri protiv Zvezde po mojoj proceni :)

 

                                 Zivkovic

 

Aksentijevic       Raul            Simunovic     Stankovic

 

                           Noma        Tomic

 

Stojanovic                    Arsic                      Kapiten

 

                                    Mrka        

 

Pitam se sta je sa Apostolovicem tj. niko ne rece posle snimanja kolika je krajnja procena koliko ce pauzirati?

Koliko ce pauzirati Trava jer pored svih ovih on je extra kvalitet?

Gde je Hadzikadunic? Mogao je on na levog beka uz Stankovica...

Rekoh ti...Stojanović nije licenciran, tu će biti Golubović. Da se ja pitam, počeo bih sa Ranđelovićem na levo....

Link to comment

Rekoh ti...Stojanović nije licenciran, tu će biti Golubović. Da se ja pitam, počeo bih sa Ranđelovićem na levo....

Pa moze da ga licenciraju u petak. Mislim da jos nije kasno?

Link to comment

Pa moze da ga licenciraju u petak. Mislim da jos nije kasno?

Mora da izadje objava u Fudbalu...tu može da nam pomogne Matrix....

Link to comment

Ne znam zasto uprava okleva oko Cakija, on je pola tima?

Zamislite potpisemo Cakija, Subica, nekog Klisuru i vratimo Marjanovica uz ovog Petrova i ostalih pojacanja koja su danas igrala imali bi sasvim respektabilan tim. I mladost da poleti i par matorih da zakoce kad treba. Caki i Marjanovic da povezuju i mozemo da se nadamo tom cetvrtom mestu. Sve iznad bi sto Rasta kaze, bilo incidentno. Na zimu zakrpimo gde treba i nadamo se da se Cuka ili Napredak ne povampire. Trece mesto mislim da ce da osvoji ili Cuka ili Vojvodina, prvi zbog organizacije i kontinuiteta a drugi zbog toga sto se uvek izvucu na kraju. Posle svih problema ima na kraju da budu hit prvenstva.

Napredak je jako iskusna ekipa ali to moze da bude i ometajuci faktor. Mnogima od njih je glava u inostranstvu i gledaju da klisnu do kraja prelaznog ili na zimu. Videcemo kako ce startovati, jako zanimljiva ekipa.

Vozdovac i Mladost ima da ugrozavaju iz drugog plana. Obe ekipe imaju i kvalitet i kontinuitet. Mladost ima i istinskog lidera i vodju u liku Sase Jovanovica a to je za nasu ligu mnogo velika stvar.

Ako hocemo da se vatamo u kostac moramo da budemo izbalansirani sto znaci jedan kao Subic na levog beka da imamo probojnost i skocnost na obe strane. Jednog solidnog stopera sa dobrim skokom koji ce da popravi nasu skok igru i uz Raula da cini prvu liniju odbrane. Caki koji moze u drugo da pojaca ili od prvog minuta u sredinu a Arsa da ide na levo krilo i odmeni Acu. Dovoljno je agresivan i brz da odmeni Acka u tom segmentu a mnogo upotrebljiviji u napadu od njega.

Kad se vrati Trava bila bi to jedna cakum pakum ekipica. Imamo brzinu tamo gde treba, iskustvo kroz sredinu i da krene bar jednom spicu. Dugo nismo imali golgetera i treba i to da dozivimo :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Mora da izadje objava u Fudbalu...tu može da nam pomogne Matrix....

Ако се играч региструје у петак нпр. то ће изаћи у следећем броју, следеће недеље, осим ако не буде неки ванредни број. Још није изашо број за ову недељу.

Link to comment

Ако се играч региструје у петак нпр. то ће изаћи у следећем броју, следеће недеље, осим ако не буде неки ванредни број. Још није изашо број за ову недељу.

Juče su se licencirali igrači....

Link to comment

Заборававили смо да поменемо Балотелија Тодоровића у дресу Динама данас. Перендија се вратио у Румунију, у тим Газ Метан.

Link to comment
1 ŽIVKOVIĆ Mladen 

6 TOMIĆ Marko 

7 TRAVANČIĆ Anid

9 MRKIĆ Marko 

11 ARSIĆ Lazar

13 AKSENTIJEVIĆ Nikola 

14 PETROVIĆ Miloš 

20 ŽIVKOVIĆ Dušan 

23 STANOJEVIĆ Miloš 

24 JOVANOVIĆ Aleksandar 

26 SIMUNOVIĆ Aleksandar

28 NOMA RYOTA 

33 STANKOVIĆ Nikola 

75 RANĐELOVIĆ Lazar 

80 GOLUBOVIĆ Marko

 

LISTA "B"

 

 

5 STEVANOVIĆ Nikola 

21 JOVANOVIĆ Aleksa 

32 KOJIĆ Milorad

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...