Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Klub je pozvao navijače da u što većem broju podrže igrače Radničkog na poslednjoj pripremnoj utakmici pred početak superligaškog takmičenja u koje Radnički ulazi sa neskrivenim evropskim ambicijama.

 

Utakmica na “Čairu” počinje sutra od 14 i 30. 

 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Povedi Pevac one fine ribe sa tvoje teme i dodjite da gledamo. Loga antena gleda pravo na najvisu tacku Nisa. Ima zuti klaker i kondomi iz 1998.

Link to comment

Povedi Pevac one fine ribe sa tvoje teme i dodjite da gledamo. Loga antena gleda pravo na najvisu tacku Nisa. Ima zuti klaker i kondomi iz 1998.

Ko Bora todorovic u floyda :)
Link to comment

Moj prijatelj radi dizajn fudbalskih dresova,da ostanes bez daha kako radi,ako je neko blizak upravi,neka se javi!

Mislim da je na snazi još uvek ugovor sa Djakom..Hummel.

Link to comment

Pazi Hummel ostaje kao tehnicki sponzor ali sa njegovim dizajnom!

Teško je da to može tako. Naravno, bilo bi mi drago, verujem da bi dizajn bio nalik na Naai...koji su po meni , posle adidasa najlepši dreosovi koje smo nosili.  Takođe me extremno nervira što smo posle utakmice sa Napretkom zapostavili bele dresove koji su, po meni, najlepši u ovoj Hummel kombinaciji...

 

edit: kad kažem nalik na NAAI...mislim pre svega na motive na dresu, nešto u tom stilu gde je tema Niš i sl.

Edited by Legenda
Link to comment

Kontam!

Klub posalje Hummelu dizajn kako hoce da im izgledaju dresovi i to je to,mislim da je izvodljivo!

Trenutni izgled je kao rukometni(nasa repka je nosila godinama)!

Prijatelj bi uradio 3-4 varijante pa da navijaci glasaju,ili neko iz kluba da odabere!

Link to comment

Kontam!

Klub posalje Hummelu dizajn kako hoce da im izgledaju dresovi i to je to,mislim da je izvodljivo!

Trenutni izgled je kao rukometni(nasa repka je nosila godinama)!

Prijatelj bi uradio 3-4 varijante pa da navijaci glasaju,ili neko iz kluba da odabere!

Nema koga to u klubu interesuje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...