Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Ma lupaju Novosti na osnovu njegove jucerasnje izjave na instagramu, ako je kojim slucajem i doputovao, predpostavljam da ce barem sacekati revans u Podgorici ako vec nece da ga vode na lekarske preglede (sto je malo nenormalno) ....

:(

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

 

"Transfer Sume u Partizan je i dalje neizvestan, pošto je Zvezda poslala Slovanu ponudu tešku 2.000.000 evra. Možda će uskoro da pošalje i neku novu, ludačku. Ne znam hoće li se iz Ljutice Bogdana zaustaviti na 2.000.000 ili 3.000.000 evra za ovog fudbalera", izjavio je Vučelić za Blicsport.

Ekipa iz Bratislave je prvobitno prihvatila ponudu Partizana od 1.100.000 evra uz 20 odsto od njegove naredne prodaje.

"Ovo što Zvezda radi je suludo. Nude mu platu od 1.000.000 evra i pokušavaju da ga dovedu na sve načine. Očigledno imaju novca za razliku od nas", kaže predsednik crno-belih.

Vučelić je potvrdio da je Suma trebalo ovog utorka da postane novi igrač kluba iz Humske.

"Mi smo se sa Slovanom dogovorili oko transfera, a kako će se situacija dalje odvijati stvarno ne znam", zaključio je predsednik Partizana.

 

Link to comment

Kakva lažovčina i spiner je ovaj Vučelić. Vučete se kao kese tu oko tog transfera, pokušavate minimalno da spustite cenu i sad kada je nepodnošljiv pritisak od navijača i javnosti da to što pre završite vi se setite strašila zvanog terzić da nam pričate da je dao ponudu od 5 milijardi funti sterlinga.

Da ne znamo ko je vučelić pa da i razmislimo, ovako...

Link to comment

Šta je problem s tim likom, kad su mu opcije Zvezda i Partizan?

 

Kako ne naiđe neki normalan klub da izvadi iz zadnjeg džepa 3-4 miliona i da završi posao

Edited by levi
Link to comment

Ceka se budućnost pa ako kiksiramo, ode Suma negde drugde a za to nece biti kriva nesposobna uprava vec babaroga u liku Tvorzana.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Šta je problem s tim likom, kad su mu opcije Zvezda i Partizan?

 

Kako ne naiđe neki normalan klub da izvadi iz zadnjeg džepa 3-4 miliona i da završi posao

+1

Link to comment

Prepos

 

 

Da je pameti, odmah tog indijanca prepostiti komsijama da se macuje malo sa Kangom ... Pare preusrediti u leov pojacan ugovor i eventualno dovesti za levo krilo nekog normalnog juznoamerikanca ...

Link to comment

Sejo opet pravio lajv pre 10min. Rekao da sutra potpisuje za Partizan.

bogotac

:Hail:

 

 

gotivniji mi od emeghare i žonse zajedno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...