Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Ako je tacno, da se pozdravimo sa Leom onda...

 

Ne. To je samoubistvo. Leo ne sme iz Partizana pre septembra. Tačka.

 

Ali "DA" idealnoj prodaji Mihajlovića da se pokrije ovaj transfer Sume. Ili recimo Jankovića ili Kosovića. To su potezi uprave koji hoće da vide navijači Partizana.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

@bg

mislim da bi se samo ti obradovao prodaji jankovića. ok je jankara, nije lijunardo al može da posluži. deluje da je malo čvršći nego što je bio prošle sezone. dok se za mihajlovića slažem.

 

ako dođe suma i ostane leonardo, ovaj tim me asocira na timove koje sam ja pravio na fm-u u početku

svi u napad jedan je hase, pri tom mi nemamo hasea

:(

Link to comment

@bg

mislim da bi se samo ti obradovao prodaji jankovića. ok je jankara, nije lijunardo al može da posluži. deluje da je malo čvršći nego što je bio prošle sezone. dok se za mihajlovića slažem.

 

ako dođe suma i ostane leonardo, ovaj tim me asocira na timove koje sam ja pravio na fm-u u početku

svi u napad jedan je hase, pri tom mi nemamo hasea

:(

 

Ok, u ta tri musketara Mihajlović/Kosović/Janković za ovog poslednjeg se slažem da bi trebao da bude poslednji koji će otići, ne pre ova dva ispred njega. :)

 

Janković je veliki poznavalac fudbala. To mu apsolutno ne sporim. To se i videlo kada je dolazio posle prve utakmice. Ali takav tip igrača koji ima ne jedan, nego dva poteza više, koji davi loptu, u modernom fudbalu nema šta da traži.Plus je fizički dosta slab pa često gubi duele. Dečko je rođen u pogrešno vreme. Za njega su 80-te godine. Vreme ovog našeg igrača sa mog avatara.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kljajić

Miletić l - Ostojić - Ćirković - Miletić ll

Everton - Kosović

Suma - Tavamba - Lijunardo

Đurđević

 

 

Tavamba desetka.

Link to comment

Kljajić

Miletić l - Ostojić - Miletić II - Vulićević

Everton - Jevtović.

Suma - Tavamba - Lijunardo

Đurđević

 

 

Tavamba desetka.

 

Ispravio po mojoj želji. Bitniji nam je na mestu štopera Miletić II kada je već "polivalentan" igrač. :)

 

I jevtovića pre kosovića, bolje se jevta slaže sa evertonom.

 

edit: a može i ovako što kaže theanswer ispod mog posta.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kljajić

Miletić l - Ostojić - Ćirković - Miletić ll

Everton - Kosović

Suma - Tavamba - Lijunardo

Đurđević

 

 

Tavamba desetka.

 

nadam se da nisi neki trener :D

 

miletić 2 mora da igra umesto ćirkovića tu nema boga, daleko je veći problem on od vulićevića

 

tavamba nema boga da može da igra desetku, njega čeka klupa ako leonardo i suma budu igrali. umesto tavambe će igrati janković, ko gde tačno i nije mnogo bitno. tavamba će da bude džoker kad treba da se bunari da idu na njega lopte.

Link to comment

 

miletić 2 mora da igra umesto ćirkovića tu nema boga, daleko je veći problem on od vulićevića

 

tavamba nema boga da može da igra desetku, njega čeka klupa ako leonardo i suma budu igrali. umesto tavambe će igrati janković, ko gde tačno i nije mnogo bitno. tavamba će da bude džoker kad treba da se bunari da idu na njega lopte.

jankara desno, eventualno pantić, suma u sredini, liju levo

đurđa u sredini

 

eventualno đurđa desno, al visoko

 

jevtović pre kosovića

 

 

ćirković nam je najveća mina. tu nema dvojbe. ja bi više voleo đorđa jovanovića u špicu od tawambe

Link to comment

Vulićević je ubedljivo najslabija karika u timu. Gotivim ja njega, zamenik kapitena, borben, ima želju, ali povrede su učinile svoje. Ako se nekim ludim spletom okolnosti nađemo u grupi LŠ ili LE biće smejurije kada počnu da ga pretrčavaju.

Miletić ll može to lepo da zatvori u odbrani i da učestvuje u napadu.

 

Ćirković je minica za Vulićevića.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Da sačekamo da Suma stvarno potpiše.

 

Za sada smatram da je ovo medijski spin uprave da se skrene pažnja sa Leonarda i problema koji su napravili Vazura and co.

Link to comment

 

 

Leonardo je odličan igrač, imamo super odnos, odlično sarađujemo. Najbolji smo tandem možda i u istoriji Partizana, a nastavili smo tako i na utakmici protiv Budućnosti'', objašnjava Đurđević u izjavi ''Novostima''.

 

Ipak, na terenu su bile vidljive tenzije između Đurđevića i Leonarda, oko izvođenja penala i slobodnog udarca. Đurđević tvrdi da je odluka trenera Đukića bila da on izvodi sve prekide, što pomalo čudi ako se ima u vidu da je prošle sezone ''slobodnjake'' izvodio Leonardo, i to veoma uspešno.

 

Napadač Partizana nije promenio mišljenje ni kada su navijači crno-belih u pitanju, mada je neizvesno da li je njihov stav o njemu donekle promenjen posle ove utakmice.

 

''Kao što sam i napomenuo, imamo najbolju i ogromnu podršku sa tribina. Navijači su naš dvanaesti igrač i uvek ću se truditi da im se odužim davanjem maksimuma na terenu, kao što sam radio i do sada'', poručio je Leonardo.

 

 Ili je ovo neka striktna naredba rukovodstva ili je Djukic idiot, trece ne postoji ...

 

 

edit: Ima i trece , da mu je receno samo za prekide sa bele tacke, a ovaj se pravi da nije dobro razumeo ...

 

edit2: Bukvalno svaki slobodnjak je rezlicita majstoija, na stranu sto mu najvise leze ti sa leve strane ...

Edited by Geo
Link to comment

Ili je ovo neka striktna naredba rukovodstva ili je Djukic idiot, trece ne postoji ...

 

 

edit: Ima i trece , da mu je receno samo za prekide sa bele tacke, a ovaj se pravi da nije dobro razumeo ...

 

edit2: Bukvalno svaki slobodnjak je rezlicita majstoija, na stranu sto mu najvise leze ti sa leve strane ...

ovo podseća na đorđevića i danilovića iz one sezone

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...