Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Ako je suditi po faci na ovim fotkama Suma je srećan što nam se pridružio otprilike koliko je srećan prosečan moreplovac kada ga ugoste somalijski pirati.

Link to comment

Ako je suditi po faci na ovim fotkama Suma je srećan što nam se pridružio otprilike koliko je srećan prosečan moreplovac kada ga ugoste somalijski pirati.

 

Ček kad otkrije starletansko-splavarske prednosti Beograda u odnosu na Bratislavu.......kakva će mu tek onda biti facijalna ekspresija. :naughty:  

Link to comment

gledam ovo predstvljanje i setim se filma gol kd oni klinci gledaju santijaga munjeza kako pimpluje i zaključe da je cirkuzant i da mu je mesto u cirkusu

Link to comment

Što je najebao? On će dobiti sve svoje pare po slovu ugovora. Druga je stvar što je on toliko plaćen. Više će Ivica najebati. Vazura se već oprao. Kaže : " Stručni štab je procenio da je to igrač kojeg treba toliko da platimo, hteli su samo njega i ja sam im to ispunio."

Ako se budemo plasirali makar u grupu Lige Evrope pritisak će naglo splasnuti.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

^Najebao u smislu besa "objektivne & fudbalski potkovane" crno bele javnosti, u smislu izneverenih očekivanja.

Naravno da će Suma pokupiti svoje novce iz ugovora. Verujem i da će igrati solidno.

Meni samo smeta ovoliki cirkus oko dovodjenja i pumpanje hajpa. Biće zanimljivo ako/kad se balon izduva.

Link to comment

^Najebao u smislu besa "objektivne & fudbalski potkovane" crno bele javnosti, u smislu izneverenih očekivanja.

Naravno da će Suma pokupiti svoje novce iz ugovora. Verujem i da će igrati solidno.

Meni samo smeta ovoliki cirkus oko dovodjenja i pumpanje hajpa. Biće zanimljivo ako/kad se balon izduva.

 

Koliko je Suma dobio prelaskom u Partizan? Suma, a ne Slovan. Đilas recimo koji je dao "nulti" učinak za Partizan je dobio (on, a ne klub) oko 200.000 evra. Zašto to ne inetersuje "objektivnu i fudbalski potkovanu" javnost. Koji mafijaš/i je strpao/li tu pare sebi u džep iz kase FK Partizan?

 

Prvo to da vidimo...idemo redom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...