Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Leo Instagramovic se ponovo javio. Sad je sve super cool,srecan je sto ke deo crno-bele porodice,blabla truc..

Nadajmo se da ce sada malo I mediji sjahati od njega I nas.

Sto se tice Sume, uprava jos uvek cuti. U stvari niko se jos nije zvanicno obratio novinarima osim djukica,da kratko prokomentarise da ga ne interesuju grci dok ne overi crnogorce.

Link to comment

brate

nije da pomno pratim, moguce da sam propustio neki bitan detalj, ali cemu ta sprdnja sa leonardom?

jel to jug uspeo da nametne stav da je ovaj neki izdajnik crno-bele porodice?

ne znam kako neko izmedju leonarda i uprave partizana, moze stati na stranu ili simpatisati ove druge

Link to comment

brate

nije da pomno pratim, moguce da sam propustio neki bitan detalj

 

brate

 

ti ništa pomno ne pratiš, uvek propustiš neki detalj. života mi svog. i onda na osnovu toga donosiš neke kvazi zaključke koji nisu realni niti istiniti i onda takve zaključke komentarišeš.

 

dakle, nije jug nametnuo nikakav stav. kome je nametnuo? niti iko staje na stranu ili simpatiše upravu, živ nisam da vidim kako si došao do tog zaključka. zato što je čovek gore napisao instagramović?

Link to comment

:)

pa vi ste komentarisali da je jug "preporucio" da se ne skandira leonardu

 

da, zbog instagramovic i sledece recenice.

ne znam otkud ti znas kako bg razmislja, ali ok, neka bude da sam pogeesno razumeo napisano :)

Link to comment

Sto napisah ovo instagramovic...sad I ovde rasprava.

Naravno da svi ovde volimo lea I da ne volimo upravu.

Instagramovic napisah sto se covek przi na to pisanje pa mediji prenose,potpaljuju vatru,navijaci se primaju,stvara se negativna atmosfera ni oko cega, fakticki.

Link to comment

jeste ja sam pisao to o jugu recimo ali živ nisam gde si ti video vezu između juga i nas ovde na forumu po ovom pitanju

nigde

toliko dugo si ovde i sam si se nebrojeno puta raspravljao na razlicite teme sa drugim grobarima, ali i dalje volis to nas/vas uvesti u pricu, kao da svi isto razmisljamo

nigde nisam "vas" spominjao, direktno sam se "djordju" obratio

a nije ni u jugu poenta, nego odavno imam problem kad neko u ovakvim situacijama staje na stranu lopovskih uprava zvezde/partizana

ali evo kaze bg da nije to u pitanju, pogresno sam razumeo

mada kaze covek i da je leonardo svojim pisanjem isprovocirao celu ovu situaciju i da problema nije ni bilo. meni to nikako ne deluje tako, no dobro. nije ni bitno na kraju krajeva

Link to comment

opet si izmislio jbt, nigde nije napisao da je isprovocirao celu ovu situaciju svojim pisanjem. 

 

a naravno ni da leonardo nije svetac, da ima i on svoje bubice, bože moj, ali naravno da ne može uopšte u istu rečenicu sa vučelom, vazurom i ekipom.

Link to comment

brate

nije da pomno pratim, moguce da sam propustio neki bitan detalj, ali cemu ta sprdnja sa leonardom?

jel to jug uspeo da nametne stav da je ovaj neki izdajnik crno-bele porodice?

ne znam kako neko izmedju leonarda i uprave partizana, moze stati na stranu ili simpatisati ove druge

 

Ne znam za druge forumaše ali mene pojačano zrači njegovo konstantno prenemaganje i neizvesnost da li će dan uoči sledeće utakmice zapaliti nazad na Kopakabanu i ostaviti oproštajnu poruku u kojoj još jednom naglašava kako ne veruje u pare nego u boga i kako na svetu nema bližu braću i prijatelje od ekipe sa juga. Razumem da dečko na terenu pravi razliku kakvu niko u prethodnih 30 godina nije pravio, i da ima legitimno pravo da pokuša da tu činjenicu materijalizuje, ali realno zrači. Mislim, u redu, svaka utakmica koju odigra je premija i čist bonus, neka traje koliko traje, samo mi je malo pglu da se prave neki evropski planovi a ovamo imaš nenormalno bitnog igrača kome svaka utakmica može da bude poslednja u klubu i nikada ne znaš u kakvom bolu će mu se srce™ probuditi sutra ujutro.

 

Uostalom, famozni evropski planovi su stavljeni ad acta danas u podne tako da barem tog hajpa više nema.

Link to comment
SPORTSKI direktor Ivica Iliev je u "šiframa" nagovestio još bolje dane za Partizan.

- Posle utakmice u Podgorici ćemo sigurno biti jači. Prvo, Leonardo će biti spreman za 90 minuta igre, a bićemo jači i za još jednog igrača.

 

482397.jpg

 

Link to comment

Ne znam za druge forumaše ali mene pojačano zrači njegovo konstantno prenemaganje i neizvesnost da li će dan uoči sledeće utakmice zapaliti nazad na Kopakabanu i ostaviti oproštajnu poruku u kojoj još jednom naglašava kako ne veruje u pare nego u boga i kako na svetu nema bližu braću i prijatelje od ekipe sa juga. Razumem da dečko na terenu pravi razliku kakvu niko u prethodnih 30 godina nije pravio, i da ima legitimno pravo da pokuša da tu činjenicu materijalizuje, ali realno zrači. Mislim, u redu, svaka utakmica koju odigra je premija i čist bonus, neka traje koliko traje, samo mi je malo pglu da se prave neki evropski planovi a ovamo imaš nenormalno bitnog igrača kome svaka utakmica može da bude poslednja u klubu i nikada ne znaš u kakvom bolu će mu se srce™ probuditi sutra ujutro.

 

Uostalom, famozni evropski planovi su stavljeni ad acta danas u podne tako da barem tog hajpa više nema.

 

Nisu stavljeni ad acta. Imamo šanse protiv Grka, nisu bauk....Naprotiv.

Link to comment

nisu bauk daleko bilo, ali su klasa. a klasu možeš dobiti

 

a) na kvalitet - što nemamo

b) na sreću - to smo ispucali protiv anderlehta

c) na njihov loš dan i lošu taktiku - to se ne nadajte. znaju oni odlično šta im zavisi od tog dvomeča

 

sem toga, braća heleni imaju oly uklesan u kamen vlade grčke, kao i cz ovde, s tim što se dole zna gde su pare otišle i koji rezultat su proizvele i treba da proizvedu. 

 

tako da mrka kapa. ali ja se opet nadam. nadam se da će đukić da stisne guzove i pokaže čemu je doveden. i odvede nas u LŠ

Edited by twisted
Link to comment

nisu bauk daleko bilo, ali su klasa. a klasu možeš dobiti

 

 

c) na njihov loš dan i lošu taktiku - to se ne nadajte. znaju oni odlično šta im zavisi od tog dvomeča

 

 

Vidiš ja se upravo najviše uzdam u taj tvoj c).Hasi je trener ranga naseg Jankovica. Dovoljno je da on spuca neku losu taktiku i eto nas u 4.kolu. Nejasno mi je kako on na klupi Olimpijakosa.

Link to comment

Vidiš ja se upravo najviše uzdam u taj tvoj c).Hasi je trener ranga naseg Jankovica. Dovoljno je da on spuca neku losu taktiku i eto nas u 4.kolu. Nejasno mi je kako on na klupi Olimpijakosa.

 

Prošle godine su ispali baš u ovoj trećoj rundi od Hapoela ber šive. 0-0 i 0-1

 

 

 

Sada su dosta promenili tim, nemaju još zvaničnih utakmica, uigravaju se.

 

Da li ovo treba da znači da će sada da nas ugaze? Kupili su pelea, garinču i maradonu, pa će da plešu po terenu?

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...