Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

E pa nek nam je srecan Suma.

 

Koliko sam ispratio sagu, Slovan je ovu sumu™ trazio od pocetka, mi se majmunisali sa ponudama od milion, pa posle i nekim procentima da bi na kraju legli na rudu i od svog cenkanja izgubili mesec dana za uigravanje sa timom.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

s tim sto cete ovih milion i 600 verovatno i platiti, za razliku od ranijih milionskih obestecenja narko klubu sao kaetanu za paseka, ili dzombi za fejsu, koje su verovatno bile neke mafijaske kombine.

Link to comment

Ne znam šta me više uznemirava na slici. Sumin ranac ili poremećeni Pantić.

šta fali rancu, viš da ih je upario sa giljama

 

modni guru

:fantom:

 

e

nx3jp1.jpg

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Izgleda da Suma stvarno postoji. Niži je od Nađa, a malo viši od Filipa Čovića.

 

Opasnu smo poruku poslali fudbalskom svetu ovim transferom - počeće više da nas cene i malo ozbiljniji menadžeri od Faljija i Raja.

Link to comment

Ово ли га Ивица држи за ранац да случајно не побегне? Трагови на Ивициној кошуљи говоре да је борба била тешка...  :fantom:

Link to comment

Visok otprilike kao moreira. Ali koliko je placen morace i bolje da zaigra.

Ajd neka nam je sa srecom. Kumse, daj taj vinjak pa neka ide zivot...ali samo jednu chashicu.

Link to comment

Mozda ovo i nije pravi Suma ? Superheroji ne izgledaju ovako ...[emoji52]

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

 

pantara dočekao hobita, objasnio ofkanovu smicalicu, pričao sa bombašem i gmazurom, vaša nedeljna doza izliva optimizma u mozak  ^_^ 

Link to comment

lud je kao klozetski pacov. osim ako ovaj kikirez nije zaista kao maradona, cenim da će nas olimpijakos brutalno izmasakrirati motornom testerom, pa onda u plej ofu za LE da nabodemo neki temišvar ili valerengu pa se nekako plasiramo u te grupe gde ćemo već imati malo bolji učinak, recimo kao onomad sa pijanim kizom. živ bio suma, gadan si za sve pare matori, gadan si za milion i po evra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...