Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

ivica apeluje

<_<

E Ivice, Ivice...

 

A morao je jos da dolije ulje na vatru I da mu daju desetku. Izgleda nista od kupovine prave utrenirane desetke koja donosi rezultat, cim se ivica lozi da pantica projektuje na to mesto.

Sad treba jos jaci pritisak protiv pantica a bogami I na ivicu, ne zbog samog pantica nego da se ivica urazumi I da dovede stvarno neko pojacanje na to mesto. Ako se vec lozi na tog propalog pantica neka ga gura u kup utakmicama u prvi tim.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

– 27.6.2017. protiv Kapfenberga (Austrija) u 17:30h;

 

– 29.6.2017. protiv Kopenhagena (Danska) u 18:00h;

 

– 1.7.2017. protiv CSKA (Rusija);

 

– 4.7.2017. protiv Urala (Rusija) u 17:30h

 

ural

:0.6:

Link to comment

Ural? On nije bio predvidjen za pripremni mec. Mora da je naknadno uveden. Protiv njih ne treba da igraju leo,djurdjevic, ostojic i everton.

Link to comment

ništa novo tako je bilo i zimus a i prošlog leta kada smo ga čekali 10-12 dana nakon što je potpisao ugovor sa fax mašine, što nas je i koštalo ispadanja od poljaka, da je njega tomić imao na pripremama 15 dana pred početka sezone umesto 5 siguran sam da bi čak i takav diletant poput njega ukapirao da za lea mora biti mesta u 1 postavi, makar samo da izvodi prekide dok ne uđe u punu formu

- uostalom on je u svom 2 nastupu za klub u 3 kolu ksl dao gol voši, ako se dobro sećam....

 

TkPpH4N.png

 

 

Edited by gone fishing
Link to comment

ništa novo tako je bilo i zimus a i prošlog leta kada smo ga čekali 10-12 dana nakon što je potpisao ugovor sa fax mašine, što nas je i koštalo ispadanja od poljaka, da je njega tomić imao na pripremama 15 dana pred početka sezone umesto 5 siguran sam da bi čak i takav diletant poput njega ukapirao da za lea mora biti mesta u 1 postavi, makar samo da izvodi prekide dok ne uđe u punu formu

- uostalom on je u svom 2 nastupu za klub u 3 kolu ksl dao gol voši, ako se dobro sećam....

 

Nije nas koštalo ispadanje od Poljaka jer i da je došao na vreme bio je totalno nespreman i trebalo mu je još nešto manje od mesec dana da se dovede u red, zbog te povrede koju je vukao više od pola godine.

Sa druge strane to tolerisanje njegovog kašnjenja meni kao navijaču nije problem, neka dođe i pred sam meč sa budućnošću ako hoće...međutim problem je za atmosferu u svlačionici. Jeste on sa Đurđevićem i Evertonom individualno a i timski jedan od najboljih igrača ali treba imati obzira i prema drugima. Ne valja ovo što radi i ne sviđa mi se zbog ostalih igrača, isto toliko koliko mi se ne sviđa šta radi Ivica povodom pojačanja za plasman u Ligu Evrope. Štoper i Desetka koji prave razliku, a ne da su samo još jedan broj na papiru. Treće i četvrto kolo nam dolaze timovi poput Ludogoreca i Bate Borisova i svi znamo kako smo sa njima prolazili.

Vreme je da se i klub uozbilji, ako im je uopšte stalo do plasmana u grupe.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

 

TkPpH4N.png

 

Jel ovo Kianu Rivs?  :fantom:

 

Edit: Definitivno jeste Kianu, najavljuje neki novi blokbaster:

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pisu neki da je sa Sumom sve dogovoreno, ostalo je jos sa Slovanom, verovatno dosta traze, posto je imao odlicnu sezonu.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ckN2rcJFHO8

 

 

 

pa jbt. jel maradona bre

:ajde:

 

 

Jbt kako im ne dosadi vise taj debilni spin sa mucenim Sumom ...

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...