Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

ako se ne varam oni nike sa peugeot reklamom su bili dve sezone

retko ružne dresove pravi nike. ovi su mi, srednje žalosni

 

najbolje da nose bele dresove, crne šortceve i bele čarape

:fantom:

 

vidi se da si retro orijentisan :) ako već želimo nešto, jab one bordo teget sa širokom prugom

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Vulićević ti je ok, a Munir i Miletić su problem?

 

Miroslav Vulićević je već par godina najveća rupa Partizanove odbrane. Igra u dlaku isto što je igrao Marović u zvezdi, samo što je Mare iza sebe imao Iliju i Belog da ga pokrivaju. Ako Đukić misli da ga ostavi na desnom beku, bolje bi mu bilo da pređe na 3-5-2, inače ima da duva pozadi.

 

+1 

 

Vule nazalost nije pola igraca od pre povrede.

Link to comment

Meni je miletic od solidnog beka na kraju prvenstva se pretvorio u opasnu rupchagu. Na pretposlednjem vecitom derbiju je totalno izgubio kompas I delovao je kao 12 zvezdin igrac. Da, za mene je bolji vulicevic bek nego sto je miletic sa suprotne strane terena.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

+1 

 

Vule nazalost nije pola igraca od pre povrede.

+1

ali ga to ne sprečava da se često ubacuje u napad i šalje upotrebljiv centaršut jednom mesečno. pri tome ostavlja krater iza sebe koji bi trebalo da pokriju zadnji bezvezni ali oni nekad omanu

- nikada mi nisu bili jasni treneri koji insistiraju na ubacivanju bekova za koje je centaršut viša matematika...

Link to comment

Meni je miletic od solidnog beka na kraju prvenstva se pretvorio u opasnu rupchagu. Na pretposlednjem vecitom derbiju je totalno izgubio kompas I delovao je kao 12 zvezdin igrac. Da, za mene je bolji vulicevic bek nego sto je miletic sa suprotne strane terena.

 

Posto ti nije valjao Nemanja Miletic za levog beka, stize jos jedan Nemanja Miletic, bivsi stoper Vojvodine, igrao u Belgiji.

Javio Agatonovic, a i mozzart, novosti, da je novi igrac Partizana.

 

Pored toga sto imaju isto ime i prezime, obojica su 91 godiste :D

 

https://www.transfermarkt.com/nemanja-miletic/profil/spieler/153657

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...