Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Lepo sam ja onomad rekao da će jednog dana kada dođemo kući posle pobede, samo da osvane u medijima da smo igrali nerešeno ili izgubili. Ali, kako, šta, mi gledali... ništa ih ne zanima, igrali ste nerešeno i gotovo.

Doduše, mislio sam da će to biti na prvenstvenim utakmicama.

 

 

 

0TP3sqV.jpg?1

Link to comment

koji

 

:Jova:

 

klasičan bek, upotrebljiv centaršut misaona imenica

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Mnogo više od rezultata šefa stručnog štaba Partizana raduje učinak i htenje igrača, odnosno rezultat rada prethodnih

 

"Veoma sam zadovoljan, igrali smo u dobrom ritmu protiv ozbiljne ekipe, koja je zapaženo nastupala u Ligi šampiona. Oba poluvremena su bila veoma dobra, a ova ekipa još mora da raste i da igra bolje", rekao je Đukić po završetku meča.

 

Dvostruki strelac za Partizan Đorđe Jovanović bio je jedan od najboljih igrača utakmice. Trenera Đukića pored golova raduje i način na koji je mladi napadač delovao tokom 60 minuta, koliko je proveo na terenu.

 

"Veoma je bitno za mladog špica da postigne dva gola. Pre svega mislim na samopouzdanje. Nisam samo zbog toga presrećan, već i zbog generalno odlične Đoletove partije".

 

U dresu Partizana debi je upisao Nemanja "Nema" Miletić. Ovaj put imao je zadatke na desnokm beku u poslednjih pola sata.

 

"Može da igra na obe pozicije, to je ozbiljan igrač za veliku scenu", zadovoljno je konstatovao Miroslav Đukić.

 

Link to comment

Svejedno i njima pocinje sezona uskoro, imaju cak i ozbiljnijeg protivnika, igraju protiv Ziline. Rekao je komentator da nisu mogli ranije, jer imaju dosta reprezentativaca.

Link to comment

Mora se naći mesto u 16 tokom sezone za Đorđa Jovanovića. Dečko je opasan talenat. Plašim se da mu onaj Đilas ne zauzme mesto na klupi, nikako to ne bi valjalo.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...