Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Bolje da gubimo ove prve od ovih indijanaca, dok još uvek vagaju da li se otvoriti za pojačanja i posebno da li je Leo preplacen...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edit: Iliev demantovao ovu glupost oko transfera Lea u klub alekovog pobratima Bin Zajeda

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Sto ne konstatujes na komsijskom topiku debilne pripremne utakmice bez pola igraca(i rezultate istih), koje vodi tvoj trenerski mag ako ti je to toliko bitan faktor u oceni nekog trenera?

 

:lolol: Slusaj ga, moj trenerski mag...

 

I oni ce mucenici da se cupaju vec u drugom kolu ko god da im uleti i ne brini, to sam im™ vec napisao. Stvar je u tome da delujemo prilicno raspalo  za sada, a tebe boli sto je to vise nego ocigledno, pa si malo nervozan deckic.

Link to comment

:lolol: Slusaj ga, moj trenerski mag...

 

I oni ce mucenici da se cupaju vec u drugom kolu ko god da im uleti i ne brini, to sam im™ vec napisao. Stvar je u tome da delujemo prilicno raspalo  za sada, a tebe boli sto je to vise nego ocigledno, pa si malo nervozan deckic.

 

Brate realno ne možeš da se podsmevaš treneru posle dve pripremne utakmice gde nema 4 igrača od kojih 2 prave suštinsku razliku, gde se igra drugo poluvreme sa drugim timom, možda i trećim i gde zapravo prvi tim odigra 0:0. Dal trener bio Đukić ili Limeni. Dal protivnik bio Mladost Lučani ili Juventus. Mislim neozbiljno je tako komentirasati da ne kažem nešto teže. 

Link to comment

Brate realno ne možeš da se podsmevaš treneru posle dve pripremne utakmice gde nema 4 igrača od kojih 2 prave suštinsku razliku, gde se igra drugo poluvreme sa drugim timom, možda i trećim i gde zapravo prvi tim odigra 0:0. Dal trener bio Đukić ili Limeni. Dal protivnik bio Mladost Lučani ili Juventus. Mislim neozbiljno je tako komentirasati da ne kažem nešto teže

 

Bas lepo sto si mi prepricao tekstove po medijima. Da se i ovde ne bi provlacila forumska disleksija™ - kod Djukica sam odmah stavio znak pitanja jer njegova fudbalska vizija i ozbiljno pomanjkanje rezultata u poslednjih nekoliko godina nije bilo najsrecnije za ovakav tim Partizana. Djukicu je daleko vise bio potreban Partizan, nego on njemu, jer mu treba reset u prilicno neuspesnoj trenerskoj karijeri. U tom smislu, mislim da Zvezda bolje pogodila sa trenerom cija je karijera u uzlaznoj putanji i koji ce bolje da se prilagodi ekipi koju ima na raspolaganju (da se Geo jos malo streca).

 

Partizan mora da igra i bez najboljih i bez pojacanja cak i ove pocetne pripremne utakmice daleko ozbiljnije ngo sto ih igra. Ovo za sada ne lici apsolutno ni na sta, pritom je rezultat najmanji problem.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ma lik je klasican debil zeljan paznje koji lupeta iz dosade(jbm ti raspust), ne cackaj ga vise...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Bas lepo sto si mi prepricao tekstove po medijima. Da se i ovde ne bi provlacila forumska disleksija™ - kod Djukica sam odmah stavio znak pitanja jer njegova fudbalska vizija i ozbiljno pomanjkanje rezultata u poslednjih nekoliko godina nije bilo najsrecnije za ovakav tim Partizana. Djukicu je daleko vise bio potreban Partizan, nego on njemu, jer mu treba reset u prilicno neuspesnoj trenerskoj karijeri. U tom smislu, mislim da Zvezda bolje pogodila sa trenerom cija je karijera u uzlaznoj putanji i koji ce bolje da se prilagodi ekipi koju ima na raspolaganju (da se Geo jos malo streca).

 

Partizan mora da igra i bez najboljih i bez pojacanja cak i ove pocetne pripremne utakmice daleko ozbiljnije ngo sto ih igra. Ovo za sada ne lici apsolutno ni na sta, pritom je rezultat najmanji problem.

 

Kakve tekstove, ne znam o čemu pričaš? Mislim znam ja tvoj stav po pitanju Đukića, ok, ne slažemo se, nebitno. Nego je smešno da na osnovu ovoga ismevaš čoveka. Čekaj da vidimo nešto više pa onda, mislim možeš i sad realno ne branim ti ni ja ni niko drugi ali je prilično neozbiljno i glupo. 

Link to comment

Ma lik je klasican debil zeljan paznje koji lupeta iz dosade(jbm ti raspust), ne cackaj ga vise...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

:heart: 

Kakve tekstove, ne znam o čemu pričaš? Mislim znam ja tvoj stav po pitanju Đukića, ok, ne slažemo se, nebitno. Nego je smešno da na osnovu ovoga ismevaš čoveka. Čekaj da vidimo nešto više pa onda, mislim možeš i sad realno ne branim ti ni ja ni niko drugi ali je prilično neozbiljno i glupo. 

 

Znamo ko nije tu, ko ne igra, na  to mislim.  Oko ismevanja™ sam ti sve lepo napisao, bas me zabole da ga ismevam. Kad budem video da lice na nesto, to cu i da napisem.

Link to comment

Elem, svako ko misli da master plan uprave nije "Prođemo Budućnost, ispadnemo u sledećem kolu, nadamo se povoljnom žrebu za LE, stavljamo igrače za prodaju u izlog" živi deluziju Black Georga.

Link to comment

Ko da neko ovde zna ko je falio mladosti ajd middle odmori.

 

Dobićemo pravi sud uskoro, podrška igračima.

Abdulrahmana sam gledao, obožavaju ga lokalci, status pa skoro kao Maradona :D

Link to comment

Kod Tomica je bila dobra, solidna igra protiv Zaglebja na JNa, ali jbg nije imao ni srece, mozda i srecom po nas, jer da je ostao Tomic tesko da bi bilo nesto od titule.

Link to comment

secate li se nemanje petrovica? raskinuo ugovor sa portugalskim chavezom, gde by the way nije nesto ni igrao i potpisao za napredak krusevac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...