Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Ne verujem da ce u Bordo, nego ili u Tursku ili u Partizan. U Slovanu ne ostaje 99%, doveli su ovog https://www.transfermarkt.com/ibrahim-rabiu/profil/spieler/62337

 

I Bordo je doveo jednog veznog igraca, ali rekao bih da je Suma ofanzivniji dosta od njega

 

https://www.transfermarkt.com/lukas-lerager/profil/spieler/167105

 

Ako je tacno da je Slovan platio milion Gentu za tog igraca, verovatno ocekuju pare od Sume, malo mi je cudno da plate toliko za transfer slovaci...

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Ne verujem da ce u Bordo, nego ili u Tursku ili u Partizan. U Slovanu ne ostaje 99%, doveli su ovog https://www.transfermarkt.com/ibrahim-rabiu/profil/spieler/62337

 

I Bordo je doveo jednog veznog igraca, ali rekao bih da je Suma ofanzivniji dosta od njega

 

https://www.transfermarkt.com/lukas-lerager/profil/spieler/167105

 

Ako je tacno da je Slovan platio milion Gentu za tog igraca, verovatno ocekuju pare od Sume, malo mi je cudno da plate toliko za transfer slovaci...

 

Suma je poznat kao malo problematičan fudbaler. Očigledno su Slovaci uvideli da je ovom poslednjom odličnom sezonom Suma dostigao manje/više zenit što se tiče njegovih kvaliteta i žele na njemu da zarade. Pritom smatraju da su doveli maltene istog fudbalera, po kvalitetu. Razumljiv rezon Slovaka, što se mene tiče.

Opet ponavljam ne verujem da će doći u Partizan, Slovaci će gledati što više para da izvuku.

 

edit: Sutra u 17h. Slovan igra sa Pjunikom prvo kolo kvalifikacija Lige Evrope. Bude li Suma igrao njegov prelazak u Partizan je nemoguć jer nam je neupotrebljiv.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pristace Slovaci i na manju cenu kad Vazura zapreti pistoljem.

 

Imao je neku povredu na pripremama Suma, zato ne igra sutra za Slovan, ako sam dobro procitao na njihovom sajtu.

Edited by El Patron
Link to comment

Pristace Slovaci i na manju cenu kad Vazura zapreti pistoljem.

 

Imao je neku povredu na pripremama Suma, zato ne igra sutra za Slovan, ako sam dobro procitao na njihovom sajtu.

 

Hehehehe, "povreda", sa koliko nula se piše ta reč. :D

Link to comment

Bice danas dobra utakmica, jak je Kopenhagen. Leonardo verovatno nece igrati, ko zna kako je trenirao u Brazilu, a i putovao je ipak dosta. 

Miletic je isto stigao, mislim da je on spreman, mogao bi da odigra bar jedno poluvreme.

 

tmt_TRENING-29-JUN-_6-29-20170155287.jpg

 

Da se kazni Leonardo, cim je dosao oce da bije Saleta kapitena i pravi probleme :D

 

tmt_TRENING-29-JUN-_6-29-20170155299.jpg

Link to comment

Gledam sad prijateljski mec olimpijakos-ludogorec, snimak na sportklubu. I dalje su tu stari znanci; kafu, vanderson, marselinjo...ne bih voleo da ih izvucemo na zrebu pre zadnjeg kola kvalifikacija.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Gledam sad prijateljski mec olimpijakos-ludogorec, snimak na sportklubu. I dalje su tu stari znanci; kafu, vanderson, marselinjo...ne bih voleo da ih izvucemo na zrebu pre zadnjeg kola kvalifikacija.

 

gledao sam ja pre dva, tri dana kad je bilo al nije radio forum, isto sam hteo da napišem. totalno ekipa za izbegavanje, više bih voleo seltik 5x nego njih. olimpijakos, salzburg i ludogorec su top 3 za izbegavanje. 

 

inače bugari imaju ubedljivo najluđi sistem za evrokvalifikacije, niti sam uspeo do kraja da ga skontam niti sam ga ikad video. kako su oni došli do timova koji će igrati ligu evrope ono je potpuno ludilo, ko je to smislio ili mu dati orden ili mu dati ludačku košulju, pre će biti ovo drugo.

Edited by theanswer
Link to comment

Gledam sad prijateljski mec olimpijakos-ludogorec, snimak na sportklubu. I dalje su tu stari znanci; kafu, vanderson, marselinjo...ne bih voleo da ih izvucemo na zrebu pre zadnjeg kola kvalifikacija.

 

Nema razloga za brigu, srediće to navijači za desetak dana.

Link to comment

Video sam haha. Evo Irtis igra u ovim novim belim dresovima.

 

Pise Mocart da je i Nant zainteresovan za Sumu

 

Partizan (1. pol.): Kljajić, Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić, Janković, Everton, Kosović, Đuričković, Mihajlović, Jovanović. Partizan (2. pol.): Jovičić, Miletić Nemanja, Marković, Bošnjak, Munir, Radin, Marjanović, Stevanović Alen, Ilić, Pantić, Đilas.

 

 

Miletic ce igrati desnog beka danas u drugom poluvremenu

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...