Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

9 hours ago, ZokiAsov said:

Smesna cifra, za igraca tog kalibra.

+1 U tandemu sa Ivanovicem prvo donosi titulu, pa LS, pa za njih dvojicu uzimamo 10 milki

 

Solidan potez Uprave

Edited by mozzer
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Možda smo izgubili titulu, ali smo barem preuzeli primat u dovodjenju havarisanih proizvoda sa severa Bačke.

Edited by Goranz
Link to comment
6 hours ago, mozzer said:

+1 U tandemu sa Ivanovicem prvo donosi titulu, pa LS, pa za njih dvojicu uzimamo 10 milki

 

Solidan potez Uprave

 

Ozbiljan si?

Čovek ima 26 godina i protekla sezona mu je bila jedina solidna do sada. Ranije se nigde nije ni video. Po meni je prilično upitno davati i taj novac i procente od sledeće prodaje za njega. Novac hajde ok ali bez procenata. Ovako dadosmo i jedno i drugo za potencijalnu mačku u džaku. Može da bude ok za domaćicu ali za Evropu je njegov kvalitet pod velikim znakom pitanja kao i ivanovićev. Ivanović od zimus tek u finišu prvenstva kada je sve odlučeno pružio dve dobre partije i odmah hvalospevi....Nikad teže kvalifikacije u ligi Evrope nas očekuju, trebaće nam za klasu bolji igrači od ovog Nikolića za plasman u grupe, gde su i pare.

 

Link to comment

ovaj spartak je neunistiv   :laugh: kako li samo proizvedu toliko asova u svakom prelaznom roku koji vrede po 300, 400k... pa kao traju pregovori, partizan nudi 200, ovi traze ne znam koliko, pa se onda kao ipak nadju i dogovore transfer... urnebesno

 

spartak - klub koji sluzi iskljucivo za muljazu, ni za sta drugo

 

Edited by Nikodije
Link to comment
26 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Ozbiljan si?

Čovek ima 26 godina i protekla sezona mu je bila jedina solidna do sada. Ranije se nigde nije ni video. Po meni je prilično upitno davati i taj novac i procente od sledeće prodaje za njega. Novac hajde ok ali bez procenata. Ovako dadosmo i jedno i drugo za potencijalnu mačku u džaku. Može da bude ok za domaćicu ali za Evropu je njegov kvalitet pod velikim znakom pitanja kao i ivanovićev. Ivanović od zimus tek u finišu prvenstva kada je sve odlučeno pružio dve dobre partije i odmah hvalospevi....Nikad teže kvalifikacije u ligi Evrope nas očekuju, trebaće nam za klasu bolji igrači od ovog Nikolića za plasman u grupe, gde su i pare.

 

A ti ozbiljno nisi skapirao da je mozzer bot uprave?

Link to comment
8 minutes ago, Goranz said:

A ti ozbiljno nisi skapirao da je mozzer bot uprave?

Pa priznajem da neki postovi deluju tako.

Ali demantovaće on to, nadam se. :)

Link to comment
48 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Ozbiljan si?

Čovek ima 26 godina i protekla sezona mu je bila jedina solidna do sada. Ranije se nigde nije ni video. Po meni je prilično upitno davati i taj novac i procente od sledeće prodaje za njega. Novac hajde ok ali bez procenata. Ovako dadosmo i jedno i drugo za potencijalnu mačku u džaku. Može da bude ok za domaćicu ali za Evropu je njegov kvalitet pod velikim znakom pitanja kao i ivanovićev. Ivanović od zimus tek u finišu prvenstva kada je sve odlučeno pružio dve dobre partije i odmah hvalospevi....Nikad teže kvalifikacije u ligi Evrope nas očekuju, trebaće nam za klasu bolji igrači od ovog Nikolića za plasman u grupe, gde su i pare.

 

Dobro DJordje jel tebi deluje da sam ozbiljan za ovaj gore post? Samo sam dobro raspolozen, malo sale malo radosti...

Link to comment
23 minutes ago, Goranz said:

A ti ozbiljno nisi skapirao da je mozzer bot uprave?

Opusti se nema potrebe da se nerviras.... posebno da pises ovakve gluposti

Edited by mozzer
Link to comment

Nije strašno, demaskiran si, dešava se . Barem nisi naporan poput nekih ranijih botova koji su pisali ode Novaku Nediću, tvrdili da Vučić spava sa slikom generacije 65/66 ispod jastuka i sve radi u interesu Partizana itd.

Link to comment
34 minutes ago, Goranz said:

Nije strašno, demaskiran si, dešava se . 

Nema potrebe da se pisu gluposti, barem ja mislim.

 

Ako ti nesto sto npr ja napisem deluje kao lupetanje mozes kao Djordje da pitas da li se salim ili ako mislis da pisem gluposti da napises kontrastav/ kontrapitanje i sl.

 

ALi zaista nema potrebe za negativom i pisanjem ovakvih stvari.

 

Ako te bas zanima dok sam pisao onaj post slusao sam neki techno mix, bilo mi je dobro, post Zokiasova mi je bio mnogo smesan i dobar pa sam se nadovezao i napisao saljivi post koji bi svako provalio da je sala osim neko ko... ne kapira.

 

Tako da se nadam da smo se eto nekako razumeli, najbolje je najverovatnije da se ne susrecemo tako da - sve naj

Edited by mozzer
Link to comment

mozzer je ovde došao u izbeglištvo sa matičnog foruma, budite uviđajni :happy:

- tamo je mesecima igrao po živcima forumašima, garantovaotm je za iglicu i teču da znaju šta rade, da bi isti krenuli da ga tovare nakon decembarskog debakla, ovde ja našao novu sigurnu luku za izliv optimizma bez pokrića :D

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...