Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK PARTIZAN 2017/18

Featured Replies

ali jebes "navijace"

 

srecan vam kup, komsije :)

 

osvajali ga svake godine, a mi cemo se vec nekako snaci

  • Replies 6.3k
  • Views 456.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, da, treba ispitati, udbaskim metodama

4 minutes ago, pbg12345 said:

ali jebes "navijace"

 

srecan vam kup, komsije :)

+1

 

biće i kupova, i titula

2 minutes ago, Goranz said:

Đukić podneo ostavku.

Ovaj...hmm...mislim....odnosim postavku.....ovaj, ne.....ono kao......odlazim.....ovaj....znate na šta mislim....triput meri jednom popins....hmm.....ne...i tako....doviđenja

Ne znam za vas, ali ja sam pijan

 

Dal zbog kupa ili neceg drugog, vise se i ne secam, ali Zivijo Partizan na mnogaja ljeta

:laugh::laugh:

Videćemo uskoro šta kaže Pantara. Jel nas trener stvaralac ipak opstaje

Cestitke :)

1 minute ago, Milogled Bluff said:

Ne znam za vas, ali ja sam pijan

 

Dal zbog kupa ili neceg drugog, vise se i ne secam, ali Zivijo Partizan na mnogaja ljeta

Možda se vraćaš sa izuzetnog puta u Surdulicu?

6 minutes ago, Azdaja said:

:laugh::laugh:

Videćemo uskoro šta kaže Pantara. Jel nas trener stvaralac ipak opstaje

Ja sam cuo Stolica

Sto puta je reko u toku sezone Stolica da mu je cilj da sedne na Stolicu Partizana, jbm li ga, kad se sam neko nudi toliko

 

Golcina Jankovica. Na ppp muk. :fantom:

Stolica je bio preporuka Marka Nikolića, kada je odlazio, ali su se Vazura i drugari odlučili za "ime" i očito se zajebali svetski. što i nije neko iznenađenje pošto se drugari manje-više zajebu u vezi svega. a naročito kad uzmu malo vremena da "razmisle", tad je sranje garantovano. na mah kad odlučuju možda nešto slučajno i ubodu.

 

za Stolicu nisam siguran. poslednjih godinu dana je malo glumio ludilo, ala Lalatović, kukao, pičkarao, napuštao teren, napuštao fudbal, preuzeo Vojvodinu pa brže bolje otišao, i nije baš neka referanca da imamo ćelavog Lalata i da u decembru opet ganjamo trenera, kad ovaj ispizdi, što je gotovo izvesno ako se uvati u kolo sa Vazurom i drugarima. teško je naći ozbiljnog čoveka za rad u septičkoj jami.

pamtiću proleće u evropi obezbeđeno kolo(dva) pre kraja, blamiranje po kocky livadama, i na našoj naravno

teča je budala par ekselans. ova deca bude nadu što im je dao šansu, plus ovi novozelanđanitm ako ostanu ima perspektive. ali sa nekim drugim na klupi

stanoja i ćelavi prepotenko neće, pa mi je sve jedno. vest o stolici je klasičan maderaški spinbiće tu još imena bez brige

 

 

zatvarajte topik, nek jedan novi otvori ko hoće

samo bez patetičnih proseravanja u naslovu

 

 

e

@Ted nek bude onda dževad prekazi

:wub:

 

Edited by kud u maglu Simoviću

Dobro je, bar trofej kupa u ovoj sezoni.

Nadovezao bih se na Tedove reci o Stolici; isto misljenje imam..velika nepoznanica. Djuka treba da ide, ali da li ce Stolica biti novi Tomic i za mesec i po dana doziveti svoje "Zaglebje"..nikako nije iskljuceno.

@kums,

Podrzavam - jedna tema, i normalan naslov

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.