Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Jeste Telegraf ali mislim da im je ova projekcija tacna

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2958886-od-ova-tri-sampionata-zavisi-hoce-li-partizan-biti-nosilac-u-ligi-evrope

 

Kada se pogleda svih 26 timova - neznatna razlika je u korist toga da budemo povlasceni... bez ozbiljne rekonstrukcijei, jos vise, 3 ozbiljna pojacanja nema sta da se razmislja o LE

 

Sutra poslednje kolo da i to preguramo pa Kup pa... prelazni

Link to comment

+1

Naletiš na neki Cirih i lagano se oprostiš od Lige Evrope u zadnjem kolu plejofa.

Bez tri ozbiljna pojačanja koja treba da dođu odmah prve nedelje prelaznog roka šanse za plasman u grupnu fazu LE su male.

Link to comment
44 minutes ago, Cash said:

Voleo bi da izvucemo Olimpiju 😎

A mogu i Domžale da ulete 

Moze npr u 3.kolu izvucemo pobednika duela Zenith-Olimpija za 4.kolo (ako smo nepovlasceni u zrebu za 4.kolo) i Olimpija izbaci Zenit i mi sa Olimpijom za LE.... zreb za 3. i 4. kolo se radi u isto vreme...

Link to comment
16 minutes ago, mozzer said:

Moze npr u 3.kolu izvucemo pobednika duela Zenith-Olimpija za 4.kolo (ako smo nepovlasceni u zrebu za 4.kolo) i Olimpija izbaci Zenit i mi sa Olimpijom za LE.... zreb za 3. i 4. kolo se radi u isto vreme...

Pre če Vucic da izgubi izbore nego sto če Olimpija da izbaci jednu respektabilnu evropsku ekipu

 

A sa Olimpijom mozemo u prvom kolu da igramo eventualno u drugom.

Edited by Cash
Link to comment
7 minutes ago, Cash said:

Pre če Vucic da izgubi izbore nego sto če Olimpija da izbaci jednu respektabilnu evropsku ekipu

 

A sa Olimpijom mozemo u prvom kolu da igramo eventualno u drugom.

Pa ne bi valjalo Olimpija u prvom, daj neke andorane za pocetak, Olimpija najranije u drugom a i to je rano

Link to comment

Trazimo Nikolica centarfora Spartaka, igrao ranije za Rostov i Aktobe, 25 god, mi nudimo 180k oni traze 300k, mozda da se nagodimo danas da uzmu bod i to je to

 

Nije los igrac

Link to comment
3 minutes ago, Goranz said:

Eto jednog od ona tri ozbiljna pojačanja. Nema šta, uprava je rešila da ovog leta ništa ne prepusti slučaju.

:happy:

 

ozbiljno pojacanje nije, ali pojacanje - jeste

Link to comment

Ovo bi trebalo da bude steal prelaznog roka. Za četiri godine u Rostovu i Aktobeu 10 utakmica - 0 golova. Za Spartak i slavni Grbalj Radanovići 76 utakmica - 20 golova. Mislim da takvog rasnog strelca nismo imali još od Ljubiše Vukelje.
 

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

Ovo bi trebalo da bude steal prelaznog roka. Za četiri godine u Rostovu i Aktobeu 10 utakmica - 0 golova. Za Spartak i slavni Grbalj Radanovići 76 utakmica - 20 golova. Mislim da takvog rasnog strelca nismo imali još od Ljubiše Vukelje.
 

hahahaha nisam znao za ovo 10 tekmi 0 golova, cirkus

 

Nemoj Vukelju molim te, odmah se setim onog promasaja u Glasgowu hbt

 

Okay, ostajemo na 3 ozbiljna pojacanja koja ocekujemo :ajde:

Link to comment
33 minutes ago, mozzer said:

Trazimo Nikolica centarfora Spartaka, igrao ranije za Rostov i Aktobe, 25 god, mi nudimo 180k oni traze 300k, mozda da se nagodimo danas da uzmu bod i to je to

 

Nije los igrac

jel bolji od saleta ilića?

 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...