Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

naravno da nije. prevashodno je zakazala logistika, pa strukatm

 

”protivnik je pobedio jer je uspeo da da golove koje mi nismo”

teča je bog

:isuse:

 

 

Link to comment

ovaj, hm, igrali smo dobro od 16 do 23, 37 do 39, ovaj, hm, mislim od 58 do 59 i 86 do 88 minuta, ovaj, pardon 87. mi smo, ovaj ,Partizan, i uvek idemo na pobedu. pitate me što nekada tamo i ne stignemo. pa, ovaj, mislim, to je fudbal, to je komplikovano, znate, oni su dali više golova od nas. nekad je to, ovaj, tako a nekad i nije, danas nije a sutra možda hoće, mislim ako me razumete, ovaj.

Edited by Ted
Link to comment
12 hours ago, April said:

Bar smo im vratili one bodove od prošle godine.  Dadoše nam titulu, daće nam trenera...malo li je

+1

 

I svidja mi se Valulko...

Link to comment

žalosno je što njegovih 15 minuta igre vidimo milion puta smislenijih i produktivnijih poteza od bilo kojeg našeg drugog veznjaka.

to je baš zabrinjavajuće.

Link to comment
17 hours ago, BlackGeorge said:

žalosno je što njegovih 15 minuta igre vidimo milion puta smislenijih i produktivnijih poteza od bilo kojeg našeg drugog veznjaka.

to je baš zabrinjavajuće.

 

što više govori o takozvanim pojačanjima montenigersu padavičaru i kilavom pantari, sav njihov "talenat" donosi pfc-u manje od 15 minuta igrača koji može otac da im bude...

 

50 minutes ago, twisted said:

a upravu to ne dotiče... lakše iliću daju 100k po sezoni nego da kupe nekog ko zaista vredi

 

pa doveli su cirkusanta iz slovana prošlog leta za rekordan iznos, neće se skoro opet zajebati da daju milku i više za jednog igrača, za to ćemo morati da sačekamo novu upravu :happy:

Link to comment
19 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kapoten produžio ugovor na još godinu dana

 

bog otac

:Hail:

 

:Hail:

 

Najbolja vest ove godine. A sad na trofej, surdulica calling!

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...