Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Činjenica da vas je spasio Ilić sa 41 godinom bi u normalnim okolnostima bila dovoljna da date Ivici nogu u dupe još večeras, njemu i njegovim prelaznim rokovima 

Nego vi produžite kapitena nekako, više povjerenja on zaslužuje od Teče i Ivice zajedno, pa i sa 42. Teča u dupe da ga ljubi 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Činjenica da vas je spasio Ilić sa 41 godinom bi u normalnim okolnostima bila dovoljna da date Ivici nogu u dupe još večeras, njemu i njegovim prelaznim rokovima 

Nego vi produžite kapitena nekako, više povjerenja on zaslužuje od Teče i Ivice zajedno, pa i sa 42. Teča u dupe da ga ljubi 

+1

Od prve do poslednje reči.

Malo je reći da sam razočaran i Đukićem i Ivicom.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Je li ono Tončeveljevljevljeva glava iznad Vazurine (ispod ove dvojice simpatičnih mladića u crnim majicama), kako Panta komentariše prisustvo čelnika najveće bruke i najvećeg zla srpskog fusbala u loži 

Link to comment

kakva slovenska antiteza

 

:hail:

 

 

r

deluje da jeste

kuća niska, ali domaćinska

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Bio i ja na stadionu, solidno popunjeno i to vecinom istok i zapad zbog besplatnih karata. Sto se navijanja tice bilo jedno dve ipo frakcije, ov sa istoka blizi severu se ludo zabavljali ceo mec, palili baklje, topovske udare, bacali balone toliko da kada smo konacno postigli golove vise nisu imali sta da zapale. Da sam neki stranac ne bi mogli da me ubede da to nisu navijaci Cukarickog. Jug bio prazan do 3m pred pocetak meca, posle se i napunilo. A cini mi se da se jos neka frakcija izdvojila sa pirotehnikom tu izmedju juga i istoka ali blize lozi.

 

Sto se igre tice Ivanovic ubedljivo najbolji na terenu, Boga pitaj sta je Teca cekao sa njim do sada, Pantic solidan, Saleta :pera:ne vredi ni komentarisati sem sto moram da priznam da sam posle promasaja u 88om mislio da je to to. Golman Cuke opasan, sem penala skinuo jos par sjajnih prilika. Tavambu stalno cuvala trojica ali je ipak uspevao da primi loptu i ponesto odigra. Sto se tice Tece, cenim da ce se dzentlmenski povuci na kraju sezone nevezano za finale kupa.

Link to comment

nije ništa čekao sa ivanovićem, igrao je odmah po dolasku, samo je delovao kao da je upravo sleteo sa saturna.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...