Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

naravno da nema ništa pa ova uprava nije bila sposobna ili voljna da zadrži đule tandem barem do zime a kamoli da se pojača kada su imali šansu da igraju lš a šta sada očekivati kada je max le koja je na dugačkom štapu

 

Quote

 

Danas Conference Center
Ma i da Đuka ode, mora da se nađe ozbiljan trener, ne može da se Partizan opet svodi na Šamrok rešenja, na neke trenere koji kao znaju da igraju domaću ligu, a kako je krenulo nama će trebati profesionalni MMA borac za trenera da bi igrali super ligu u Srbiji, a ako ćemo da budemo ozbiljni, mi ćemo u ovim okolnostima da tražimo trenera za Evropu, pošto je to jedino takmičenje u kome mi realno imamo neke šanse, uopšte to ne mora da bude Đukić po svaku cenu, ali da bude s konja na magarca, mislim da bi u ovim okolnostima to bilo pogubno.

 

pantara smatra da će cigani ukrasti i narednu titulu a on je blizak sa upravom pa verovatno kanališe i neke njihove stavove i razmišljanja te nam prelazni rok ništa i neće značiti, drugi možemo biti i sa "pojačanjima" ranga ivanovića, posudara i antonova
 
i za kraj samo da ne dođe ser šamrok :happy:
Quote


Stefan Tod
Opasno je oterati Djuku a dovesti koga? Stolicu? Taj čovek osim pobede nad tada lošom Zvezdom ništa uradio nije. I šta da ne uđe u LE, a to nije nerealna opcija, ko sa sigurnošću može da garantuje da će Partizan izbaciti npr. Rio Ave, da ne pričamo o Frankfuru, Hetafeu itd. Prosto pregoreće i onda će opet Ser Šamrok i ta ekipa s tvitera preneti to na stadion i biće haos. Već vas proziva žesto Agatonović kao direktonog krivca za navodni krah sezone. Navodi da ste samo vi i direktor Ivica bili u NS jer "niko ozbiljan ne želi da gleda ovu bruku".
 
Uopšte nije bitno da ja na kanalu koji ima blizu 14 miliona pregleda i preko 13 hiljada ljudi prijavljenih ovde komentarišem neku internet budalu koja nosi babine gaće na glavi i ima svoje mišljenje o meni. Prosto Stanojeviću, bilo kome drugom se prosto neće isplatiti angažovanje ovakvih debila i onda će takvima ostati samo babine gaće na glavi i ništa više. Sve dok te bolesnike neko ozbiljno shvata, plaća im da troluju, misleći da će neko pod tim pritiskom dobiti nešto, do tada oni imaju svrhu. Zato će nakon ovoga, svi dobro razmisliti da li se isplati plaćati usluge ljudi koji bez ikakve šale, prosto nisu normalni, i koji prosto više jesu slika nakaznosti onih koji ih plaćaju, nego što su sami po sebi uopšte bitni. Prosto ovaj kanal nije tu za širenje halucinacija i popularizaciju ljudi koji imaju dijagnozu, koji sebi daju titule prof, dr, prosto Miša Tumbas je akademik za te ljude, prosto meni je kompliment kada takvi bolesnici imaju da kažu nešto protiv mene, iskreno bih bio zabrinut da me hvale, ali i tada ne znate da li je u pitanju stvarno mišljenje, ili propuštena doza lekova.

 

 
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Postojale su brojne ponude, ali Sulejmani ostaje u Jang Bojsu

Srpski ofanzivni vezista stavio paraf na novi dvogodišnji ugovor.
 
znači ništa od povratka u partizan.
Mali insajd: Sulejmani kupio kuću do moje, tako da nije baš da nismo mogli da ga dovedemo. Ako ništa, sprema se da živi u Bgd, neka probaju sledeće godine.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
10 hours ago, mozzer said:

Hm pise u stanovitom Telegrafu da pregovaramo sa Milanicem (i Kekom)... uf Milanic.... kako bi to bilo dobro...

Ma koji bre Milanič bolje da Vermeza vratimo

Link to comment

Sa Vermezom je zagarantovana titula, a za Evropu do sada ima i 66% uspesnosti prolaska u Grupe (imao bi 100%da nije dobio informaciju da mora da zatvori Tikvu), ja bih ga ipak cuvao za narednu sezonu i napad na LS

Link to comment

Jovičić - Vulićević, Marković, Mitrović, Antonov - Jevtović, Pantić, Tošić, Ilić - Đ. Jovanović, Ožegović.

Rezerve: Popović, Miletić, Mitrović, Kosović, Vakulko, Ivanović, S. Jovanović.

Link to comment

Nadao sam se Vakulku, sa istoka neka pogrebna muzika ide sve vreme. :D

 

Prejaka je atmosfera na tribinama a bome I na terenu. :D

Link to comment

Sva trojica izgledaju duplo bolje od igrača partizana na istim pozicijama. :'(

 

Najbolji igrač prvog poluvremena Jevta :facepalm:

Link to comment

realno, svi samo čekaju da se ovaj užas od sezone završi. čak smo i uspehu  Evropi uspeli da sjebemo tim nastupom na proleće, koga bolje da nije ni bilo. sezona za brz zaborav u kojoj nismo postigli ama baš ništa. par dobro odigranih utakmica  tu ništa ne pomaže.

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

Sa Vermezom je zagarantovana titula, a za Evropu do sada ima i 66% uspesnosti prolaska u Grupe (imao bi 100%da nije dobio informaciju da mora da zatvori Tikvu), ja bih ga ipak cuvao za narednu sezonu i napad na LS

:vermez3:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...