Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Druze Vasicu koji deo ti nije jasan reci da objasnim? 

 

Ajde bre Teco pa idi covece buse te vec nekoliko utakmica. 

 

Ovo ovaj orkestar... pre ove utakmice gledao Lokomotiva Zenit... pa Srbija i u odnosu na Rusiju lici na... ne znam necu nikoga da vredjam... koliko propala zemlja

Edited by mozzer
Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Druze Vasicu koji deo ti nije jasan reci da objasnim? 

 

Ajde bre Teco pa idi covece buse te vec nekoliko utakmica. 

 

Ovo ovaj orkestar... pre ove utakmice gledao Lokomotiva Zenit... pa Srbija i u odnosu na Rusiju lici na... ne znam necu nikoga da vredjam... koliko propala zemlja

Нема шта да ми објашњаваш ову твоју изјаву. Напосто је духовита колико везе са мозгом нема.

Link to comment
15 minutes ago, Nebojsa said:

povecao tuki za 4mm. ubedljivo najgori u prvom poluvremenu.

I meni se on nista ne svidja, ali eto, uzeli smo bod i matematicki obezbedili Evropu, Jovanovic dao 2 gola, sta vise pozeleti... osim da se zavrsava ova sezona i da se krene sa ozbiljnim pojacanjima...

 

Nadam se da Nemu, Tosica i Jovicicanecemo vise gledati.... Sale u penziji... 

Link to comment

2371. odigranih minuta u domaćem prvenstvu - 10 postignutih golova (od toga 3 iz penala) - Ognjen Ožegović

 

 gol postiže na svakih 237 minuta.

 

Da se podsetimo ko garantuje za ovog dečka :fantom:

 

 

Link to comment

ozeg je jos i ok kakva nam je sredina terena tokom cele sezone, pored onakvih ex igraca, umisljenih velicina i uopste - fudbalskih balvana, ni el pistolero se ne bi nadavao golova, a ne 1 ozeg. ovaj tim jednostavno nema kvalitet, sve na celu s trenerom.

 

uprava je tek posebna prica (mene je, kao partizanovca od malih nogu ,prosto stid da nam je onakav politicki sljam na celu kluba), dok nas je ovaj imbecil iznad dokrajcio svojim "pojacanjima".

 

imali smo nevidjenu srecu s uefa zrebom prosle godine, sto je pomenutoj uzasnoj ekipi omogucilo da nekako prezivi ovu sezonu, bojim se da ce sada posklapati ko sta stigne i ostaviti klub u najtezem stanju od postojanja. :(

Link to comment

Podsećanja radi, u sezonu se ušlo sa idejom da Ćirković i Kljajić sasvim legitimno predstavljaju opcije za privih 11. Što ne bi bilo daleko od istine da se radi o Dinamu iz Vranja ili Sinđeliću. Al ne radi se.

Sve ostale ideje koje su realizovane u toku sezone bile su u rangu gore navedene, pa je dobro što se ovo završava uskoro, inače bi izvisili za Evropu da ima još sedam, osam kola da se igra.

Kako će ideolozi ostati na svojim pozicijama gotovo izvesno, jel uvek je neko drugi kriv, ostaje samo da vidimo ko će biti Ćirkovići i Kljajići naredne sezone. Možda neki Urošević, Aksentijević, a možda se Ć i K vrate, glavom i bradom.

No dobro, što bi trener rekao, mi smo Partizan, ovaj, hm, mislim, ovaj, dobro je bilo drugo poluvreme, ovaj, hm, mislim, mi uvek idemo na pobedu, ovaj, ovaj, samo u Srbiji nije normalno da se gube bodovi kući!!!! (pa čak i ako izigubiš 30).

Link to comment

Tačno je da je mali Djordje bio užasan u prvom mogao je dati još dva komada sigurno, opet svaka mu čast da je rešio barem onaj drugi gol mada se ni tu goša nije proslavio. 

 

Realno odrađeni smo kao navijačka grupa ove godine pošteno. Dosta imena i fanfara, ukenji u evropi da se vrati za sve prethodno i evo sta gledamo. Nikad gore proleće. Puj

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...