Jump to content
IGNORED

Roland Garros, 28. maj - 11. jun 2017


Ros

Osvajaci Roland Garrosa  

28 members have voted

  1. 1. Muski singl

  2. 2. Zenski singl



Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    56

  • Timmy

    53

  • Ros

    38

  • Arkadija

    36

Top Posters In This Topic

Nije Endi uopšte u lošoj formi, kako ide turnir sve je bolji

 

Bojim se da u tom match up-u sve zavisi od toga u kakvoj je Rafa formi jer je prosto bolji igrac od Endija, narocito na sljaci. Naravno, bolji je i od Vave ali Svajcarac moze da iznenadi nekim blast tenisom kao sto je uradio Novaku na ovim istim terenima kad je ovaj bio prakticno nepobediv.

Link to comment

da li se meni čini ili vavrinka nije ni blizu one forme kad je pomeo novak u finalu ?

 

kakogod, sada mi izgleda da nema šanse da rafa ne podigne pehar u nedelju

Link to comment

da li se meni čini ili vavrinka nije ni blizu one forme kad je pomeo novak u finalu ?

 

kakogod, sada mi izgleda da nema šanse da rafa ne podigne pehar u nedelju

 

Mislim da preterujes, ima padove kad veze par gresaka, ali ima i one periode kad udara kao sumanut. Koliko to moze da drzi, to je pitanje. 

 

U svakom slucaju, jedan od boljih meceva ove godine.

Link to comment

I Rafaold i Olderer će nastaviti da uzimaju slemove, samo se Djovak zasitio tenisa :fantom:

da, ali rafa je poslenji put pehar na gs digao ovde, pre 3 godine, fed je pre poslednjeg ao, imao sušnu sezonu koja je trajala 4,5 godine

znači, ima novak još vremena

 

Mislim da preterujes, 

moguće, možda sam pogledala neki lošiji gem, ne gledam ceo meč

Link to comment

Bojim se da u tom match up-u sve zavisi od toga u kakvoj je Rafa formi jer je prosto bolji igrac od Endija, narocito na sljaci. Naravno, bolji je i od Vave ali Svajcarac moze da iznenadi nekim blast tenisom kao sto je uradio Novaku na ovim istim terenima kad je ovaj bio prakticno nepobediv.

 

Samo što je Vavrinka sad 2 godine stariji (naravno takođe su i Endi i Nadal), te ipak dajem malu prednost Endiju jer je najmlađi i nije se nešto umorio ove godine. :)

Link to comment

Samo što je Vavrinka sad 2 godine stariji (naravno takođe su i Endi i Nadal), te ipak dajem malu prednost Endiju jer je najmlađi i nije se nešto umorio ove godine. :)

nije ove cele godine, to je tačno, ali nadal je na ovom terenu ove godine proveo baš malo vremena

videćemo šta će da bude danas

Link to comment

ja navijam za endija, nervira me ovo pojavljivanje vavrinke-vrhunskog tenisera, dva puta godišnje u vr' glave   <_<

 

 

A jeste iritantno, bukvalno samo na slemovima.

Link to comment

ode Stanislav u peti...kakav car...do yaya je za gledanje kad mu se igra i kada terorise lopticu...nekada je nestrpljiv i previse agresivan ali valjda je to cena koja je logicna za platiti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...