Jump to content
IGNORED

Roland Garros, 28. maj - 11. jun 2017


Ros

Osvajaci Roland Garrosa  

28 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    56

  • Timmy

    53

  • Ros

    38

  • Arkadija

    36

Top Posters In This Topic

Sad će se, kao i uvek, naći masa njih da uperi prste na Pepea i Jecu. Alo rodjaci, čovek otpustio sve trenere i stručni štab, jedva da i trenira, dobro što je uopšte i dogurao ovoliko.

 

+ 1000

 

Propederisao se i to je to. Ni Agasi, ni Vajda, ni Beker tu ne pomažu.

Link to comment

Semi finalist-Ostapenko has not won a title yet, the last person to win a slam before a title was kuerten on 8/6/97 which is day ostapenko was born!

 

interesantno je da ce igrati protiv bacsinszky koja takodje slavi rodjendan osmog juna kada ce se taj duel odigrati.

Link to comment

Sad će se, kao i uvek, naći masa njih da uperi prste na Pepea i Jecu. Alo rodjaci, čovek otpustio sve trenere i stručni štab, jedva da i trenira, dobro što je uopšte i dogurao ovoliko.

 

 

 

 

Vilander objasnio...    :fantom:

 

 

E, da, i dobro što nisam gledao.  :fantom:

 

Pa, i oni su zasluzni za ovo svakako, da su mu pomogli, nisu. Novak je izgubio fokus na tenis posle uzimanja RG pre godinu dana i onda su razne porodicne stvari, sujete i budalastine krenule da izbijaju, a o cemu je Wawa prvi poceo javno da prica iz sveta tenisa. Naravno da Beker i ostatak ekipe noisu zeleli da gledaju sta se desava i onda je Novak izabrao. Mislim, ok, njegova stvar, ali zato u tenisu ga uglavnom ponistavaju poslednjih nekoliko meseci.

Link to comment

Sad će se, kao i uvek, naći masa njih da uperi prste na Pepea i Jecu. Alo rodjaci, čovek otpustio sve trenere i stručni štab, jedva da i trenira, dobro što je uopšte i dogurao ovoliko.

 

 

možda si mislio na mene, ali ne krivim ja samo pepea, tj. nije pepe kriv novak je kriv, pepe se tu samo našao u nezgodan čas

i potpuno se slažem sa ovim oko otpuštanja štaba, treniranja itede

to nije zvučalo dobro ni tada, ni sada, deluje kao da se novak još švercuje na staroj slavi i što više vremena prolazi, nade u povratak su sve tanje

Link to comment

Pa, i oni su zasluzni za ovo svakako, da su mu pomogli, nisu. Novak je izgubio fokus na tenis posle uzimanja RG pre godinu dana i onda su razne porodicne stvari, sujete i budalastine krenule da izbijaju, a o cemu je Wawa prvi poceo javno da prica iz sveta tenisa. Naravno da Beker i ostatak ekipe noisu zeleli da gledaju sta se desava i onda je Novak izabrao. Mislim, ok, njegova stvar, ali zato u tenisu ga uglavnom ponistavaju poslednjih nekoliko meseci.

nisam u toku, šta je to wawa pričao ?

Link to comment

možda si mislio na mene, ali ne krivim ja samo pepea, tj. nije pepe kriv novak je kriv, pepe se tu samo našao u nezgodan čas

i potpuno se slažem sa ovim oko otpuštanja štaba, treniranja itede

to nije zvučalo dobro ni tada, ni sada, deluje kao da se novak još švercuje na staroj slavi i što više vremena prolazi, nade u povratak su sve tanje

 

 

Jok, nisam mislio ni na koga sa foruma, napisao sam ovo pre nego što sam počeo da čitam poruke...   :)

Edited by Jeremija
Link to comment

možda si mislio na mene, ali ne krivim ja samo pepea, tj. nije pepe kriv novak je kriv, pepe se tu samo našao u nezgodan čas

i potpuno se slažem sa ovim oko otpuštanja štaba, treniranja itede

to nije zvučalo dobro ni tada, ni sada, deluje kao da se novak još švercuje na staroj slavi i što više vremena prolazi, nade u povratak su sve tanje

 

Ma, on je sam izjavio da mu tenis vise nije prioritet u zivotu, u skladu sa tim i igra. Mene nimalo ne cudi ovaj brodolom u trecem setu, vidi se vec neko vreme da snage da igra svoj tenis ima za oko set i po i da kako se turnir blizi kraju njemu sve vise pare nedostaje. I dok je bio na vrhuncu moci Novak nije igrao tenis kojim je mogao na vr' gasa da zatvara meceve protiv boljih igraca, kad god bi pokusavao tako nesto upao bi u rezultatski rolerkoster. Tek sada nema teorije da takvim igrama prolazi cetvrtfinala GS turnira protiv najboljih igraca.

 

Udarci su tu, nista drugo nije, to je ocigledna posledica dozivljavanja tenisa kao usputnog hobija. Moze on da se vrati ako bude hteo da radi, pitanje je samo da li uopste zeli da ponovo prolazi kroz sve to i, ako zeli, koliko je uopste realan u svojim planovima. I da se ne vrati na vrh ionako je uradio mnogo, tako da se ne treba mnogo brinuti oko toga. Ako sada ne potone potonuce za par godina, nista ne traje vecno.

Link to comment

Nek se povuce privremeno, nek odmori od zivota i nek se sabere, pa nakon toga moze da se vrati ko ova dvojica, a moze i da produzi u penziju, nekako sve je bolje od ovakvih izdanja.

Link to comment

Pa nekako bi bilo normalnije da se onda povuče.

Ovo danas je ipak bruka za broja 2.

 

A dobro, sad. Imali su ovakve poraze i Rodzer, i Rafa, i Endi, da ne govorim o ovim igracima pre njih. Agasi je padao do 144. mesta na list pa se vratio i osvojio nekoliko GS-ova. Nije to nikakva bruka, poraz kao i svaki drugi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...