Jump to content
IGNORED

Roland Garros, 28. maj - 11. jun 2017


Ros

Osvajaci Roland Garrosa  

28 members have voted

  1. 1. Muski singl

  2. 2. Zenski singl



Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    56

  • Timmy

    53

  • Ros

    38

  • Arkadija

    36

Top Posters In This Topic

Pa daj bre kakav sretan poen ovo nije normalno

 

Gotovo. Nikad gori ženski turnir na Gran slamu.

 

Izvini druze, ali bas si ovo odvalio. Odgledao sam skoro sve meceve od QF pa ovamo, a sve meceve finalistkinja. I sve su bili fenomenalni mecevi. Odavno bolji zenski turnir nije bio.

Link to comment

I to ce biti to. Devojka se je dotakla visina a ko visoko leti nizko pada. Tako je to kod žena.

 

Au jebote, sta ti je danas. Gledas buducnost tenisa. Ovo je pocetak nove istorije

Link to comment

Izvini druze, ali bas si ovo odvalio. Odgledao sam skoro sve meceve od QF pa ovamo, a sve meceve finalistkinja. I sve su bili fenomenalni mecevi. Odavno bolji zenski turnir nije bio.

Najbolji turnir je bio 2008 ????

Link to comment

Au jebote, sta ti je danas. Gledas buducnost tenisa. Ovo je pocetak nove istorije

Ma puko sam dva put zbog Jelene. Nek mi je sad djavo kriv. Dobro bre devojka zna digra tenis videcemo sta ce biti u buducnosti. E kad bi Džini ovako igrala....

Link to comment

I tako dobismo zenskog Vavrinku.

 

Zasluzena pobeda Ostapenko. Isla je da dobije mec svojim udarcima i zavrsila ga je perfektnom backhand paralelom, dok je Halep uglavnom ubacivala loptice nadajuci se da ce klinka da se samoubije. Ovaj hejl meri tenis koji je Ostapenko prikazala danas ispostavio se kao odlican nacin da se suprotstavi neverovatno stabilnoj ali prilicno oportunistickoj igri Halepove jer tesko da bi mogla s njom da dobije nesto u razmenama. Malo (mnogo) srece na kraju u dva bitna poena ali tako to biva s igracima koji izadju da odluce mec svojim reketom, kazu da sreca prati hrabre.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...