Jump to content
IGNORED

Roland Garros, 28. maj - 11. jun 2017


Ros

Osvajaci Roland Garrosa  

28 members have voted

  1. 1. Muski singl

  2. 2. Zenski singl



Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    56

  • Timmy

    53

  • Ros

    38

  • Arkadija

    36

Top Posters In This Topic

Jedini teniser koji je ikada osvojio prvu titulu u karijeri na nekom GS turniru je Gustavo Kirten. Tog dana kada se to dogodilo i kada je osvojio Rolan Garos, rođena je Jelena Ostapenko. Šta ti je sudbina. :lol:

 

Bravo, dete! :ziga:

Link to comment

ostapenko je skroz simaptično devojče

ako nauči da bar donekle savlada svoj ogroman adrenalin, biće nepobediva

 

svaka čast, drago mi je zbog nje, ogroman uspeh 

 

mada mi je na neki način žao halep, dobar tenis ona igra

nije to tenis kao kod karoline, mnogo je to bolje, to je je sjajna defanziva, oštra, najčešće duboka, a ima i ofanzive kada joj se pruži prilika

samo normalno da kada igra sa ovakvom udaračicom kao što je ostapenko, da to izgleda neatraktivno i pomalo kilavo

Link to comment

Da. Dobra je Halep, ja sam mislio da ce danas ona da uzme i da za Ostapenko ima vremena. A neuporediva mi je sa Karolinom koja po meni igra totalni antitenis. Meni je nju, uz one vristaline, najteze gledati

 

Kod Ostapenko, sem naravno forhenda koji je ko u svetog Ilije, najvise me odusevljava kako brzo prevazilazi krize tokom meca. Posle nekog ocajnog gema ili poena, kad i mnogo iskusniji igraci padnu malo psihicki, ona se samo nesto namrgodi, malo progundja ko Endi sebi u bradu i  vec posle jednog poena se skroz  vrati i krene da melje. Bas ju je tesko destabilizovati. Samo da malo popravi kretanje, stekne zrelost u igri da zna kad da ne zapinje (nije poenta 90% udaraca da budu maksimalnom snagom) i ne moze da joj izmakne gomila GS titula. Naravno, da je zaobidju povrede i nagon za grljenje drveca i nova velika sampionka je tu :)

 

A posebno joj hvala sto mi je donela bas lepe novce u poslednja 3 meca, znaju drugari sa kladionice topica :)

Edited by Timmy
Link to comment

Ostapenko je umela ili ume da se ponasa kao najgore razmazeno derle, sto pak nije slucaj u poslednje vreme. Videcemo da li je samo faza ili je sazrela mentalno. Simone mi je pomalo i zao. Ima perioda karijere kad razvaljuje, ali onda neocekivano coukuje kad treba da napravi veliku stvar. Ovo ce je pratiti.

Link to comment

Bravo za malu Ostapenko,zasluzila je  :)

 

Ali Halep  :( pravi sportista,dostojanstvena u porazu iako joj je ovo bila jedinstvena prilika da osvoji GS obzirom da nije bilo Serene,Mashe i Aze te nedovoljno spremne Kvitove...uh,ne bih joj bio u kozi

Link to comment

Steta za Halep, stvarno je dobra igracica i zasluzila je da uzme danas ali dobro, zenski tenis je svakako nebitan.

 

Sutra ako budemo imali upola dobar mec kao juce prvo polufinale, sto je realno mec sezone do sad, ja sam zadovoljan. Samo da se Stanislav ne raspadne i bice klanja do kraja. Ako nekim cudom dobije Nadala u finalu RG potvrdice da je najveci car na ATP turu.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Za sada, nijedan od neophodnih preduslova za Stanimalovo osvajanje GS titule nije ispunjen (protivnik u finalu bilo kakav Novak ili povređeni Rafa) , pa je Wawa prvi i početak drugog seta odigrao u tzv. "Roger" modu, karakterističnom po dezorinjentosanosti, strahu i spuštenim gaćama.  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...