Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Trump i onaj njegov najstariji sin Don Jr redovno seruju na svojim zvanicnim nalozima razne klipove i meme zajebancije koje pravi TheDonaldWin ekipa.

Vecina tih trolova je proterana sa reddita i napravili su svoj sajt gde svakoga dana prave gomilu novog materijala kojom zatrpavaju drustvene mreze.

A najveca fora je u tome sto ogromna vecina njih niti je glasala niti ce ikada glasati posto ih i ne zanima politika, slicno kao i srodna QAnon ekipa.

 

Tako ti je to kada izaberes najboljeg belog repera za predsednika Amerike kome ni Eminem nije do kolena.

Svaki njegov tvit je kao nova pesma, a svaka konferencija za stampu mu je kao novi album.

Posle se ljudi cude zasto ga Kanye West obozava, pa zna covek da prepozna talenat.

 

Trolovanjem je stigao do Bele Kuce, a zelim mu od srca tu i da ostane sto duze :D

Link to comment

Koliko je samo vremena i energije utroseno od strane novinara i analiticara da objasne postupe svog predsesnika, a stari lisac Ice-T za 4 minuta objasnio sustinu :D

 

 

Edited by Бруклинский
Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

 

... u nameri da ga upropaste.

 

Sve Demokrate su Vilotići, a Obama posebno, on je najveći bludnik grada Čikaga ...

 

SaE

Link to comment

Ali neverovatno je kako isti ljudi savešeno kapiraju da je “Šorak i Djilas lopovi” skretanje sa teme, ali nikako da shvate da je “Obama i njegovi ljudi kriminalci” to isto. 

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

Ali neverovatno je kako isti ljudi savešeno kapiraju da je “Šorak i Djilas lopovi” skretanje sa teme, ali nikako da shvate da je “Obama i njegovi ljudi kriminalci” to isto. 

Ja ne znam više na šta me više po bizarnosti podseća(ju), Radmilovićevog (i Kovačevićevog) Radovana III ili (i Žareovog) kralja Ibija, ili Džefri Raševog (i Gogoljevog) Popriščina ili (i Joneskovog) kralja Berindžera. Kod "našeg" (tj. srpskog) Ima podosta i Vivingovog (i Brehtovog) Artura Uija.

 

SaE

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...