Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

On 13.10.2018. at 23:32, Budja said:

 

To je jasno, samo mi nije jasno zasto se CNN uhvatio na bucku, pa im se po stoti put prodaje ista fora.

CNN je slucaj za sebe. Govorimo o TV stanici koja je potrosila par dana svog programa na udarnu vest kako deca i zaposleni u Beloj Kuci imaju prava na kuglu sladoleda, dok Tramp uzima dve.

 

 

Edited by Staklena Brada
Link to comment

kako ce demokrate da roknu na midterms, zao mi ih je. ozbiljno. 

 

ljudi za koje u zivotu ne bih rekla da ce preci na republikansku stranku, u soku sam. ozbiljno. 

ovi ima da se samoubiju. pa jel moguce da su toliko ludi da ne vide stanje stvari i da misle da mogu da prodju tek tako?!?!? 

Link to comment
7 hours ago, mustang said:

kako ce demokrate da roknu na midterms, zao mi ih je. ozbiljno. 

 

ljudi za koje u zivotu ne bih rekla da ce preci na republikansku stranku, u soku sam. ozbiljno. 

ovi ima da se samoubiju. pa jel moguce da su toliko ludi da ne vide stanje stvari i da misle da mogu da prodju tek tako?!?!? 

da li ti kapiras da mnogi tvoji novi zemljaci glasaju po porodicnom principu? nebitno ko je kandidat.

Link to comment
On 17.2.2017. at 9:15, Eraserhead said:

Русофоби скинули први скалп у Трамповој администрацији

 

 
 

 

Sputnjikovci, wikileaks svi najbolji medju nama pate...  :cry:

 

Tuga pregolema

Najblaze receno divno se sve ovo odigralo na kraju. Flynn je opusteno napustio poziciju jer u protivnom ne bi imao prava da daje iskaz na sudu, ostalo je istorija. Throwback wednesday.

Link to comment
9 hours ago, fonTelefon said:

da li ti kapiras da mnogi tvoji novi zemljaci glasaju po porodicnom principu? nebitno ko je kandidat.

 

 

a?

govorim o neoliberalima i ultra demokratama koji su do juce mrzeli sve republikansko a sad mrze svoje. ne znam im porodicnu istoriju, znas kakvi su ameri, odsele se i bliskost sa familijom je za vreme praznika only

Link to comment
20 hours ago, mustang said:

kako ce demokrate da roknu na midterms, zao mi ih je. ozbiljno. 

 

ljudi za koje u zivotu ne bih rekla da ce preci na republikansku stranku, u soku sam. ozbiljno. 

ovi ima da se samoubiju. pa jel moguce da su toliko ludi da ne vide stanje stvari i da misle da mogu da prodju tek tako?!?!? 

 

ako su polls iole tačni, čeka te opasno razočarenje šestog novembra

Link to comment
13 hours ago, mustang said:

 

 

a?

govorim o neoliberalima i ultra demokratama koji su do juce mrzeli sve republikansko a sad mrze svoje. ne znam im porodicnu istoriju, znas kakvi su ameri, odsele se i bliskost sa familijom je za vreme praznika only

Takvi se revolucionari u Srbiji zovu Samo da ne dodje Toma. Ultrakomunjare sa racunima u Svajcarskoj. Familija i sluzi za praznike.

Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

ako su polls iole tačni, čeka te opasno razočarenje šestog novembra

 

Pa vidiš na drugom topiku da Gateway Pundit ima spremno opravdanje - demokrate dovukle karavan ISIS izbeglica iz Hondurasa da ih na brzinu zavedu u birački spisak.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Pa vidiš na drugom topiku da Gateway Pundit ima spremno opravdanje - demokrate dovukle karavan ISIS izbeglica iz Hondurasa da ih na brzinu zavedu u birački spisak.

 

Bacio pogled sinoc na taj topic, pomislio da sam na 4chanu i pobegao

Link to comment
25 minutes ago, braca said:

mustang, si slala neke paketiće ovih dana ?  :evil:

 

ja?!? pa dobro za sta me ti smatras?

 

nisam amater :laugh:

Edited by mustang
Link to comment
26 minutes ago, precog said:

koliko su sloba i ekipa mu bili dalekovidi glede sorosa i ostalih stranih placenika i domacih izdajnika... 

 

a i ti nesto pametno da izjavis za promenu

Link to comment
×
×
  • Create New...