Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

6 hours ago, Weenie Pooh said:

Niko valjda ni ne sumnja da je lopovčina, ali meni je tu simpatičan bio elegantni pivot sa Russian interference na tax returns. Nada u Daddy Mueller magic bullet rešenje umire poslednja.

 

giphy.gif

 

Klasik - kao, znam da je on lopovcina, ali...

Odakle znas ako nije dokazano kroz neki dokument ili neku istragu?

Mueller npr. ne mora biti vazan uopste zbog Rusije nego zato sto mogu nesto drugo da nadju kako to i cesto biva. 

 

Link to comment

Znam načelno kako budala posluje jer o tome otvoreno priča - hvali se podmazivanjem squeaky wheels, šićardžijski mentalitet bednog malog palanačkog biznismena koji puca od ponosa kad god uspe da zajebe sistem i ne uplati ovu ili onu naknadu. Da li je actionable muljanje oko poreza naravno da ne mogu da znam - čisto sumnjam da jeste inače bi padali i drugi češće.

 

Ali kažem, pozdravljam pivotiranje sa debilnih scenarija mandžurijskog kandidata u pravcu finansija, manja je potencijalna šteta po svet. Samo dozvolićete mi da nastavim da se podsmevam svakome ko iz frusta polaže nade u intervenciju GWB FBI direktora. Uzdate se u zlatnu ribicu da "nađe nešto", da pravno reši problem koji vam politički deluje nerešivo, spremni ste da zanemarite što vas je ista ribica onomad pogurala u pravcu Iraka. Patetično.

Link to comment
6 hours ago, ObiW said:

I ti si sve to znao novembra 2016, kada je usati patuljak pristao da bude ministar? Hau jes nou. Znali smo svi, ali 6 meseci kasnije, kada je svima bilo jasno kako stvari funkcionisu. Ali 6 meseci kasnije  patuljak mogao da se samo peva 'should I stay or should I go', jer se vec uhvatio u Tramparino kolo. 

Pa ne nuzno u novembru 16. Ali do februara naredne godine, kada je appointed, su neke stvari vec postale ocigledne. 

 

U svakom slucaju, ne sporim znacaj pozicije. Ona je izazov za svakog karijernog politicara-pravnika, narocito sa takvim stazom. 

Edited by pacey defender
Link to comment
39 minutes ago, Weenie Pooh said:

Znam načelno kako budala posluje jer o tome otvoreno priča - hvali se podmazivanjem squeaky wheels, šićardžijski mentalitet bednog malog palanačkog biznismena koji puca od ponosa kad god uspe da zajebe sistem i ne uplati ovu ili onu naknadu. Da li je actionable muljanje oko poreza naravno da ne mogu da znam - čisto sumnjam da jeste inače bi padali i drugi češće.

 

Ali kažem, pozdravljam pivotiranje sa debilnih scenarija mandžurijskog kandidata u pravcu finansija, manja je potencijalna šteta po svet. Samo dozvolićete mi da nastavim da se podsmevam svakome ko iz frusta polaže nade u intervenciju GWB FBI direktora. Uzdate se u zlatnu ribicu da "nađe nešto", da pravno reši problem koji vam politički deluje nerešivo, spremni ste da zanemarite što vas je ista ribica onomad pogurala u pravcu Iraka. Patetično.

 

Ko to mi? Smaraj nekog drugog.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Ništa kao kad ti se nepozvana nakači neka budala, da bi te dva posta kasnije uputila da "smaraš nekog drugog" :isuse: 

 

Pa, prvo nauci kako se normalno razgovara. Mislim “vi”, kao da je mene Hilari pogurala u Irak. Totalne gluposti.

Link to comment

 Le Monde risked provoking a presidential tweet on the latter subject when it reported that at the private meeting, “Trump opened by attributing to the Baltic leaders the responsibility for the war in Yugoslavia”. :hail: 

 

Najzad istina da se kaže o raspadu SFRJ. Litvansko-estonsko-letonski krvoloci su nekažnjeno bežali od odgovornosti, ali neće više!

 

Dalia Grybauskaitė of Lithuania, Kersti Kaljulaid of Estonia and Raimonds Vējonis of Latvia, the paper said, took “a moment to realise that Baltics and Balkan were getting mixed up in the mind of the American president”.

Link to comment
33 minutes ago, 3opge said:

Patetičan cheerleading.

 

"Fake doctored video" sugeriše da se ništa nije desilo, tj. da je snimak lažan. A u tekstu stoji samo da je izmenjen frame rate segmenta u kom je udara po ruci :isuse: Po tom standardu je svaki usporeni snimak na svetu fake & doctored.

 

Umesto da lepo kažu "ne serite, nije smak sveta što je odgurnuo devojci ruku" oni pletu "don't trust your lying eyes" narativ kako bi ispali veći katolici od pape.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...