Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

pa mogu oni da dovode to u pitanje, ali da predsednik na taj nacin prica o tome, to nije nivo alkosa ispred zadruge.

Link to comment
11 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

pa mogu oni da dovode to u pitanje, ali da predsednik na taj nacin prica o tome, to nije nivo alkosa ispred zadruge.

 

+1

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

postoje neka nepisana pravila u politickom diskursu koja se grade decenijama. recimo jedno od tih je da predsenik ne sme da na mitingu ismeva zenu koja je bila seksualno napastvovana. to je mulj u koji ne zalazi ni ova najodvratnija od svih odvratnih vlasti u srbiji.

 

+1 za prvu recenicu

 

-1 za drugu. Na primer: Je l Jankara ubio svog druga?

 

Takodje, ima i drugih nepisanih pravila u okviru americkih institucija. Ono, neki dokazi i tako to. Da je ovo cist slucaj ne bi jedno 40% SAD popizdelo vec bi se "redneci" sakrili u misiju rupu i cutali. Primetiti kako se pomerila stativa u poslednjih nedelju dana: od seksualnog napasnika do neadekvatnog temperamenta i alkosa kao adolesenta.

 

Taj Kavana je prilicno, ovako odokativno, odvratna pojava. Ipak je radio za Busa mladjeg. Umesto da demokrate fire up bazu polticikim i pravnim argumentima, presli su na Trampov teren, kako se to kaze, character assasination.  Tu politike i institucija nema.

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

pa mogu oni da dovode to u pitanje, ali da predsednik na taj nacin prica o tome, to nije nivo alkosa ispred zadruge.

 

Imam amandman: to je upravo nivo alkosa ispred zadruge. 

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

 

paaa oni bi rekli da nije seksualno napastvovana nego je izmislila. a realno dokaza nema. što se nepisanih pravila tiče Tramp je izgazio sva ta pravila, sažvakao, ispljuvao i ponovo izgazio i bacio u lice demokratama.

 

enivej, cloture motion je prošao 51-49 sa par twistova. murkovski je glasala protiv, ali je mančin prešao i glasao za. kolins iz mejna koja je drugi swing glas je glasala za ali je rekla da će konačnu odluku doneti danas u 3pm et. glasanje je sutra. otprilike kolins i mančin ostaju da se vidi šta će uraditi. ako bude 50-50 republikanci dobijaju jer je Pens tiebreaker

da li je Pence tiebreaker i kod ovoga? ja mislim da im treba 51 za sudiju. Collins i Murkowski su pro choice medju republikancima i ni njima dvema se ne dopada Kavanaugh bez obzira na optuzbe... Joe Munchin je jedan od najogavnijih likova tamo, plus je iz West Virginie i sada je u trci za reelection u pro republican drzavi. ne bi me cudilo da glasa opet za. a pored Collins i Murkowski treba obratiti paznju i na Flakea. on ne ide na reelection i videlo se u videu kada su mu prisle dve zene koje su bile zrtve napada da mu je zaista muka dok ih slusa... 

ono sto sada sledi je kupovina do glasanja. republikanci ce sigurno ili nuditi nesto ili pretiti Murkowski da vrate njen glas. slicno i sa Demokratamai Munchinom

Link to comment
9 minutes ago, freakns said:

da li je Pence tiebreaker i kod ovoga? ja mislim da im treba 51 za sudiju. Collins i Murkowski su pro choice medju republikancima i ni njima dvema se ne dopada Kavanaugh bez obzira na optuzbe... Joe Munchin je jedan od najogavnijih likova tamo, plus je iz West Virginie i sada je u trci za reelection u pro republican drzavi. ne bi me cudilo da glasa opet za. a pored Collins i Murkowski treba obratiti paznju i na Flakea. on ne ide na reelection i videlo se u videu kada su mu prisle dve zene koje su bile zrtve napada da mu je zaista muka dok ih slusa... 

ono sto sada sledi je kupovina do glasanja. republikanci ce sigurno ili nuditi nesto ili pretiti Murkowski da vrate njen glas. slicno i sa Demokratamai Munchinom

 

uvek je pence tiebreaker kad je 50-50... inače je za sudijske nominacije važilo kao i za sve veće zakone u senatu fillibuster proof većina je bila 60... ali su Demokrate zbog opstrukcije Republikanaca kod nekih district level sudija ukinuli to i smanjili na 51 (51 je i kad pence glasa, 51:50).. onda su republikanci iskoristili taj presedan da to primene i na Supreme Court pa je Gorsuč izglasan sa 50 i kojim glasom..

 

evo te izjave Mekkonela

 

 

flejk je inače rekao da je za

 

znači ostaju Kolins i Menčin

 

Kolins bi sad trebalo da objavi odluku. Ako bude za biće i Menčin sigurno, on ne želi jedino da bude taj tas na vagi koji bi morao biti ako Kolins ide protiv. Videćemo. Menčin je u dobroj poziciji, vodi po svim pollovima 8% i više.. ovo bi moglo da utiče ali koliko.. wv je najjača trampova država bila protiv hilari ali ima tu dosta začkoljica. 

Edited by theanswer
Link to comment

kolins još nije rekla da je decidno "za" ali ceo njen govor za sad to sugeriše

 

edit, ne da sugeriše nego je za sigurno

 

čak su i optički poradili pa iza kolins sede još jedine 2 gop žene koje će glasati za

Edited by theanswer
Link to comment
11 minutes ago, Eraserhead said:

To svakako. Red je da glupa govna koja ga podrzavaju dobiju sto vise njega. Mozda se tako opamete

 

lakse i njih trpeti nego histericne hilarine brabonjke :D

Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

 

lakse i njih trpeti nego histericne hilarine brabonjke :D

 

To ce ustvari vas da sjebe. Ta opsesija Hilari. Ovo vec dugo nema veze s njom jos od dana izbora pre dve godine

Link to comment
×
×
  • Create New...