Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Pa eto do tih samoproklamovanih fasista je dosla misao da je OK da ubiju svakoga ko se ne uklapa u njihove rasne standarde (citaj: Crnci, Jevreji, Sloveni...) i sve koji se ne slazu sa njihovim pogledom na svet. Braniti njihovo pravo na slobodu izrazavanja tog i takvog misljenja je ravno samoubistvu a cinjenica da takvi postoje i medju Srbima, narodom koji se veoma visoko kotira na nacistickoj listi za odstrel je apsolutni absurd.

 

Ku Klux klan nikada nije stavljen van zakona, ako se ne varam, pa to nije smetalo da prodje Civil Rights Act i da se postepeno afirmise crna manjina.

Skupovi nacista u Americi su postojali i ranije, samo je sada to dobilo novu dimenziju i publicitet usled politickog konteksta.

Link to comment

Pitanje za tebe, sta ako [ ...]

oh, jos jedan "mozgojeb" od "mjoneta". a da mi sacekamo da se to "ako" dogodi, pa da onda o tome raspravljamo? a u medjuvremenu da raspravljamo o onome sto se dogodilo, a to je da je mali nazi uleteo kolima u narod koji mu nije bio po voljim bas kao i mali alahu akbar lik u parizu/briselu/i ostalim zapadnim zemljama, i da shodno tome obojica treba da se tretiraju kao teroristi. 

Edited by ObiW
Link to comment

oh, jos jedan "mozgojeb" od "mjoneta". a da mi sacekamo da se to "ako" dogodi, pa da onda o tome raspravljamo? a u medjuvremenu da raspravljamo o onome sto se dogodilo, a to je da je mali nazi uleteo kolima u narod koji mu nije bio po voljim bas kao i mali alahu akbar lik u parizu/briselu/i ostalim zapadnim zemljama, i da shodno tome obojica treba da se tretiraju kao teroristi. 

Mozda je "mozgojeb" za ljude koji ne bi da razmisljaju nego bi da ovde masu svojim vrlinama, eto tukli bi naciste samo da ih nadju

(moj predlog za Weenie Pooh posto je izrazio takve zelje je da ih ima na utakmicama Rada pa slobodno moze da ih saceka ....)

 

Mene interesuju uzreci, posledice i moguca resenje

btw. naravno da je terorizam, isto kao sto me interesuju uzroci i posledice islamskog terorizma tako me interesuje i ovo

Link to comment

Čoveče, po tebi antifašizam uzrokuje fašizam. Kad se manijak zaleti kolima u masu, reći da both sides do it nije nikakav razložan stav, to je isprazno sviranje kurcu. 

 

A na what ifs čiji je jedini zaključak da "nasilje rađa nasilje" ne bih dalje gubio ni vreme ni živce.

Link to comment

 

 

Mene interesuju uzreci, posledice i moguca resenje

 

jok more. tebe interesuje kako da sto pre  zakljucis da nijedno moguce resenje nije savrseno. gubljenje vremena je pricati sa tobom, iDemo v2.0.

Link to comment

jok more. tebe interesuje kako da sto pre  zakljucis da nijedno moguce resenje nije savrseno. gubljenje vremena je pricati sa tobom, iDemo v2.0.

bas si pronicljiv

ako nemas nista pametno da kazes naravno da i ti i ja gubimo vreme pricajuci

Link to comment

Čoveče, po tebi antifašizam uzrokuje fašizam. Kad se manijak zaleti kolima u masu, reći da both sides do it nije nikakav razložan stav, to je isprazno sviranje kurcu. 

 

A na what ifs čiji je jedini zaključak da "nasilje rađa nasilje" ne bih dalje gubio ni vreme ni živce.

ma daj, nacista je i onaj Milo Yiannopoulos pa su palili Berkeley ... ispada da je nacista svaki konzervativac koji podrzava Trumpa  a imas X primera nasilja sa strane "antife" i drugara protiv ljudi koji nemaju nikakve veze sa fasizmom (eto i onaj Jew Ben Shapiro im je na crnoj listi)

 

a to da je dovoljno da se proglasis za "antifasitu" a onog drugog za "fasistu" pa da mozes da ga bijes je apsolutno smesno

btw. cak i da uzmemo da ti neki tvoji  "pravi antifasisti" krenu da biju "prave fasiste" ... zasto bi ovi sedeli i trpeli, zar nije normalno da se brane i mozda koriste i oruzje ... sto dovodi do eskalacije nasilja

 

prosto je, u vecini slucajeva drzava je ta koja ima monopol nad nasiljem

Link to comment

uvek je korisno i lepo kad antifašisti lemaju govna fašistička.

to bi trebao biti jedini zakon.gde god naletiš na faša udri po njemu jer to treba utući bez zazora.

treba ih lemati i po tribinama i uredno prijavljenim skupovima.

za takve nema slobode ni prava..

Link to comment

ma svi ste se pretrgli od lemanja fasista u pm bas, apsolutno u to verujem ... ni jedan ne ostade za nas kukavice koji ih se samo klone

jbte, ko sa decom da diskutujem, sve prsti od emocija i moralnog onanisanja

 

bradilko, ne blamiraj se i drzi sporta, to tvoje je na nivou da rokeri kad god vide folkera treba da ga isamaraju ... taj fazon, i onda kao proizvod ove ideologije dobijes Toni Montana

Link to comment

Kad bi došlo do lemanja koje prizivate, nekako cenim da bi antife izvukli deblji kraj. Što neko reče, što ne izlemate Radovce? Oni su vam bar na dohvat ruke.  :fantom:

Link to comment

Mi smo tu svi kulturni ljudi, intelektualci i mahatme gandhiji, pa nam je upotreba nasilja strana; međutim, da neko, šajaznam, Veležovci, nalema Radovce ili biskupa Košića, mislim da ne bismo osuđivali ''obje strane''. :fantom:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...