Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

haha, cnn otpustio Džefrija Lorda jednog od prvih Trump supportera u medijima zato što je tvitovao Zig Hajl u prepisci sa jednim od media matters ekipe. naravno da je tvit bio ironičan, mislim who in the seven hells bi tvitovao zig hajl ozbiljno mada stoji da ko bi in the seven hells tvitovao Zig Hajl bilo kako što me dovodi do sledeće teze. Lord je prilično senilan i lik koji generalno nema dobar odgovor na svu anti Tramp propagandu koju praktično svi ostali na CNN bljuju 24/7 i kao takav je lak plen za tu ekipu i ovo realno može biti samo plus za Trampa jer će ovi biti pod pritiskom da zaposle nekog ko zapravo zna o čemu priča. druga stvar je zanimljiva kako su svi živi mediji preneli da je Lord otpušten zbog nazi salute tweet što naravno jeste tačno tehnički van ikakvog konteksta ali je realno FAKE NEWS

Link to comment

osim za insuficijenciju interpunkcije, 10/10 dobivaš i za sadržaj i opći dojam. bonus bodovi za branjenje neobranjivog. čestitam, full trumpkinification level achieved!

Link to comment

Insuficijencija interpukcije :D

 

Garant mislis da si kul kad napises tako nesto.

 

Naravno da si slobodan da napises nesto sto bi bilo vezano za sustinu umesto sto se bavis umetnickim dojmom.

Link to comment

pametan tramp :)

garant su putin i on bff's :)

 

ne mogu da verujem koliko su obe stranke pukle i dnc i rnc

Edited by mustang
Link to comment

Jel' još uvek važi ona Mali Perica policy po kojoj ne govori ništa konkretno o vojnim pitanjima zato što nema pojma šta se dešava neće da neprijatelji saznaju tajne akcione planove?

Link to comment

AK-47 x2, Kel-Tec P3AT, Glock 19 9mm, Ruger LC9 also 9mm, 4-inch knife, two-inch penis.

 

jeste banalno al stvarno uvek tako ispadne. manjak ljubavi - visak agresije.

Link to comment

jeste banalno al stvarno uvek tako ispadne. manjak ljubavi - visak agresije.

 

Ma da. Meni samo nije jasno kako sami sebi nisu smešni kad za protest moraju da uprte tri pištolja, dva kalašnjikova, nož, dildo, i butt plug? U kakvom scenariju bi im bilo potrebno baš toliko lično naoružanje? Kako nemaju nijednu zolju, za slučaj da neprijatelj krene oklopnim vozilima?

Link to comment

Ma da. Meni samo nije jasno kako sami sebi nisu smešni kad za protest moraju da uprte tri pištolja, dva kalašnjikova, nož, dildo, i butt plug? U kakvom scenariju bi im bilo potrebno baš toliko lično naoružanje? Kako nemaju nijednu zolju, za slučaj da neprijatelj krene oklopnim vozilima?

 

ma to sa oruzjem je ono staro, staka za dusu. a i amerika i oruzje imaju cudnu vezu.

meni je najcudnije ponasanje/odsustvo policije. setaju se para-formacije u maskirnim uniformama, dve grupe urlaju jedni na druge, baklje i oruzje na sve strane a okolo trckaraju neki sredovecni u fluorescentnim prslucima.

Link to comment
×
×
  • Create New...