Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

al su formatirali trampove razgovore u wp, markeri u boji, udarne stavke po brojevima, avatari  :D

ko bi ocekivao da su americke sluzbe toliko busne da samo cure razgovori predsednika  :fantom:

Link to comment

Da ja imam život van foruma ne bih nikad narajcao 20+ hiljada postova :cry:

 

Pih sa 20,000 si jedva u top 40 forumasa 

Treba izmeriti koliki udar na GDP Srbije predstavljaju ovih par miliona postova ovde na forumu :D

Link to comment

Nazi alt-right ekipa ima novog neprijatelja. Nakon odlaska Michael Flynna McMaster je posmenjivao sve njihove ljude osim Ezra Cohen-Watnicka koji je ostao na insistiranje Bannona. Sada je McMaster skenjao i njega i preko noci postao meta celokupne ekipe ludaka od Alex Jonesa do Mike Cernovicha. Tu je i Lee Stranahan Sputnjikov nazi Amer. Svuda sve forsira ista prica "deep state", "mcmaster radi za muslikane", "obamin covek"... Za sada nista ali imperija definitivno izvraca udarac.

Link to comment

Ali Rusi preko Tvitera (američke tvorevine) kadriraju po najvišim razredima američke administracije, šta ti je moć društvenih mreža, a tek Rusa koji su te društvene mreže podjarmili u svoje prljave svrhe :lolol:

Link to comment

Pa ne piše da su Rusi nego "accounts linked to Russian influence operations", gde spada svako ko je gledao RT duže od tri milisekunde. Kao na onoj listi slavic sumnjivaca koju je WP objavio nedugo posle izbora.

Link to comment

Pa ne piše da su Rusi nego "accounts linked to Russian influence operations", gde spada svako ko je gledao RT duže od tri milisekunde. Kao na onoj listi slavic sumnjivaca koju je WP objavio nedugo posle izbora.

 

Cekaj, ti nisi ispratio Joe Scarborough koji kaze da je Trampara sam likova one transkripste sa strancima da bi okrivio stampu.

Joe Scarborough Speculates White House Intentionally Leaked Call Transcripts So It Would Backfire On The Press; Did Trump "Do A Nunes?"

 

 

 

 

I onda Eraser prica o teorijama zavere.

Edited by Budja
Link to comment
×
×
  • Create New...