Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Демократија је изабрала Трампа.

 

Tacno a posto su narodi istorijski gledano cesto demokratski birali budale i autokrate onda treba odrzati pritisak i na psiha

 

EDIT:

 

Trump, GOP senators introduce bill to slash legal immigration levels

 

The senators also propose to end a visa diversity lottery that has awarded 50,000 green cards a year, mostly to areas in the world that traditionally do not have as many immigrants to the United States, including Africa. And the bill caps refugee levels at 50,000 per year. 
Edited by Eraserhead
Link to comment

sta je tu skandalozno ?

meni je totalno cudno sto se velika prasina dize oko toga sto Trump hoce da se USA ponasa kao vecina zemalja u zapadnoj Evropi 

ok, USA ima drugaciju istoriju ali ako to nije zabetonirano ustavom zasto ne bi narod mogao da resi da promeni politiku prema ilegalnim/legalnim migracijama ?

Link to comment

Vec smo pricali o ovome. Ovo nije bitka USA-Rusija vec liberalna demokratija - autoritarna tradicionalna verska despotija. 

Tako da citiram grobare :D

 

I da klecis ispred Juga,

Robija te ceka duga

Trampe lopove

Trampe lopove

Nije ovo tako crno bela bitka kao što tvrdiš. Mada su pohvalni crno beli stihovi :)

 

Opis ove zle strane je ispravan, da ne bude zabune. No, ta dobra strana  - ako govorimo o SAD - se zbog svojih strukturalnih problema udaljila od liberalnih i demokratskih vrednosti. Zakon nije uvek isti za sve a moć novca širi kanale uticaja i ugrožava ravnopravno učešće u odlučivanju.

 

Ovo je bitno ne kako bi se relativizovalo zlo, već zato što a) neće svaki potez dobre strane u borbi protiv zle strane biti dobar, b) razne protuve širom sveta će dobiti dozvolu da unutar svog dvorišta rade šta god požele sve dok se svrstavaju uz dobru stranu.

Edited by pacey defender
Link to comment

‘This deal will make me look terrible’: Full transcripts of Trump’s calls with Mexico and Australia

 

Najbolje je kako ovi ljudi pokusavaju normalno da razgovaraju sa potpunom budalom. :lolol:

 

Trump: I have no choice to say that about it. Malcom [sic], I am going to say that I have no choice but to honor my predecessor’s deal. I think it is a horrible deal, a disgusting deal that I would have never made. It is an embarrassment to the United States of America and you can say it just the way I said it. I will say it just that way. As far as I am concerned that is enough Malcom [sic]. I have had it. I have been making these calls all day and this is the most unpleasant call all day. Putin was a pleasant call. This is ridiculous.

 

Turnbull: Do you want to talk about Syria and DPRK?

 

Trump: [inaudible] this is crazy.

 
Turnbull: Thank you for your commitment. It is very important to us.
 
Trump: It is important to you and it is embarrassing to me. It is an embarrassment to me, but at least I got you off the hook. So you put me back on the hook.
Edited by Eraserhead
Link to comment

Samo Trump, pa Trump ... što nema transkripta razgovora Obame ili Makrona ili Trudoa ili Putina :fantom:

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Samo Trump, pa Trump ... što nema transkripta razgovora Obame ili Makrona ili Trudoa ili Putina :fantom:

 

Zato sto WP razotkriva psiha. Sa druge strane Asanz razotkriva politicare koji se kao po pravilu uvek suprotstavljaju populizmu i autoritarizmu. OK njegovo pravo, ali treba znati s kim imamo posla. 

Link to comment

Eraze, stvarno si biseran ovih dana, da razmislis o tvojoj staroj oprobanoj taktici - nestanes na desetak dana pa se vratis i nastavis ko da nista nije bilo?

Link to comment

Hilari protivnik populizma i autoritarizma : )))

stvarno bi trebao da postoji topic samo sa tvojim izjavama : )

 

Hilari u ovom slucaju jeste stajala protiv populizma i autoritarizma koji je predstavljao Tramp (covek koji je isaso dotle da je dovodio u pitanje vakcine). Znam da je ovde na PPPu paralelna dimenzij koja lici na idiocracy sve vise ali to nije moj problem. 

 

Eraze, stvarno si biseran ovih dana, da razmislis o tvojoj staroj oprobanoj taktici - nestanes na desetak dana pa se vratis i nastavis ko da nista nije bilo?

 

Mozda ako druge stvari iskrsnu. Jebi ga ima nas i koji imamo zivot van foruma pa ne mozemo konstantno da budemo ovde. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...