Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ne mogu mustange, imali smo nedavno nekoliko izvestaja o ljudima koji su ozenili Amerikanke, imaju decu tinejdzere koji su samim tim Amerikanci, al' su deportovani jer su prekoracili vizu ohoho godina unazad. Oni su bili zasticeni preko DREAM zakona koji je Obama doneo al' sad to vise ne vazi.

Link to comment

am sta pricas to? otkada to? daj mi link please. tu nesto ne stima..mora da nisu podneli papire za legalizaciju? pa mi smo iz corke za deportacij bre vencavali ljude i sve bilo uredu. puste ga i sredi papire.

 

ne, garant nisu podnosili papire. nema sanse. nisi to nesto dobro razumeo

Link to comment

evo ti bolji clanak..http://www.chron.com/news/houston-texas/houston/article/Immigration-agents-deport-Houston-father-of-two-10973728.php

 

ovde mnoge stvari nisu uradjene by the book. imam prijatelje koji su bez problema prosli intervju i sve..a jedan partner je bio 5 godina ilegalno. to bilo pre par meseci. drugi par pa ceka na intervju, advokat nije znao da su neke formulare promenili pa su morali ponovo da salju. evo videcemo za par meseci (u kaliforniji se prlicno brzo ide na intervju...otprlike 3-4 meseca od podnosenja zahteva za legalizaciju)...

 

mnoge latinose a i kineze prevare advokati..uzmu im nenormalno mnogo para a nista ne urade. cistacici svoje prijateljice sam bila popunjavala papire pre par godina, sve uredno dobila, ima i stalnu zelenu sada...nikakvih problema sto je zena bila 20+ godina u americi (i naucila engleski do mojega :D...al dobro, bar me to motivise da ucim spanski).

Link to comment

evo ti bolji clanak..http://www.chron.com/news/houston-texas/houston/article/Immigration-agents-deport-Houston-father-of-two-10973728.php

 

ovde mnoge stvari nisu uradjene by the book. imam prijatelje koji su bez problema prosli intervju i sve..a jedan partner je bio 5 godina ilegalno. to bilo pre par meseci. drugi par pa ceka na intervju, advokat nije znao da su neke formulare promenili pa su morali ponovo da salju. evo videcemo za par meseci (u kaliforniji se prlicno brzo ide na intervju...otprlike 3-4 meseca od podnosenja zahteva za legalizaciju)...

 

mnoge latinose a i kineze prevare advokati..uzmu im nenormalno mnogo para a nista ne urade. cistacici svoje prijateljice sam bila popunjavala papire pre par godina, sve uredno dobila, ima i stalnu zelenu sada...nikakvih problema sto je zena bila 20+ godina u americi (i naucila engleski do mojega :D...al dobro, bar me to motivise da ucim spanski).

Ma pusti moji prijatelj ovo a moja prijateljica ono, nego reci jel bi ovaj ostao da se ovo dogadjalo u Kaliforniji? Posto vidim tamo iz zatvora idu na vencanje i sve se lepo zavrsi, ovaj nikad zatvora nije video pa deportovan.

Link to comment

ne znam sta da ti kazem...ovde izgleda odobravaju sve i vrlo je brz proces. verovatno bi ih uzeo pod svoje american civil rights union....bude kolateralna kada rade sweeps, par ljudi pokupe bez kriminalnog rekorda, ono na pogresnom mestu u pogresno vreme.

 

policija na primer obavestava kada i gde su videli imigracione punktove pa da se izbegavaju

 

ovde ce veci problem biti sto ce za pet godina karteli da vladaju sa uzgajanjem marihuane ako ih ne zaustave uskoro...te pucnjave i kasapljena samo na koledz radio mozes da cujes...

Edited by mustang
Link to comment

Ta klinka iz NSA je nastradala bezveze. Neverovatan amaterizam, izvršila je faktički samoubistvo. U dokumentu nema ništa što se nije znalo ranije i što nije objavljeno ranije.

Edited by slow
Link to comment

Ta klinka iz NSA je nastradala bezveze. Neverovatan amaterizam, izvršila je faktički samoubistvo. U dokumentu nema ništa što se nije znalo ranije i što nije objavljeno ranije.

 

A jebiga, i Meninga je hapsilo praktično odmah. Nija uvek moguće da leaker sakrije tragove, ozbiljne firme znaju ko od zapislenih kada ima pristup kojim podacima.

 

Što se tiče sadržaja dokumenta, sama činjenica da nemaju ništa je s razlogom bila poprilična tajna. Phishing, jebote, kao neka sofisticirana metoda koju izvode samo državne službe. Pa stoga slutnje tipa "sto posto Ruje, mislim, ne mogu da dokažem ali garant su oni..."

 

Overall, the method is one of “medium sophistication,” one that “practically any hacker can pull off.”

While this (...) cyber espionage program utilized some techniques that were similar to other Russian GRU operations, this activity also demonstrated several characteristics that distinguish it from another major GRU spear-phishing program...

I najbolje od svega:

... the same group of hackers sent emails to addresses at the American Samoa Election Office...

 

The report does not indicate why the Russians targeted the tiny Pacific islands, a U.S. territory with no electoral votes to contribute to the election.

:D

Link to comment
×
×
  • Create New...