Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

 A jebiga, i Meninga je hapsilo praktično odmah. Nija uvek moguće da leaker sakrije tragove, ozbiljne firme znaju ko od zapislenih kada ima pristup kojim podacima. 

Ovde je The Intercept zajebao stvar i to na stvari koja je opšte poznata bar 15 godina - ispali su posljednji amateri.

Link to comment

The Intercept danas objavio poverljiva NSA dokumenta o tome kako je ruski napad na sistem za glasanje u Americi izgledao:

 

TOP-SECRET NSA REPORT DETAILS RUSSIAN HACKING EFFORT DAYS BEFORE 2016 ELECTION

 

S tim u vezi odmah je uhapsena Realty Leigh Winner, 25, contractor sa NSA

 

The FBI thinks it's found the person who leaked top secret intelligence about Russia

 

Nije Realty, stvarno se zove Reality. Ali zato je na Tviteru izabrala egzotično ime Sara :D

Eras širi lažne informacije  :lolol:

 

waponews.jpg

Link to comment

@frank

ja ne znam pravis li se lud ili spinujes namerno u nekom drugom smeru. citaj malo statistiku koga najvise vracaju kuci. cela zemlja su dodjosi, samo natives nisu. posten svet koji je ilegalno treba sto pre da se amnestira i na svakoj mogucoj peticiji sam se potpisala. da nema ilegalaca po kaliforniji koji posteno rade ovaj stejt bi propao.

 

ti govoris da treba da branim ubicu, silovatelja od vracanja kuci?! btw najvise ilegalaca u usa ima iz kanade.

 

bez veze polemises, samo mozes da me iznerviras sa takvim argumentima.

 

idi malo po tvojoj kloaki siri besmislene lazi

Samo ti nastavi da se osecas sigurnije kad ogranice te sto ulaze i donose kriminal, dok staaari amerikanci trpe...

A ovo za laganje, tako mozes sa nekim drugim da trabunjas...

Link to comment

on je postao maneken cim je postao predsednik. obama je moje najvece razocarenje.

Sto je dokaz da je radio dobar posao :fantom:

 

EDIT: Trebace tu dosta blata za sve one kojima ce Barak nedostajati

Edited by Eraserhead
Link to comment

Sto je dokaz da je radio dobar posao :fantom:

 

EDIT: Trebace tu dosta blata za sve one kojima ce Barak nedostajati

dzabe meni pises. tvoji stavovi su beznacajni skroz

Link to comment

on je postao maneken cim je postao predsednik. obama je moje najvece razocarenje.

Imas visoke standarde, narocito kad se radi o polubelim POTUSima, ne? 

Link to comment

Ko se terorizma laća od terorizma i gine? Fenomenalna logika, čudo nije tako nešto uputio Englezima i Francuzima.

Nije uvek tako - nekoga sjebu i borci za slobodu (freedom fighters)... 

Link to comment
×
×
  • Create New...