Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ne moz ti mudrog srbina zajebat.

 

 

Ja vise verujem random starijem PPPolitickom analiticaru nego nekom tamo sefu savezne americke policije koja muci crnce, a ti vidi kako ces i sta ces.  :fantom:

 

ja nekako i dalje zastupam onu vec pomalo zaboravljenu skolu misljenja, koja postuje dokaz vise od jake tvrdnje. ako je vama "sasvim sigurno", "svako ima pravo na svoje misljenje", "mos se kladis", "bez sumnje", ili "umrla mi keva ako lazem" bolje od dokaza onda dobro. mislim moze i tako, sto da ne.

Edited by Miralem
Link to comment

ja nekako i dalje zastupam onu vec pomalo zaboravljenu skolu misljenja, koja postuje dokaz vise od jake tvrdnje. ako je vama "sasvim sigurno", "svako ima pravo na svoje misljenje", "mos se kladis", "bez sumnje", ili "umrla mi keva ako lazem" bolje od dokaza onda dobro. mislim moze i tako, sto da ne.

 

VIse vredi pronicljiv Srbin sa guglom u ruci nego sef americke savezne policije kada svedoci pod zakletvom, hoces da kazes?

 

Jel ti shvatas da mi kad nesto lupimo na forumu mozemo eventualno da dobijemo 7 dana odmora u Kinsasi, a ako on lupi pod zakletvom ide u zatvor?  SVE sto je danas rekao - ukljucujuci i iskaze vezane za mesanje Rusije - je podlozno krivicnoj tuzbi ako se ispostavi da je slagao.

Link to comment

VIse vredi pronicljiv Srbin sa guglom u ruci nego sef americke savezne policije kada svedoci pod zakletvom, hoces da kazes?

 

Jel ti shvatas da mi kad nesto lupimo na forumu mozemo eventualno da dobijemo 7 dana odmora u Kinsasi, a ako on lupi pod zakletvom ide u zatvor?  SVE sto je danas rekao - ukljucujuci i iskaze vezane za mesanje Rusije - je podlozno krivicnoj tuzbi ako se ispostavi da je slagao.

nesto sam drugo zeleo da kazem. ako hoces da saznas sta, ponovo procitaj moj prethodni post.

 

i, pravo ti kazem, seva mi paja ko je on i pod cime je izrekao svoje tvrdnje. jel ima neki konkretan dokaz za njih, ili je to stvar vere, duhovnosti, etc?

Link to comment

ne funkcionise tako. ako nisi primetio niko ne dovodi u pitanje (evo sad osim trampovog advokata koji je smesan kao crtani) verodostojnost beleski. neko ga je pitao "zasto bismo ti verovali", ali to je izgledalo kao naklon komiju, samo da mu se da slagvort za zvaku da ne laze i da je tako vaspitan i mi se mozemo smejati ali to je kraj te price...to u neku ruku i jeste duhovno severnoamericka stvar

 

kada tramp bude osporavao ovo bice samo jos jace napadan sa "alternative facts" mimom, to mu je izrazito kontraproduktivno

Link to comment

Oko tog mesanja hakera u izbore jel to ono staro sto se spominjalo jos za vreme trke kad su oni razni kozi fensi medvedi a i sam federalci to najavljivali.

Tad je pisalo da kutije nisu onlajn pa ne moze to tako lako da se upadne. Meni logicno bilo  samo da se masine budje iznutra ko oni poker aparati. Jos kad sam cuo da su dobar deo softvera radili neki nasi.

Link to comment

nesto sam drugo zeleo da kazem. ako hoces da saznas sta, ponovo procitaj moj prethodni post.

 

i, pravo ti kazem, seva mi paja ko je on i pod cime je izrekao svoje tvrdnje. jel ima neki konkretan dokaz za njih, ili je to stvar vere, duhovnosti, etc?

 

Ne sumnjam da ti seva paja sto je neko drugi stavio glavu na panj pred celim svetom. Nije tvoje dupe u pitanju, sto bi se sekirao. Jel tako, tako je.  

 

Postoje konkretni dokazi, i oni se redovno dostavljaju komitetu koji cini osmoro senatora, na sednicama koje su zatvorene za javnost. Nije rusenje tajne ako se javno kaze da 'postoje dokazi', ali jeste ako se navedu konkretni dokazi. Zasto? Zato sto istraga nije zavrsena. Nju sada vodi covek koga su postavili da to uradi umesto sefa FBI.

Link to comment

Oko tog mesanja hakera u izbore jel to ono staro sto se spominjalo jos za vreme trke kad su oni razni kozi fensi medvedi a i sam federalci to najavljivali.

Tad je pisalo da kutije nisu onlajn pa ne moze to tako lako da se upadne. Meni logicno bilo  samo da se masine budje iznutra ko oni poker aparati. Jos kad sam cuo da su dobar deo softvera radili neki nasi.

 

"Hakovani izbori" je obično formulacija kojom se cilja na WikiLeaks objavljivanje mejlova HRC, DNC, i Podeste. Iza toga, znate, stoje Rusi koji su hteli da poguraju Trampa pa su vam pod nos gurnuli istinu, đubrad. Nekad kažu da je to "meddling", nekad da je "hacking", ali obično se na to cilja. 

 

Veći deo javnosti koja površno prati to tumači tako kao i ti - ako su hakovali to valjda znači da su bukvalno krali glasove njoj i trpali ih njemu. Bilo je posle i takvih tvrdnji, jer je firma koja pravi te glasačke mašine u prethodnoj godini bila izložena phishing napadu (kao i milion drugih firmi i pojedinaca širom sveta). Ovaj poslednji NSA leak pokazuje da nema nikakvih dokaza da iza toga stoje Rusi, ali zašto bi to bio koga sprečilo da talambasa. U vreme najžešće paranoje, Washington Post je čak lupetarao kako su ruski hakeri napali valjda New Jersey elektrodistribuciju jer je neki laptop tamo imao malware. Pošto, znaš, ako su nam ukrali izbore sigurno nam kradu i struju. Ludilo mozga.

Link to comment

"Hakovani izbori" je obično formulacija kojom se cilja na WikiLeaks objavljivanje mejlova HRC, DNC, i Podeste. Iza toga, znate, stoje Rusi koji su hteli da poguraju Trampa pa su vam pod nos gurnuli istinu, đubrad. Nekad kažu da je to "meddling", nekad da je "hacking", ali obično se na to cilja. 

 

Malo je to komplikovanije. Istraga nagovestava da je bila u pitanju nagodba izmedju Rusa i Trampove kampanje: mi objavimo hakovan email, a vi cutite kada vas pitaju sta mislite da radite u vezi sa Ukrajinom/Krimom. 

Link to comment

VIse vredi pronicljiv Srbin sa guglom u ruci nego sef americke savezne policije kada svedoci pod zakletvom, hoces da kazes?

 

Jel ti shvatas da mi kad nesto lupimo na forumu mozemo eventualno da dobijemo 7 dana odmora u Kinsasi, a ako on lupi pod zakletvom ide u zatvor?  SVE sto je danas rekao - ukljucujuci i iskaze vezane za mesanje Rusije - je podlozno krivicnoj tuzbi ako se ispostavi da je slagao.

A sta tacno znaci kad kaze Rusi/Rusija ?

Vlada Rusije ?

Putin mimo vlade Rusije ?

Neki etnicki Rusi ?

Jesi primetio mozda da kaze da FBI nije imao pristup racunarima DNC-a  vec su "podatke" dobili od treceg lica ?

Jel ga pitao neko kao se to uklapa u objave Wikileaks-a  (Vault 7 valjda) da se koriste tehnike da se lazno predstavi da su vinovnici "hakovanja" Rusi/Kinezi

Link to comment

... i iskaze vezane za mesanje Rusije ...

Cak i da je "Rusija" hakovala DNC .. da li moze da se nazove "mesanje u izbore" ako se objavi komunikacija koja je stvarna ?

Koje je drugo "mesanje" sem hakovanja DNC-a u igri ?

Link to comment

Cak i da je "Rusija" hakovala DNC .. da li moze da se nazove "mesanje u izbore" ako se objavi komunikacija koja je stvarna ?

Koje je drugo "mesanje" sem hakovanja DNC-a u igri ?

Previse se kuka oko toga. Umesto toga treba jasno Rusiju oznaciti kao promotera ekstremizma i tako je i tretirati. Edited by Eraserhead
Link to comment

A sta tacno znaci kad kaze Rusi/Rusija ?

Vlada Rusije ?

Putin mimo vlade Rusije ?

Neki etnicki Rusi ?

Jesi primetio mozda da kaze da FBI nije imao pristup racunarima DNC-a  vec su "podatke" dobili od treceg lica ?

Jel ga pitao neko kao se to uklapa u objave Wikileaks-a  (Vault 7 valjda) da se koriste tehnike da se lazno predstavi da su vinovnici "hakovanja" Rusi/Kinezi

Na vestima kada kazu "Rusi", misle na zvanicnu Rusiju. 

 

Ne ulazim u to odakle FBI dobija podatke, kazem ti u kom pravcu ide istraga FBI. Ono sto je nepobitno je da sva "lica od interesa", kako ih FBI imenuje, a tu su onaj nesretni djeneral Flynn, ministar pravde Sessions, Trumpov zet i jos nekoliko ljudi bliskih Trampu za vreme kampanje ima velikih problema da seti da li su se uopste sretali sa ruskim ambasadorom, a kada im FBI napomene da znaju da su se sretali, onda ne mogu da se sete koliko puta, kada i gde.  Sto je najsmesnije, Tramp je sam dolio vatru na ovo i to ne jednom, i sada nema sanse da se ovo zavrsi dok FBI ne prevrne svaki kamen, sto ce potrajati. 

Link to comment

"Putin: 'Honestly, I like Sen. McCain'"

 

Oliver šalje na volej. Tramp treba samo da se probudi, počeše jaja i tvitne pod prečku o sumnjivim vezama diktatora i senatora.

 

Al bojim se da će pre sujetno popizdeti.

Link to comment

Malo je to komplikovanije. Istraga nagovestava da je bila u pitanju nagodba izmedju Rusa i Trampove kampanje: mi objavimo hakovan email, a vi cutite kada vas pitaju sta mislite da radite u vezi sa Ukrajinom/Krimom. 

 

Ne nagoveštava istaga ništa jer joj nije posao da nagoveštava nego da dokazuje, nagoveštavaju retardirani mediji.

 

Nego, šta misliš da bi HRC uradila po pitanju Ukrajine/Krima da je nisu ruski špijuni naterali da izignoriše Viskonsin i Mičigen?

Link to comment

"Putin: 'Honestly, I like Sen. McCain'"

 

Oliver šalje na volej. Tramp treba samo da se probudi, počeše jaja i tvitne pod prečku o sumnjivim vezama diktatora i senatora.

 

Al bojim se da će pre sujetno popizdeti.

 

mekejn bi pod stare dane mogao da izgugla sta je spyware i zasto se tako zove a ne samo da cepa onlajn poker (bila je debata o siriji u tom trenutku).

 

5229cbfc89a7a.jpg

Edited by Takeshi
Link to comment
×
×
  • Create New...