Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

a to da, slazem se. izjaviti saucesce prvo. nije nam bas predsednik po bontonu. kad malo bolje razmislim obzirom koliko visi na internetu dobro on i uradi nesto...

 

a za gradonacelnika je u pravu. ti imas ljude koji udaraju prolaznike po ulici i 15 puta izbodu macetom

devojku i kazes nema potrebe da ste alarmed?! aaaaaaaaa.... ne, ima i te kako potrebe idiote! ti ljudi su glasali za tebe a ti im kazes 'ne brinite se sve je pod kontrolom'...bice kada gradjani preuzmu odgovornost i svesno se suprostave i teroristima i korupciji

 

i zar po tim turistickim delovima grada nema bar neke patrole?!? zasto je trebalo 8 minuta da se savladaju?

 

u holivudu 3 minute je trebalo policiji da dodju i ubiju mentalno obolelog sto je nozem ubadao ljude. 3 minute! turisticki mesto.

 

pamti moje reci da ce u londonu jos veci separatizam biti izmedju muslimana i ne muslimana upravo zahvaljujuci gradonacelniku muslimanu. isto se to nama desilo u americi sa predsednikom crne puti gde se rasizam jos dublje prokopao u sad svaka budala smatra da je zrtva ovih drugih

Edited by mustang
Link to comment

Nego mustang, na koji to šljam misliš da treba da se vrati kući?

Po etničkom, kriminalnom, ili verskom filteru?

8 minuta od poziva je formulacija...

 

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ian Bremmer: Full quote from London Mayor: "Londoners will see increased police presence today & over course of next few days. No reason to be alarmed."

 

Ovo Trampov tvit cini jos gorim. Kakav nevidjeni odvratni olos od coveka.

Link to comment

I tako treba da ostane. Svet je u dovoljnom čabru i bez da arijevske armije ponovo marširaju.

 

Nisam baš siguran, svet je dovojno otišao u kurac, Nemci su sad dobri momci, ja hvatam sebe da za njih navijam.

Link to comment

kriminalaca frank. pobogu i napisah tamo kriminalci pogotovu silovatelji i human trafficking

 

s se ja pitam amnestija za ilegalcs bi bila i pre obame

za arape i middle east, da pojasnim, rigorozniji vizni rezim.

that's it. ne spinujte mi na rasizam i gluposti

 

host, koliko skapirah nas dvoje zivimo u istom svetu, valjda vidis isto sto i ja. ili si ti pod oblacima tamo?

Edited by mustang
Link to comment

kriminalaca frank. pobogu i napisah tamo kriminalci pogotovu silovatelji i human trafficking

 

s se ja pitam amnestija za ilegalcs bi bila i pre obame

za arape i middle east, da pojasnim, rigorozniji vizni rezim.

that's it. ne spinujte mi na rasizam i gluposti

 

host, koliko skapirah nas dvoje zivimo u istom svetu, valjda vidis isto sto i ja. ili si ti pod oblacima tamo?

A to da "se vraća kući" misliš na ove iz NY što su vam došli?

Čim kažeš "vraćati kući" jasno je na koga misliš.

Cela ti je zemlja naseljena nekim "dođošima" samo sad je kao "previše" , sad bi kao da se povuče crta...

Link to comment

@frank

ja ne znam pravis li se lud ili spinujes namerno u nekom drugom smeru. citaj malo statistiku koga najvise vracaju kuci. cela zemlja su dodjosi, samo natives nisu. posten svet koji je ilegalno treba sto pre da se amnestira i na svakoj mogucoj peticiji sam se potpisala. da nema ilegalaca po kaliforniji koji posteno rade ovaj stejt bi propao.

 

ti govoris da treba da branim ubicu, silovatelja od vracanja kuci?! btw najvise ilegalaca u usa ima iz kanade.

 

bez veze polemises, samo mozes da me iznerviras sa takvim argumentima.

 

idi malo po tvojoj kloaki siri besmislene lazi

Edited by mustang
Link to comment

Psiho ne odustaje.

 

Pathetic excuse by London Mayor Sadiq Khan who had to think fast on his "no reason to be alarmed" statement. MSM is working hard to sell it!

 

Mada s ovim MSM zvuci kao neki ovde :fantom:

Link to comment

@frank

ja ne znam pravis li se lud ili spinujes namerno u nekom drugom smeru. citaj malo statistiku koga najvise vracaju kuci. cela zemlja su dodjosi, samo natives nisu. posten svet koji je ilegalno treba sto pre da se amnestira i na svakoj mogucoj peticiji sam se potpisala. da nema ilegalaca po kaliforniji koji posteno rade ovaj stejt bi propao.

 

ti govoris da treba da branim ubicu, silovatelja od vracanja kuci?! btw najvise ilegalaca u usa ima iz kanade.

 

bez veze polemises, samo mozes da me iznerviras sa takvim argumentima.

 

idi malo po tvojoj kloaki siri besmislene lazi

:isuse:  Najvise ilegalaca je iz Kanade. Sestro, na cemu si? 

Link to comment

visa overstays jesu ilegalni imigranti

 

http://www.latintimes.com/canadian-immigrants-lead-world-illegal-us-visa-overstays-according-first-ever-dhs-367906

 

nisam bila jasna..ni sebi a kamoli vama :D (rekavsi za kanadjane da ih je najvise ilegalaca, zaboravila da dodam kao visa overstays), mozak prebrzo radi, ruke sporo kucaju a i stvarno sam bila umorna. moja poenta je bila da dodam jos jedan argument franku koji je potpuno izmenio sta sam rekla. izludi me kada mi tovare rasizam i da ignorisem tudja prava. kanadjani su ubacani kao argument da ne misli da mislim da su latinosi dodjosi koji treba da se vrate. iako mu je nacrtano da mislim na ljude sa kriminalnom istorijom.

 

sad po novom zakonu (dal je uveden ili nije vise ne mogu da pohvatam), svako ko predje granice ilegalno bice procesuiran i zaveden kao kriminalni akt. za razliku od ljudi koji prekorace vizni datum, nece biti kriminalne istorije ali imaju neki djoku

 

 

da li neko zna (obzirom da dobijem razlicite odgovore) da li punoletna deca mogu da regulisu papire svojim roditeljima koji su presli granicu ilegalno ili su prekoracili vizu a nalaze se na teritoriji amerike?

Edited by mustang
Link to comment
×
×
  • Create New...