Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

dakle, vrag je zaista odneo salu...

 

if i may, samo bih da kvotiram tvoj potpis:

 

"bravo kreteni".

Videcemo. Kinezi i EU kazu da ostaju ali nece biti jednostavno. To nije samo smanjenje emisije nego i onaveza za finansiranje i tehnologije. Koliko se secam Obama se obavezao na 25% troskova. Sad to treba neko da nadoknadi plus da pokrije smanjenje emisije gasova za USA. A cak se i za ovaj dogovor procenjivalo da nije dovoljno da se spreci klimatska katastrofa.

 

Znalo se da ce biti ovako jos za vreme kampanje. Nista on nije krio.

 

Zaista "bravo kreteni".

Link to comment

Meni je izgledao smislen jedan od aduta jednog od diskutanata:

"Najveća šteta koja će biti, je to što će USA biti van razvoja "zelenih tehnologija".

Ranije je kad god je na vidiku bila neka nova tehnologija američka vlada ulagala ogromna sredstva u nju i uspevala da ubere plodove razvoja i po cenu preplaćivanja tehnologije dok ona ne pojeftini, ali je bila korak ispred ostalih.

Sada ćemo biti u zaostatku..."

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Cekamo druga pirgavog da shvati koliko je vazno da 1 POTUS ima Nobel Prize na rezimeu...

Nesto ovako

 

 

The Nobel Peace Prize?
I'd kill for one of those!
Link to comment

Cemu pesimizam? Za 100 godina ce Amerika da potone, a Srbija da dobije izlaz na more. Win-win.

 

Ideja ti uopšte nije loša. Trebalo bi to malo da se ubrza, sto godina je mnogo čekanja...

Link to comment

Najbolje sto ce za 200-300 godina da mu dignu spomenik zbog ovoga al' mi necemo biti u okolini da seirimo s tim u vezi... Steta... 

Link to comment

A i život na Zemlji je precenjen i out, postoje brojne nastanljive planete u svemiru, kao i druge vasione i dimenzije. 

Edited by slow
Link to comment

Ideja ti uopšte nije loša. Trebalo bi to malo da se ubrza, sto godina je mnogo čekanja...

 

Harper se zacudo nije upecao na vest o potonucu Amerike u okean, al ti jesi. Bacio sam dve bucke, upecao se jedan kapitalac.

 

Najbolje sto ce za 200-300 godina da mu dignu spomenik zbog ovoga al' mi necemo biti u okolini da seirimo s tim u vezi... Steta... 

 

Link to comment

Harper se zacudo nije upecao na vest o potonucu Amerike u okean, al ti jesi. Bacio sam dve bucke, upecao se jedan kapitalac.

 

Šta te boli uvo za Amerikom kad će te uskoro deportovati

Edited by slow
Link to comment

I jos malo.

 

 

 

Most notably, the INDCs are not legally binding, so countries that miss their CO2 goals face no official consequences. The deal would obviously be stronger if they did, but given reservations held by key players in Paris (including the U.S. and China), it also might not have happened. This was done largely to accommodate the U.S. political environment, since legally binding CO2 cuts would have required Senate approval, which is widely considered impossible under current Republican leadership. But while the INDCs are voluntary, other parts of the deal are not.
Link to comment

Него, какве тачно услове и обавезе има Кина у Паришском споразуму о клими?

Link to comment
×
×
  • Create New...