Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

well, man, ako mislis tako, sve sto mogu da kazem: blago tebi. ti si covek rodjen u pravo vreme i na pravom si mestu.

 

Ti si logicki izgleda bas lose potkovan. Odakle tebi ideja da sam i u najzabacenijem delu mozga srecan zato sto najmocnija zemlja na svetu nije imala kapacitet da iznedri bilo sta bolje od oloskog creme de la creme za kandidate za predsednika? To sto mislim da je za sada Tramp manje zlo od Hilari (a o njenom hipotetickom predsednikovanju mogu da sudim samo po onome sto je pricala u kampanji) po tebi znaci da sam SRECAN sto je jebeni Tramp dobio priliku da bude najmocniji covek na svetu, a ne neko normalan? :lolol: Pa alal ti logika i zakljucivanje.

Link to comment

eto, tramp je izabran. on je po tebi manje zlo?

Ukinimo изабирање!!!

Dokle bre фукара da ima pravo glasa, zna se ko zna najbolje sta narodutm treba  :fantom: 

Link to comment

Ti si logicki izgleda bas lose potkovan. Odakle tebi ideja da sam i u najzabacenijem delu mozga srecan zato sto najmocnija zemlja na svetu nije imala kapacitet da iznedri bilo sta bolje od oloskog creme de la creme za kandidate za predsednika? To sto mislim da je za sada Tramp manje zlo od Hilari (a o njenom hipotetickom predsednikovanju mogu da sudim samo po onome sto je pricala u kampanji) po tebi znaci da sam SRECAN sto je jebeni Tramp dobio priliku da bude najmocniji covek na svetu, a ne neko normalan? :lolol: Pa alal ti logika i zakljucivanje.

 

a odakle tebi pretpostavka da sam musko?

 

nepotrebno je da se srdis. valjda ovde samo uporedjujemo stavove. 

 

baziram svoju pretpostavku (jer sud je vec mozda prejako) na onome sto, koliko vidim, konsistentno ovde branis, a to je poziciju (i to kao zasluzenu!) predsednika usa. ili sam ja sve ovo pogresno shvatila jer se ti zapravo slazes da je tramp obicna selebriti moroncina koja ne zasluzuje poziciju u kojoj se zadesio? 

Link to comment

Ukinimo изабирање!!!

Dokle bre фукара da ima pravo glasa, zna se ko zna najbolje sta narodutm treba  :fantom:

 

pa namenski, a tko drugi?!

Link to comment

Izvini - nisam gledao ni nick ni avatar, samo boju, mislio sam da si jedan muski nik odavde, a i pisem s tableta. I da, apsolutno si shvatila pogresno: jbt, naravno da je Tramp prokleti govnar i idiot koji zasluzuje da eventualno sisa bavarske ovce.

Link to comment

Izvini - nisam gledao ni nick ni avatar, samo boju, mislio sam da si jedan muski nik odavde, a i pisem s tableta. I da, apsolutno si shvatila pogresno: jbt, naravno da je Tramp prokleti govnar i idiot koji zasluzuje da eventualno sisa bavarske ovce.

Zasto bash bavarske?? Jery je kao poreklom iz tog kraja??? 

Link to comment

Izvini - nisam gledao ni nick ni avatar, samo boju, mislio sam da si jedan muski nik odavde, a i pisem s tableta. I da, apsolutno si shvatila pogresno: jbt, naravno da je Tramp prokleti govnar i idiot koji zasluzuje da eventualno sisa bavarske ovce.

 

ako je tako i ne promice mi sarkazam, dakle, ipak se mi tu negde razumemo.

 

(ni ovce (bavarske ili koje god) ne treba da budu zrtva tog krejzipentsa;)

Edited by roksi
Link to comment

Znaci Merika je sazrela diktatura i spremna za jedno prolece? kako to sad ide, ko ce to sve da vodi, Meril Strip?

 

nemojte me pogresno razumeti, ja sam za brzo resenje bez prolivanja krvi. moze kao na Krimu? da vojska garantuje novonastalo stanje.

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

pa namenski, a tko drugi?!

Iskusno, nema sta, a i kao argument je onako bas, bas... 

Ja mislio da treba da glasaju samo lepi i pametni, oni koji znaju i razumeju... :fantom:

Link to comment

Iskusno, nema sta, a i kao argument je onako bas, bas... 

Ja mislio da treba da glasaju samo lepi i pametni, oni koji znaju i razumeju... :fantom:

 

poenta je da je izabran covek koji ne bi smelo da bude na poziciji na kojoj je, iz malimilion vec navedenih razloga. naprotiv, opasno je. ne znam zasto dovodis u pitanje profil onih koji su birali, za koju god stranu. sem ako ne pokusavas da imputiras nesto.  :fantom:

 

 

razlog za moj komentar je da si u razmeni cesto (agresivno) iskljuciv i da drzis da znas sta je najbolje za vasceli svet. sto neretko prevazilazi domen konstruktivne rasprave. kao da ti je jedini cilj da budes u pravu.

 

(uzgred, meni je ponekad enigma za sta se ti zapravo zalazes.)

 

Link to comment

poenta je da je izabran covek koji ne bi smelo da bude na poziciji na kojoj je, iz malimilion vec navedenih razloga. naprotiv, opasno je. ne znam zasto dovodis u pitanje profil onih koji su birali, za koju god stranu. sem ako ne pokusavas da imputiras nesto.  :fantom:

 

 

razlog za moj komentar je da si u razmeni cesto (agresivno) iskljuciv i da drzis da znas sta je najbolje za vasceli svet. sto neretko prevazilazi domen konstruktivne rasprave. kao da ti je jedini cilj da budes u pravu.

 

(uzgred, meni je ponekad enigma za sta se ti zapravo zalazes.)

 

Pa dobro, kako se to dogodilo, moglo da se dogodi, da je u jednoj zreloj demokratiji, etalonu i uzoru demokratije, 1 лучоноши demokratije, izabran covek koji ne bi smeo da bude na poziciji na kojoj je.

Sta nije u redu, ko je kriv?

Demokratija?

Oni koji biraju?

Marsovci?

 

Ili su, mozda, u pitanju neke znacajnije stvari, neke promene koje polako nastupaju, a koje jos nismo identifikovali, moguca kriza klasicnog predstavnickog sistema, parlamentarne demokratije...?

 

Nije mi cilj da budem u pravu, ali iznad svega mrzim takozvane rasprave izmedju istomisljenika i uzajamno tapsanje po ramenu, u narodu poznato kao 'ti meni serdare, ja tebi vojvodo...'

 

Imputiranje nikako, ali permanentno kukanje na Trampa jos manje: kukate kao da je problem u Trampu i da ce biti dovoljno da se on makne, pa da se svi vole i ljube.

Nece biti: Tramp je posledica, a ne uzrok, a sistem je malo sklerotican, sorry, i nikakvo trcanje okolo i pokusaji da nas ubedite da je Tramp 1 zlo nemaju svrhe.

On je, naime, izabrani predsednik najmocnije zemlje na svetu.

I - najvaznije - nije pao s Marsa.

Link to comment

Pa dobro, kako se to dogodilo, moglo da se dogodi, da je u jednoj zreloj demokratiji, etalonu i uzoru demokratije, 1 лучоноши demokratije, izabran covek koji ne bi smeo da bude na poziciji na kojoj je.

Sta nije u redu, ko je kriv?

Demokratija?

Oni koji biraju?

Marsovci?

 

iako se, licno, sa izborom itekako ne slazem, pomenula sam vec da ako postoji svetla tacka u komplet prici, onda jeste to da je izborom trampa osvetljeno da demokratija ipak jos uvek postoji. inace, zasto bi svemocni establisment dozvolio da tramp bude izabran?

 

 

Ili su, mozda, u pitanju neke znacajnije stvari, neke promene koje polako nastupaju, a koje jos nismo identifikovali, moguca kriza klasicnog predstavnickog sistema, parlamentarne demokratije...?

 

okej, to je vrlo moguce. ali iz prilozenog trampovog angazmana, ono sto se zapravo odvija, jeste da imamo direktan prenos prelaska u oligarhiju. nije to bas revolucija koja je svetu potrebna. nikako.

 

 

 

 

 

Nije mi cilj da budem u pravu, ali iznad svega mrzim takozvane rasprave izmedju istomisljenika i uzajamno tapsanje po ramenu, u narodu poznato kao 'ti meni serdare, ja tebi vojvodo...'

ako se to odnosi ovde na sacicu nas, ja ne znam sta bi trebalo da se kaze za komplet hor, po gruboj proceni, vecine koja se oglasavala i oglasava na ovom topiku. realno.

 

 

 

Imputiranje nikako, ali permanentno kukanje na Trampa jos manje: kukate kao da je problem u Trampu i da ce biti dovoljno da se on makne, pa da se svi vole i ljube.

Nece biti: Tramp je posledica, a ne uzrok, a sistem je malo sklerotican, sorry, i nikakvo trcanje okolo i pokusaji da nas ubedite da je Tramp 1 zlo nemaju svrhe.

On je, naime, izabrani predsednik najmocnije zemlje na svetu.

I - najvaznije - nije pao s Marsa.

 

nije tramp pao s marsa, vec je tramp kao vec dokazano uspesan prodavac (btw, to je jedino iskustvo s kojim je usao u sve ovo i na koje se jos uvek jedino i oslanja) prodao maglu masi, koju je btw zajebao prvom prilikom.

 

poenta je, da je njegova nesposobnost bila ocigledna vec i tokom kampanje. 

 

tramp jeste 1 zlo i ocigledno pogresna karta na koju se igralo cisto radi promene. em promenu na bolje nije doneo, em ce, ocekivano, da unisti i ono ono malo boljitka ucinjeno od strane prethodnika (zdravstvo).

Link to comment
×
×
  • Create New...