Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Netflix produkcija

Featured Replies

  • Author
8 hours ago, Бруклинский said:

Upravo i ja odgledah drugu sezonu, jeste slabija od prve, ali relativno brzo su mi proletela tri sata koliko ukupno traje, najveca mana je ona pateticna muzika koja se cesto cuje u pozadini kad god je neka tuzna scena, u tim trenutcima serija podseca na neki hallmark film.

 

Najjaci lik mi je i dalje njegov pas, svaki put ukrade scenu, ali ga ima premalo, opet dominira i Thoros of Myr u ulozi psihijatra, dobar je i onaj novi bucko stazista kad uleti kod majke u spavacu sobu, sve u svemu ima dobrih fora, ali ima i previse patetike bez neke preke potrebe.

 

 

ima dobrih fora, odlicna je i sex worker i postman, ali je seriju ubio patetikom. Cak je poceo i da place nonstop. Sa kim god udje u pricu, isprica neki detalj o Lisi i potpuno mi nedistaje smisao, cilj i desavanja. Teoretski, i prva je bila slicna, ali je bilo daleko zaninljivije. Gledao sam 4 epizode i verovatno cu odgledati i preostale 2, jer ne volim da ostavljam seriju na pola.

  • Replies 3.8k
  • Views 410.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Patty Lee
    Patty Lee

    His & Hers je nestvarno glupa serija. Ovde su bukvano svi retardirani, what the fuck is dis? Pravim spisak svih vas koji ste napisali da može da se gleda.

  • dept. q - savrsen vikend bindz za ljubitelje nordijskih krimica, ovaj put u skotskoj izvedbi. matthew goode odlican u jednoj za njega potpuno nekarakteristicnoj ulozi, a ceo tim oko njega i maltene s

  • au koje sranje sinoc odgledah, jos ne dolazim sebi. mini serija summer of rockets!   bbc produkcija, ima timoti spal, ima spijuni, ima hladni rat, sve spakovano u 6 epizodica, idealno. bilo

Posted Images

Ja odgledao Black Sails do kraja. Opasna zaraza, vizuelno fenomenalno. Prva sezona najbolja kao celina, u drugoj i trecoj ima briljantnih momenata, poslednja je onako - gledljiva samo zbog prethodne tri. Na kraju placen danak pomalo i ambiciji da se bude prequel Ostrvu s blagom. Sam kraj prilicno glup. Inace zadivljujuce koliko su istorijskih likova i fakata ugradili u pricu.

13 hours ago, Lezilebovich said:

ima dobrih fora, odlicna je i sex worker i postman, ali je seriju ubio patetikom. Cak je poceo i da place nonstop. Sa kim god udje u pricu, isprica neki detalj o Lisi i potpuno mi nedistaje smisao, cilj i desavanja. Teoretski, i prva je bila slicna, ali je bilo daleko zaninljivije. Gledao sam 4 epizode i verovatno cu odgledati i preostale 2, jer ne volim da ostavljam seriju na pola.

 

Slabije od prve defiitivno. Da su se kojim slucajem izbacile VHS scene, komotno je mogao umesto sezone film da napravi. Ali i dalje nije lose, vredi gledati.

On 18.4.2020. at 10:55, Bright Billy said:

prekjuce je izasla fauda s03


Jao, zarazio sam se Faudom, odgledao sve epizode iz sve 3 sezone za 4.5 dana (prednosti lockdowna). Obratiti pažnju na Baširovu majicu u prvoj epizodi (i drugoj isto?) sezone 3 😄

Edited by dragance

sta je s majicom, ne mogu da skapiram?

Zastava SFRJ (stilizovana)

On 26.4.2020. at 10:49, John Coltrane said:

3 sezona Casa de Papel, usli Ameri, distorzija&slow motion...

 

 

Не сједа ми трећа никако, ал одгледаћу до краја. Прве двије су биле врхунске.

Nemo posle da nisi upozoren

Realno, Casa De papel je serija za uzrast od 11-17 godina :D

8 minutes ago, Mil@n said:

Realno, Casa De papel je serija za uzrast od 11-17 godina :D

Meni je fascinanatno koliko je ljudi u mom okruženju čije mišljenje cenim oduševljeno tom serijom.

 

Prvu sezonu sam odgledao i držala je pažnju,drugu jedva.Možda mi nešto promiče,tako da ću dati šansu trećoj :D

 

What's not to like? Zabavna serija, dopadljivi i relatable likovi, dobre ribe i frajeri (kome god šta treba), mali čovek uzvraća udarac - sve što je potrebno za popularnost i zabavu. 

 

Sranje gluma, patetični i šablonski likovi ("strong womans" - usraću se, pogotovo od Tokio koja je bukvalno nepodnošljiva sva tako "zajebana"), priča 300 i jedna rupetina, a realno i ribe nisu ništa posebno, no sve i da jesu, to je krajnje nebitno. Relatable likovi, uh uh. A tek što su dopadljivi.. 

 

Da se završilo posle dve sezone pa ajde, ovako - klasično izvlačenje para.

 

 

  • Author

Odgledao sam Last Kingdom 04. Dobra je to zabava, zbindzovao sam i čak sa pažnjom odgledao, što je u poslednje vreme zbog predoziranja serijama bas retko. 

meni odbojan sam naslov, papel mi ga :covid19:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

"Mali covek" sa logistikom od milijardu $.

Kad pocnu da izvlace sve sto su navukli (naoruzanjee, bolnicu, aparate za varenje und topionicu u malom) samo im fali ringispil i autici na sudaranje.

Najvise gledam zbog Rakel :fantom:...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.