Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Koliko bi čoek napisao da nije razočaran :D

 

Treća sezona Ozarka je retko, retko dobra. Pravo osveženje u uglavnom monotonom i dosadnom netflix opusu. 

Link to comment
16 hours ago, Ros said:

kamo spojler? :wacko:

 

Pa realno nisam otkrio nista, osim toga da je onaj klinac i dalje nevin, a to bas i nije previse bitno za radnju :D

 

7 hours ago, Mil@n said:

uglavnom monotonom i dosadnom netflix opusu. 

 

Sa ovim se potpuno slazem, koliko je samo para Netflix ulozio zadnjih godina u kreiranje originalnog programa, a retko sta je zaista bilo vredno tog novca.

Cak sta vise, rekao bih da je jedan od njihovih prvih projekata i dalje verovatno najbolji, Master of None, steta sto je stao nakon samo dve sezone.

 

https://www.imdb.com/title/tt4635276/

Link to comment

Šalite se? Na stranu Tiger King koji je noviji fenomen, uzmi Russian Doll, Sex Education, Roma, The End of the Fucking World, Bodyguard, a to je samo ovo što pijan sada mogu da se setim, a znam da ima još tri puta više programa koji su odlični!

Link to comment
19 minutes ago, dragance said:

Šalite se? Na stranu Tiger King koji je noviji fenomen, uzmi Russian Doll, Sex Education, Roma, The End of the Fucking World, Bodyguard, a to je samo ovo što pijan sada mogu da se setim, a znam da ima još tri puta više programa koji su odlični!

 

Ajde bolje piši kad budeš trezan. Uporedi to šta god da ti se sviđa sa ukupnom ponudom pa vidi koji je to procenat. 

I to naravno pod uslovom da to što ti se sviđa stvarno valja. :D

Link to comment

Netflix ima bas dobrih materijala, ovako samo iz glave mogu da nabrojim 10ak vrhunskih - Haunting of the Hill House, Stranger Things, Narcos, Dark, Love Death Robots, Sex Ed, par od onih comic-book serija, Crown itd. Na to dodaj i vrhunske kupljene serije za prikazivanje, tipa Breaking Bad, Black Sails, raniji Black Mirror, Friends, Community, Sherlock, Rick&Morty itd.

Ima i jako dobrih dokumentaraca, a za standup komediju i anime serijale mislim da su maheri i da nema boljeg servisa na webu. Takodje, utiska sam da im se autorski filmovi popravljaju, veliki je put predjen od Brighta do Extractiona.

 

Tako da ne bih rekao da su bas monotoni, ima tu dragulja za svaciji ukus. Istina, sve ovo sto valja cini mozda 30% sadrzaja kojeg ima na platformi, ostatak su neke gluposti ili presipanje supljeg u prazno, ali realno da li bi iko ikada gledao bas sve to :)

 

Ne znam ni za jedan drugi servis koji bi u toj kolicini ponudio toliko dobrih serija, mozda HBO, ali eno njihova krilatica Westworld ispade kurton.

Link to comment

a dobro, kapiram da ce hbo>>>netfliks vaziti do kraja vremena. al ima fakat finog sadrzaja, i filmova cak vrlo dobrih.

mislim ja skidam skioska pa mi svejedno :fantom:

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

 

Ajde bolje piši kad budeš trezan. Uporedi to šta god da ti se sviđa sa ukupnom ponudom pa vidi koji je to procenat. 

I to naravno pod uslovom da to što ti se sviđa stvarno valja. :D

Ne mogu sada. Boli me glava 🥴

Link to comment
54 minutes ago, ToniAdams said:

a dobro, kapiram da ce hbo>>>netfliks vaziti do kraja vremena. al ima fakat finog sadrzaja, i filmova cak vrlo dobrih.

mislim ja skidam skioska pa mi svejedno :fantom:

vidim da fanova Seksigrada ne manjka :fantom:

 

 

Link to comment

The Lost Kingdom, sasvim gledljivo. Slicna dinamika kao Black Sails. Malo politike, malo klanja, malo karanja. Lepo prikazano to vreme u UK - jad i cemer, nista od romantizovane raskosi kralja Artura, naprotiv, mnogo blata i bede.

 

Inace Netflix >>> hbo. Na HBO smo gledali par briljantnih serija, ali ponuda je, bar u Spaniji, ukupno mozda 5% onoga sto Netflix nudi.

 

Za klince i jedan i drugi mogu ocekivano da ga poduvaju Disney+ na kojem je 80% filmova i serija ili kultno ili bar odlicna zabava. Najbolje potrosena kinta. Treba mi tako nesto ali za britanske krimice na jednom mestu ili neki arti kanal.

Link to comment

Gledam preko TVa (smart LG) Netflix i upravo mi je nestao srpski (ili hrvatski-nisam obratio pažnju koji je od ta dva) prevod od "Better call Saul". Na petoj sam epizodi druge sezone, sad sam pogledao unazad, ispario je i sa svih prethodnih epizoda. Gledam preko naloga otvorenog u Hr sa teritorije Hr. Neka ideja? Mogu nastaviti i sa engleskim, ali mi je komfornije (kada već postoji uslovno) gledati sa našim titlom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...