Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 3.4.2020. at 0:52, Calavera said:

do jaja je tiger king, taman pomisliš ne može luđe a joe se kandiduje za guvernera oklahome i zavede 19% biračkog tela.

i ja sam na keca shvatio tako, ali zapravo je dobio 19% na prajmariz u Libertarijanskoj stranci, ukupno ~650 glasova. Malo natežu činjenice i ovi iz Netfliksa. 

Link to comment
On 7.4.2020. at 7:48, dragance said:

Trebalo mi je par dana da pogledam drugu epizodu Tiger Kinga, ali od druge izbindžovah sve odjednom. Carole je zlo jebote!

 

fuuuck sta je ovo!? odgledali u dva dana. kakav jebeni mrak, koja retardiranost, jadnost i pokvarenost. Uopste ne uspevamo da se dogovorimo ko nam je odvratniji Joe, Carole ili onaj "Dr. misticnih nauka", a ni njihovo okruzenje ne zaostaje

Link to comment

Aktiviram i to čudo, računam može da se castuje na Eon box sa iphone-a ali neće da ih poveže, inače sam X puta sparivao uredjaje i sve šljaka super samo sa Netflixom problem. Ima neki hint a ovo rešim ili je pušiona?

 

Ili ako može preko Eon boxa direktno ali nisam našao aplikaciju, a koliko sam bacio pogled na google navodno ne može direkt na Eon box. 

 

Tnx

 

 

Link to comment

@ducca

Nema ništa od toga, valjda neka licenca je u pitanju, ne možeš ništa preko eon boxa
@Ravanelli

Ja sam na kupujem prodajem našao oglas za deljenje naloga, sad sa 4 neka nepoznata lika delim, plaćam 360 dinara mesečno.. Vidi jel ima tamo neko sa oglasom.. A ako se raspadnemo javljam ti se da podelimo..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

Kako da podelimo 10e mesečno? :D  Čekam Renea i nadam se nekom rešenju, ali ono što sam izguglao neće da može bez Chromecasta. 

 

Btw mesec dana ti je free pa možeš odma da se registruješ (popunjavaju se i podaci sa kartice) ali možeš da otkažeš pre isteka free perioda ako ti je cilj da prekratiš karantinske dane ;) 

 

 

Hvala Zoki

Edited by ducca
Link to comment
10 minutes ago, mustang said:

nikako mi se ne gleda. nemam sta da se cudim tom polusvetu...

 

+1

 

Ja podgledao ovaj sazetak da vidim o cemu je toliki hajp. Nista me nije privuklo, bas suprotno..

 

 

Link to comment
7 hours ago, chandra said:

 

fuuuck sta je ovo!? odgledali u dva dana. kakav jebeni mrak, koja retardiranost, jadnost i pokvarenost. Uopste ne uspevamo da se dogovorimo ko nam je odvratniji Joe, Carole ili onaj "Dr. misticnih nauka", a ni njihovo okruzenje ne zaostaje

ima tu raznih nivoa. meni za pochetak uobichajena predrasuda filmofila da je amerika njujork la i san francishko, u kojima zive prefinjeni histerici vudija alena (kao da nishta nisam nauchila gledajuci uzbudljivi zivot hani bubu i njene brojne familije :isuse: ). zaboravi chovek koliki je to kontinent, a gde ima bespuca tu mora da ima i puka. meni je fenomenalno koliko, usred te zatucanosti, zapravo zivi jedna seksualno liberalna sredina na najneverovatniji moguci nachin, za ljubav, za rachun, za bez ishta, sve shto postoji. to mi je broj 1, shto sam ochekivala neki neinventivan macho konzervativizam vezan za oruzje i velike zivotinje, kad ono raskosh ludilo :lolol:

 

opet vidish i da nisu ful seljachine, ima se i fond rechi i logika izrazavanja i veshtine, sad shto su pobude kuku i lele, i to dodje na naplatu neiskusnom gledaocu. dodushe, ja se lako uzivaljavam i zapanjujem, zato jedva i da smem da gledam bilo shta...

 

5 hours ago, goofs said:

Tiger King je hronologija sumraka čovečanstva. Toliko loše i pogrešno. Maestralna režija.

uzasno bezobrazna rezija manje vishe svih dokumentaraca iz netfliksa, sve te muva tamo vamo i ne da ti da zauzmesh stranu ko chovek :D

 

jel gledao neko taj nastavak, jesu besili i da li se vidi na nashim parcelama?

Edited by gospa buba
Link to comment

Odgledah sad taj nastavak. U stvari samo veoma kratak intervju sa Erikom, Jeff and his mrs, Ratgen, naduvani campaign manager, čuvar bez ruke i “producent”. Prastajte ako sam ikog zaboravio. Malo je preterano reci da je to nastavak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...