Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 21.3.2020. at 15:04, Bright Billy said:

odgledao sam prvu epizodu. malo se previse kurce za moj ukus... 

 

1 Boza Spasic je pricao kako je palio butike po Svabiji ustaskoj migraciji (pominjao i ulicu), sta si ocekivao od mosadovaca - price za laku noc.

Link to comment

ok, al nisam bas ni ocekivao maricev goli zivot na netflixu...

 

za pocetak ovo nema ni formu dokumentarca a ne daj boze neku dramaturgiju. klasicno jednostrano proseravanje... 

 

Edited by Bright Billy
Link to comment
On 24.3.2020. at 20:51, Pokojni Ruxin said:

tiger king je kvalitetna pizdarija, vrlo američke sorte

 

On 24.3.2020. at 23:55, 3opge said:

genijalna serija

 

I meni je odlično, ali više kao neka slika USA nego neki žestoki triler zaplet kakav ti docu seriesi mogu da budu. 

Svakako vredi pogledati, odlično je. Jebote, kakvih je sve ta Amerika iznedrila likova i priča. Ludilo.

Link to comment
16 hours ago, Ros said:

CONFIRMED: The Last Kingdom season four arrives on Netflix on Sunday 26th April 2020. 

 

:hail:

 

 

Lazes?!?! trebali su na jesen...jao sto ce april biti dobar, bindzovanje boscha pa the last kingdom.... sta li je sa mojim father beocca :wub: ...zivko isti ja :lolol:

Edited by mustang
Link to comment
11 hours ago, mustang said:

 

 

Lazes?!?! trebali su na jesen...jao sto ce april biti dobar, bindzovanje boscha pa the last kingdom.... sta li je sa mojim father beocca :wub: ...zivko isti ja :lolol:

ćerka i ja brojimo dane. ja čitam knjige. Trenutno sam kod knjige kojom bi se završila 5-a sezona. Imam onda još dve. Nadam se da će nastaviti seriju do kraja serijala :)

Edited by Ros
Link to comment
2 hours ago, Ros said:

ćerka i ja brojimo dane. ja čitam knjige. Trenutno sam kod knjige kojom bi se završila 5-a sezona. Imam onda još dve. Nadam se da će nastaviti seriju do kraja serijala :)

 

ako nisam epizodu, sa arturom i uthredom kada ga pomiluje, gledala bar deset puta! i svaki put suze....ali gluma...arthur ...savsreno! i vracam jer ne mogu da verujem da je toliko dobro. savrsenstvo glume

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

ako nisam epizodu, sa arturom i uthredom kada ga pomiluje, gledala bar deset puta! i svaki put suze....ali gluma...arthur ...savsreno! i vracam jer ne mogu da verujem da je toliko dobro. savrsenstvo glume

Kad kažeš Artur misliš Alfred? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...