Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 22.1.2020. at 19:14, mustang said:

Sex education odlican osim poslednje epizode

 

osecam onaj Jackson/Romeo ima da bude sex simbol za koju godinu, Idris Alba da mu pozavidi. 
 

Al koja je uzivancija gledati Gillian ...kako je divna, prelepa, melem za oci i dusu.  Bruka bruka bruka. Pricam za glumu. I divno stari, videti lice na malim ekranima bez filera, postalo je retkost

 

Одгледао па ај кад стигнеш, што ти смета последња епизода?

Link to comment
Gledo juce onaj prirodnjacki dokumentarac o stvarima koje biljke i zivotinje rade nocu. Kolko je dobro gledati nesto tako smirujuce, bez tupave naracije i montaze i sta su vec sve stiv irvin i ber grils dodali dokumentarnom formatu da ga nepovratno uniste za televiziju
Koji ?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
On 22.1.2020. at 19:14, mustang said:

Al koja je uzivancija gledati Gillian ...kako je divna, prelepa, melem za oci i dusu.  Bruka bruka bruka. Pricam za glumu. I divno stari, videti lice na malim ekranima bez filera, postalo je retkost

Ne znam da li je sva svoja, ali je izistinski lepo videti je tih nekoliko minuta koje ima u seriji. Rawrr

 

Mislim da je nigde drugde nisam ni gledala osim u Dosijeu a ni tu seriju nisam nesto pratila mnogo tad pre trista godina. Mislim da je imala neku malu ulogu u nekoj od popularnijih serija u poslednjih deset godina koju sam gledala, ali nemam pojma u kojoj :ph34r:

 

 

Link to comment
19 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ne znam da li je sva svoja, ali je izistinski lepo videti je tih nekoliko minuta koje ima u seriji. Rawrr

 

Mislim da je nigde drugde nisam ni gledala osim u Dosijeu a ni tu seriju nisam nesto pratila mnogo tad pre trista godina. Mislim da je imala neku malu ulogu u nekoj od popularnijih serija u poslednjih deset godina koju sam gledala, ali nemam pojma u kojoj :ph34r:

 

 

imas je i u the fall gde igra detektiva koji resava slucaj serijskog ubice. sjajna serija

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Valjda i u onom Hanibalu?
Imala je pauzu realno zadnjih godina se vratila..
 

E tu sam je gledala, vec zaboravih na tu seriju.

Link to comment
13 hours ago, goofs said:

U American Gods isto, krs serija.

 

Да, ту је Медиј или тако нешто. Серија је смор али она је била кул, у свакој епизоди другачија, сјећам се да је изгледала као Боуви у једном издању

Link to comment

Mislim da nijedan glumac nije preterano los u AG, Meksejn je odlican, Orlando Dzons kida, ali je serija prejeziva bulja. Zaliboze.

 

Doterao i ja do kraja Sex Edukacije, skroz zabavno, na momente presmesno, kao neke "Nestasne godine" za novije generacije, klincima verovatno i poprilicno poucno. Nadje se po koja mudrost i za nas matorije. 

Inace vrlo osvezavajuce stivo u moru, ne brt, u okeanu serija i filmova sa tako usiljenim political-correctnes, general-eqality i lgbtqwerty momentima, ljudi napravili nesto sto pokriva sve a usto je i smesno i edukativno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...