Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Oboje su žestoko defektni, ovaj drugi istražitelj je neki težak slučaj kišnog čovjeka, ne bi me čudilo da za par godina gledamo dokumentarac o njemu. 

 

Podsjeća me na lik onog serijskog ubice iz Reno 911, Krega, što drži organe i udove ljudi u frižideru. 

Link to comment

Meni je ok sto je ovo realno miniserija,zaokruzena i gotovo.Sve jeste klise,scenario je kao da je neko gledao radove Madhousa ili tako neke kuce pa resio da napravi igranu seriju.Meni je to ok .Ne mogu da gledam serije sa 50 epizoda,x serijala,da li ce biti sledeci ili ne.

 

Link to comment
11 hours ago, James Marshall said:

Odgledao prvu o Hernandezu, pa šta ja znam, ako ne bude nekih (psiholoških) boljih uvida u naredne 2 epizode, ovo do sad i nije nešto. Mrzim kad je jumpy timeline, da bi se vještački unijela tenzija i zanimljivost. Takođe, fino je što je žrtvi posvećena pažnja, ali realno nije bitno za priču. 

Stavljam disklejmer da znam priču, da sam je pratio kako se odvijala, ali jednostavno ni u samoj priči nema mesine dovoljno sem

 

  Reveal hidden contents

ovog gej elementa sa jaranom iz srednjoškolskog tima, to je i meni bila novost donekle

 

Uglavnom, ni blizu opasnih dokumentaraca kakve Netfliks zna da izbaci, poput onog o Ošu ili ovog Don't fuck with cats ludila. 

odgledao sve.

odlican je dokumentarac. mnogo snimaka sa samog sudjenja. ne znam da li su oni svi telefonski razgovori zaista pravi (verujem da se u zatvorima sve snima) ili su odglumljeni? ono iz tvog spilera je i meni bilo nepoznato

Link to comment
On 13.1.2020. at 13:23, Cane Vukic Prebranac said:

 

Ја погледао прије пар мјесеци али само Ескобарове двије сезоне.

 

Zavrsavam prvu, ide iznenadjujuce lagano obzirom da nisam ljubitelj mesanja igranog i dokumentarnog programa podrzanog pripovedanjem glavnog lika.

Link to comment

Ма одлична је. Фора ми је било видјети неке глумце и глумице из теленовела који су процвјетали у Наркосу. Брат Бразилац који глуми Пабла је прејак, а има их још.

Link to comment

Ne jebavaj se s mackama toliko je odlicno rediteljski uradjen da sam na kraju guglao da vidim da li je dokumentarac stvarno ili dobro uradjena fikcija.

 

Inace sto se samog dogadjaja tice, to je za dark web limunada (sem samog ubistva, mada i toga ima ihahaj) sta se sve radi/snima/prodaje

 

toplo preporucujem knjizicu

 

darknet_u_digitalnom_podzemlju-dzejmi_ba

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...