Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Locke & Key od februara [emoji106]
 
To ne može da omane, ako valja biće za [emoji813] a ako ne valja još bolje, biće ihaj materijala za hejt :whistle:
+1

Sudeći po trejleru malo su ga ublažili da bude više za Young Adults, ali gledaće se svakako.

Sex Ed druga sezona izašla I posle prve tri fino ide, dotakli se i malo ozbiljnijih tema.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Kaze da je dokumentarno :D verujem mu na rec, nemoguce proveriti. Meni deluje dokumentarnije od ovog s mackama.

 

Vredi procitati, ima svega pa i foruma za samoubice :isuse: Mi smo ovde pitomi

Edited by Caligula
Link to comment
On 17.1.2020. at 7:58, Ros said:

odgledao sve.

odlican je dokumentarac. mnogo snimaka sa samog sudjenja. ne znam da li su oni svi telefonski razgovori zaista pravi (verujem da se u zatvorima sve snima) ili su odglumljeni? ono iz tvog spilera je i meni bilo nepoznato

Iskreno, malo su mi smlatili zaključenje i drugi slučaj na brzinu, više bih volio da su posvetili pažnje tom CTE i tom closeted momentu, a to nekako nabacaše u drugu polovinu posljednje epizode. I plus, ono što sam znao os početka, da nekako nema motiva, pa mi je to ubilo ćejf gledanja, ali ok, kao cjelina je sasvim ok dokumentarac. 

Link to comment
20 hours ago, Reaktor said:

pa kako pišu ti što su se ubili?

 

  Reveal hidden contents

:fantom:

 

 

Zajebavaj se, ali tu se dogovaraju kada ce ko i na koji nacin. Podsticu i ohrabruju na samoubistvo, diskutuju o metodama i slicno. Citava subkultura™

 

jezivo

Link to comment
16 hours ago, James Marshall said:

Iskreno, malo su mi smlatili zaključenje i drugi slučaj na brzinu, više bih volio da su posvetili pažnje tom CTE i tom closeted momentu, a to nekako nabacaše u drugu polovinu posljednje epizode. I plus, ono što sam znao os početka, da nekako nema motiva, pa mi je to ubilo ćejf gledanja, ali ok, kao cjelina je sasvim ok dokumentarac. 

ja nisam znao detalje oko celog slucaja, pa mi je onda sve bilo interesantno. ono sto me cudi (ponovo) je americki sud. kod dvostrukog ubistva su bila jos tri tipa pozadi u autu, ali oni nisu ucestvovali u sudjenju. cak je jedan prepoznao hernandeza kasnije kad je uhapsen za lloyda. nije mu ranije bio poznat jer ne prati nfl. i onda kako je moguce da hernandez bude oslobodjen?! strange things

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

Zajebavaj se, ali tu se dogovaraju kada ce ko i na koji nacin. Podsticu i ohrabruju na samoubistvo, diskutuju o metodama i slicno. Citava subkultura™

 

jezivo

 

Tu supkulturu™ imaš na milion verzija 4chana, na ovom regularnom "svetlom" netu.

 

Mislim, imali smo deset strana toga i na bednom malom PPP, dok se nisu modovi popišmanili... 

Link to comment
52 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Tu supkulturu™ imaš na milion verzija 4chana, na ovom regularnom "svetlom" netu.

 

Mislim, imali smo deset strana toga i na bednom malom PPP, dok se nisu modovi popišmanili... 

 

Govorim o grupama koje se istinski samoubijaju, a pre toga nasiroko diskutuju o tome i podrzavaju se u nameri.

 

Ali OK, nije helikopter sjebao elisu na sajlu™ kapiram

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...