Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Verovatno je problem u meni, ali ja nemam sta da gledam na Netflixu vec duze vreme. Izbacuju samo neka sranja u poslednje vreme. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ja sam ušao u fazu da gledam bilo šta. Shvatio sam da nema svrhe da gledam drugu sezonu one nemačke serije o putovanju kroz vreme jer nemam pojma šta se desilo u prvoj. I onda sam rekao e neš' kolega. I prestao potpuno. 

 

Čekam Better call Saul novi i onu neku o raju i paklu humorističku. A žena mi je bukvalno opsednuta južnokorejskim serijama. Mislim da je odgledala desetine i desetine svih žanrova...

Link to comment
Ja sam ušao u fazu da gledam bilo šta. Shvatio sam da nema svrhe da gledam drugu sezonu one nemačke serije o putovanju kroz vreme jer nemam pojma šta se desilo u prvoj. I onda sam rekao e neš' kolega. I prestao potpuno. 
 
Čekam Better call Saul novi i onu neku o raju i paklu humorističku. A žena mi je bukvalno opsednuta južnokorejskim serijama. Mislim da je odgledala desetine i desetine svih žanrova...
Good place? To već ima 5 epizoda zadnje sezone.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
15 hours ago, Hamlet Strašni said:

Samo da se pohvalim da već mesec dana ne jedem slatko i ne gledam netfliks :nobles:

 

12 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Verovatno je problem u meni, ali ja nemam sta da gledam na Netflixu vec duze vreme. Izbacuju samo neka sranja u poslednje vreme. 

 

sve im je poludobro/lose

 

 

Link to comment

Ja sam koristio taj free trial par puta, nikad nisam platio ni dinara. U svakom slučaju, 1 nalog se lako izdeli, nađite još nekoga i voila.

Edited by Mil@n
Link to comment

Mislim da je to samo proba da se vidi da li ti radi kartica.

We ask for a payment method to ensure you don't have any interruption in service after the free trial. We do this by sending an authorization request to your financial institution to verify that your payment method works. These requests are not charges, but in some cases they may temporarily affect your available account balance. You will not be charged if you do not continue our service.
Link to comment

da,kao sto rekoh sigurno je negde pisalo...a los im je metod provere jer taman sam taj euro imala na pripaid kartici  :laugh: 

 

 

 

nego nista se meni tu ne svidja...serije sve nesto mracno i nasilno...documentarci predramaticni,iscenirani...pfff..

Link to comment
  • 1 month later...

Prevod postoji za jako mali broj filmova i serija, skozo zanemarljivo.

 

image.thumb.png.6bceba32770fea9a5f67fe71f3b384c8.png

Za nove korisnike ima 30 dana free trial period.

 

Imam i HBO Go preko mob. operatera ali plaćam Netflix jer generalno ima znatno više stvari koje gledam 

Edited by Далибор
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...