Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Sex Education skroz pristojna zabava, prijalo mi je. 

 

Teenage flick, dosta o sexu, ali ne fali i malo ozbiljnijih tema, porodičnih odnosa, problema.. Opuštajuće pre svega, ali dira malo i na druga čula..

Link to comment
On 6.1.2020. at 0:22, steins said:

 

valja li ?

 

Pre pola sata sam najzad izbrisala sve epizode sa kompa :D I od mene preporuka, nešto mi ovih dana pade na pamet kad se desilo ovo ubistvo dronom . Poslednja sezona  malo pokvarila utisak ali se ja navučem na likove ko u turskoj seriji pa hajd da vidim šta će dalje biti :D Hajd pogledaj i piši utiske :)

Link to comment
Badnji dan, idealno za početi gledati Mesiju [emoji3]

zbindzovali, dobar mesija. ima prostora za nastavak, ali znamo kako to ide, hrishcane lavovima, rimljane lavovima, veshtice lavovima i sve tako po redu hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Zbindžovao i ja, nije loše sve u svemu. Privukla me tematika, serija lepo vozi i vuče da gledaš dalje, ali nije mi baš ni nešto spektakularno. Predpostavio sam da će se završiti ovako nekako, jer treba još koju sezonu...

Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

Sex Education skroz pristojna zabava, prijalo mi je. 

 

Teenage flick, dosta o sexu, ali ne fali i malo ozbiljnijih tema, porodičnih odnosa, problema.. Opuštajuće pre svega, ali dira malo i na druga čula..

Genijalna serija. Stiže season 2 za par nedelja!

 

Inače, veoma toplo preporučujem “The End of The F***ing World”.

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

Sex Education skroz pristojna zabava, prijalo mi je. 

 

Teenage flick, dosta o sexu, ali ne fali i malo ozbiljnijih tema, porodičnih odnosa, problema.. Opuštajuće pre svega, ali dira malo i na druga čula..

luda serija. poceo da gledam u nedostatku necg drugog i odusevio se. jedva cekam nastavak

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

 

Inače, veoma toplo preporučujem “The End of The F***ing World”.

+1

 

Lako i brzo se gleda. Mračno taman koliko treba...

Link to comment
15 hours ago, Ros said:

luda serija. poceo da gledam u nedostatku necg drugog i odusevio se. jedva cekam nastavak

 

17.01 izlaze, ništa slađe kad se tako potrefi, da odgledaš nešto dobro i  odmah nova sezona :)

 

Btw, 5. najgledanija serija na netflixu ikada sa 40.000.000 pregleda. 

Link to comment

Don't fuck with cats

 

Obavezno da se gleda, tezak mindfuck od dokumentarca. Preporucujem da se nista ne gugla vec smo da se krene ionako ima smao 3 puta po sat vremena.

Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Don't fuck with cats

 

Obavezno da se gleda, tezak mindfuck od dokumentarca. Preporucujem da se nista ne gugla vec smo da se krene ionako ima smao 3 puta po sat vremena.

+1 sto i sebi zelim.

Cerka moje najbolje drugarice je ovih dana bindzovala i videla sam delove. Odlucno!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...