Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

57 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ja stavio da se skine Spy, pa planiram za vikend  da odgledam. Sest epizoda, taman po mojoj meri..

 

A od tih tzv. kratkih serija koje sam skoro gledao, The Informer mi je ostavio najjaci utisak. Ne znam dal si ljubitelj britanskih krimi drama, ova je dobro uradjena..

 

 

 

 

pogledacu, valjda to nije ista kao ona gde se sve u poslednjoj epizodi svake sezone resi

Link to comment
25 minutes ago, mustang said:

 

 

pogledacu, valjda to nije ista kao ona gde se sve u poslednjoj epizodi svake sezone resi

 

Pa Informer za sada ima samo tu jednu sezonu od 6 epizoda, ja se nadam da ce biti i druge. Ono sto se meni dopalo kod serije je sto je character driven, u prvom planu su likovi i kako sve to utice na njihove zivote. Onako, bas je realisticno prikazano. Plus odlicna gluma..

Link to comment

Fanovi kmeče zbog njanjavog Witcher dizajna :D 

 

D7n0qkGV4AAdmv9.jpg

 

Realno, nije da nisu u pravu. Ovaj desno kao da je zalutao iz Star Wars, ne znam kakav je to materijal ni šta to treba da predstavlja.

Link to comment

Ima vremena da se to sa oklopima ispegla. A postoji i konflikt fanova igre i fanova knjiga. Traži se "slovenski duh", šta god to bilo. Poljski nacoši kukaju na crnce. Rusi im pomažu. Gejmeri traže dva mača na leđima... Sprema se šitstorm.

Link to comment
17 hours ago, Weenie Pooh said:

Fanovi kmeče zbog njanjavog Witcher dizajna :D 

 

D7n0qkGV4AAdmv9.jpg

 

Realno, nije da nisu u pravu. Ovaj desno kao da je zalutao iz Star Wars, ne znam kakav je to materijal ni šta to treba da predstavlja.

 

Realno ovo desno ce da se kiti i doradjuje u CGI valjda?

Link to comment

Samo se vi nadajte, ali tako izgleda svaki Nilfgaard vojnik u gotovom traileru :D 

 

Evo, pauzirajte ovu scenu pa gledajte kadar po kadar:

 

Dizajneri su odlučili da im daju teksturu enta, jbg. Nema šta da se dorađuje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...