Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

19 hours ago, Hamlet Strašni said:

Onda se ne slažem. Da nije tog zaokreta, bila bi najobičnija angažovana serija. Ovako je angažovana serija sa malo neobičnim zapletom. Mnjah, Netfliks

 

Hm, da, sad kad sam odgledao do kraja, onakav rasplet je baš onako sapunasto sladunjav i bezveze. Moglo je i suptilinije, a da se ipak napravi poenta. I dalje mi se ne sviđa onakav surprise twist ali nekako je funkcionisao, s obzirom na sve.

Sve u svemu, OK serijica, bolja od većine Netflixove ponude, što i ne znači mnogo. Dobra je glumačka postava. 

  • +1 1
Link to comment
Onda se ne slažem. Da nije tog zaokreta, bila bi najobičnija angažovana serija. Ovako je angažovana serija sa malo neobičnim zapletom. Mnjah, Netfliks
Odgledasmo noćas ovo... Nije bačeno vreme, ali ništa spec.







... Shiit has hit the fan

  • +1 3
Link to comment

Da i ja se slazem sa Frankom. Ako nista nije bilo puno epizoda i nisu bile duge. Meni je odgovaralo posle dugog dana po jenu epizodu navece pogledati.

Michelle Dockery mi je bas nekako prijatna glumica.

 

Link to comment
2 hours ago, bags said:

Michelle Dockery mi je bas nekako prijatna glumica.

 

 

Jeste, stvarno je cool. Ima fantastičnu dikciju, mogao bih da je slušam po ceo dan ma šta pričala :D 

Link to comment

Vikinzi Valhala.

 

Serija bi se najbolje i najkraće opisala kao Vikings - Light Varijanta.

 

Prvi put neka serija ima problem da se previše toga dešava u jako malo epizoda (osam). Malo ostalo prostora ostalo za karakterizaciju i odnose likova, a i sami likovi nisu ni približno dočarani i upečatljivi kao u originalu, pogotovu u prve 2, 3 sezone. Nije ovo loše, solidno istorijsko peglanje, ali ništa više od toga. Suvi prosek.

 

Inače, jako smaraju ove (polu)sezone od 8 epizoda. Negde sam pročitao da Netflix to namerno  radi da ne bi gubio pretplatnike tj da bi ih duže zadržao pod pretplatom. Sreća pa pucaju po svim šavovima, najavljuju jeftinije naloge ali sa reklamama (da vidim idiota koji će to da plati), a negde sam pročitao podatak tipa 4 ciklusa reklama po 2 minuta na seriju od 40 minuta, to je jednostavno van pameti.

Link to comment

Naravno da pucaju kad izbacuju gomilu sranja. Ovaj Anatomy of a Scandal je čist prosek od serije, a opet suvo zlato u ovoj očajnoj ponudi. I u 95% slučajeva kad ubodu sa prvom sezonom neke serije, druga bude potpuni promašaj. 

Ima zanimljivih korejskih, ali one epizode od po sat i po, ne mogu ja to. 

Link to comment

Rekao bih da se Ozark korektno oprostio od malih ekrana tv prijemnika.

 

Spoiler

Napeto duž svih 7 epizoda, na momente iritantno (someone said son Jona?), ali sve u svemu solidan triler do samog kraja, žao mi Rut Lengmore, realno je najjači lik i fenomenalno odglumljen, ali šta je tu je. U pola poslednje scene sam znao kako će da se završi, 3 bambija za mene, u stvari 2, bilo je očigledno. 

 

Link to comment

Netfliks trenutno pozajmljujem od drugara samo da bih bez cimanja odgledao neke anime koje sam propustio kad im je bilo vrijeme. 

Link to comment

nakon nekoh zanimanja sa netflixom dosao sam do zakljucka da je mini serija (6-8epizoda) najzahvalniji format i za pisca i za reditelja. taman dovoljno da se moze ispricati sve sto je pisac zeleo i taman dovoljno da reditelj sve to uveze, da nema labavih krajeva da moze likove i da razvije i dovede ih do nekoh smislenog kraja, itd, itd.

sve ovo sa puno sezona i puno epizoda mora dabude veoma dobro i napisano i sve ostalo produkciono na visini da bi mi drzalo paznju i sprecilo me da ga brisem iz my list.

6 epizoda je taman vreme za jedan veeeliki film, koji skoro uvek ostavlja odlican utisak.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...